Traxxas Arabalar

Traxxas Arabalar

Uzaktan kumandalı arabaların Ferrari’si Traxxas ile henüz tanışmadıysanız, hayatınızı değiştirecek bir marka ile tanışmaya hazır olun. İster kendiniz, ister arkadaşlarınızla isterseniz de çocuğunuzla müthiş eğlenceli vakitlere hazır olun. Yepyeni bir kumanda kavgasına Traxxas ile başlayacaksınız.



Traxxas Hakkında


Traxxas ürünleri arasında arabalar, kamyonlar, sürat tekneleri, 4 x 4 araçlar yer almaktadır. Traxxas sitesinde ilgili ürünlere rahatlıkla ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. 1986 yılından beri üretimine devam eden Traxxas, dünyanın en hızlı ve en yenilikçi Ready-To-Race radyo kontrollü makinelerini tasarlamaktadır ve inşa etmektedir. Traxxas modelleri güçlü yapısı, zengin özellikleri, radyo sistemleri ile birlikte tam manada güçlü olarak bir araya getirildi. Traxxas performansı, dayanıklılığı ve birinci sınıf müşteri desteği sayesinde yıllarca alanında uzman, lider bir firma olmaya devam edecektir.



Traxxas sitesine giriş yaptığınızda ürünleri, parçalarını ve aksesuarlarını, pillerini ve şarj cihazlarını rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Örneğin Traxxas Bandit XL-5 ürününün özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz. Traxxas Bandit, eğlenceli vakitler geçirmenizi başarılı bir şekilde sağlamaktadır. Düşük fiyatı ve yüksek özellikleri sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sizleri bekliyor. Yolda, arazide, uygun yerlerde rahatlıkla ürünü kullanabilirsiniz. Yüksek akımlı XL-5 elektronik hız kontrolü sayesinde kontrol tamamen sizde olacaktır. Hızlanma süresi oldukça düşüktür. Bu nedenle Traxxas ürünlerini tercih edebilirsiniz. Yepyeni bir eğlence keşfine Traxxas Bandit ile çıkabilirsiniz. Su geçirmez yapısı ile birlikte ilgili ürünün elektronik aksamı hiçbir şekilde etkilenmez. Hızlı ve uygun fiyatlı yapısıyla eğlencenizin doruklarını yaşayabilirsiniz. 2.4 GHz radyo sistemi mevcuttur. 550 modifiyeli motoru sayesinde rahatlığın keyfini sürebilirsiniz. ProGraphix boyalı ve kesilmiş gövdesiyle yine dayanıklılık sizlerle birlikte olacaktır. Pili ve şarj cihazı ayrı satılan bu ürünün pilini ve şarj cihazını ilgili kategorilerde bulabilirsiniz.



Bir diğer ürün olan Traxxas Rustler XL-5 ile birlikte yine harika bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Traxxas firmasının en özel ürünlerinden olan bu ürün, hızlı ve eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayacaktır. Sağlam yapısı, su geçirmez elektronik aksamı sayesinde dayanıklılık da uzun süreler boyunca sizlerle birlikte olacaktır. Tüm hava koşullarına uyumlu yapısı ile birlikte her daim sürüş yapabilirsiniz. TQ 2.4 GHz radyo sistemi, ilgili üründe mevcuttur. Suda, çamurda, karda ve her türlü zeminde rahatlıkla sürebilirsiniz. 12 dönüşlü 550 modifiyeli motoru mevcuttur. XL-5 su geçirmez elektronik hız kontrolü mevcuttur. Pili ve şarj cihazı ayrı satılan bu ürünün şarj cihazını ve pillerini ilgili bölümlerden bulabilirsiniz.



Nasıl Sipariş Vereceksiniz


Traxxas ürünlerini ister kendiniz satın alabilir, isterseniz bizim aracılığımızla satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken oldukça basit. Satın almak istediğiniz ürün linkini websitemize ekleyecek, satın alma işlemini gerçekleştireceksiniz. Sizin için ürünü satın alacak, Amerika adresimize getirteceğiz. Ardından vergi ve kargo ücreti için mail ve sms göndereceğiz. Ek masraflarınızı ödemeniz ardından siparişiniz adresinize teslim edilecek. Herhangi bir gümrük takılma riski de olmadan. Nasıl sipariş vereceğinize dair detaylı video aşağıda.





Eğer Amerikanpaketim sitemizle ilk defa tanıştıysanız, aklınızda bir çok soru olabilir. Tamamını whatsapp hattımızdan bize sorabilirsiniz. Aklınızdaki ilk sorulardan birini şimdiden yanıtlayalım. Evet Traxxas ürünleri sadece Traxxas sitesinde değil, birçok farklı sitede de satılıyor ve siz dilediğiniz siteden Traxxas siparişinizi verebilirsiniz. Üstelik ister sıfır ister ikinci el.









İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp