Thierry Mugler

Thierry Mugler

Birçok ünlü ismin tercih ettiği Thierry Mugler ürünlerine ulaşmak artık çok kolay. Amerikanpaketim olarak dilediğiniz ürünü sizin için temin ediyor ve kapınıza kadar getiriyoruz. Thierry Mugler ve Amerikanpaketim hakkında daha fazla bilgi için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

Thierry Mugler Hakkında

1997 yılında kurulmuş olan Thierry Mugler şirketi, parfümeri ve giyim alanında hizmet vermektedir. Lüks bir marka olan Thierry Mugler’in hem kadın hem de erkekler için ürünleri bulunmaktadır. Moda sektöründe birbirinden farklı ve enteresan tasarımlarıyla şirket kurucusu Thierry Mugler birçok ünlü aktörü giydirmiş ve tasarımları dünya çapında tanınmıştır. 

 

 

 

Parfümeri ürünlerinde esans çeşitliliği ve koku alternatifleri fazla olan Thierry Mugler parfümleri yeniden doldurulabilir özelliktedir. Genellikle 30 ml, 60 ml ve 90 ml olmak üzere 3 boyda satılan Thierry Mugler parfümlerinin şişe ve ambalaj tasarımları da en az kokuları kadar ilgi çekicidir. 

 

Thierry Mugler

 

 

Erkek ve kadın Thierry Mugler parfümlerinin şişelerinde enteresan tasarımlar ve renkler kullanılmaktadır. Estetik görünüme sahip kadın parfümlerinin formülasyonunda pembe biber, seringa çiçeği, beyaz amber, nilüfer çiçeği, yasemin gibi doğal özler kullanılmaktadır. Kalıcı etkiye sahip parfümlerde çiçek esintileri, odunsu kokular ve cezbedici esanslar yer almaktadır.  

 

Thierry Mugler

 

En çok satılan Thierry Mugler parfümlerinden bazıları:

  • Angel
  • Alien
  • Angel Nova
  • Angel Eau Croisiere

En az Thierry Mugler kadın parfümleri kadar estetik görünümlü erkek parfümlerinin formülasyonunda ise vanilya, bergamot, sedir ağacı, kahve çekirdeği, kayın ağacı, misk gibi doğal özler kullanılmaktadır. 

 

Thierry Mugler

 

Oldukça sevilen ve rağbet gören Thierry Mugler parfümeri ürünleri tek tek satılabildiği gibi set halinde de satılmaktadır. Özellikle erkek ürünlerinde bulunan set içerisinde vücut şampuanı ve parfüm bir arada hediye kiti olarak satışa sunulmuştur. 50’den fazla parfüm çeşidiyle Thierry Mugler markası moda alanında olduğu kadar parfümeri alanında da son derece popülerdir. Bunların yanı sıra ev dekorasyonu için kokulu mum ve vücut kremi satışları da bulunmaktadır. 

 

 

Thierry Mugler

 

 

Thierry Mugler Türkiye Satın Al

Thierry Mugler ürünlerini sipariş etmek istiyorsanız yapacağınız şey çok basit. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Thierry Mugler ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp