Tatcha

Tatcha

Uygun fiyatlı cilt bakım ürünlerine sahip Tatcha markasına ulaşabilmek, gümrük ve kargo işlemlerini sizler için tamamlayan bizler sayesinde çok daha kolaylaşmıştır. Adresinize güvenilir bir şekilde teslimatı yapılan Tatcha ürünlerine genel bir bakış için makalenin devamını okumanızı öneririz. 

 

 

 

Tatcha Hakkında

 

Bir Japon markası olan Tatcha 2009 yılında üretimlere başlamıştır. Doğal içeriklerle hazırlanmış cilt bakım ürünleri, birçok farklı cilt tipine hitap etmektedir. En çok kullanılan maddeler ise; kamelya yağı, yosun, yulaf, yabani güller, çay yaprakları, meyan kökü vb. Tatcha markalı ürünler arasına vücut bakım ürünleri de eklenmiştir.  

 

 

 

 

Tatcha ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Markanın sunduğu ürünlerden birkaçı aşağıda verilmiştir;

  • Yapılandırıcı ve nemlendirici krem,
  • Makyaj temizleme yağı,
  • Yağsız yaşlanma karşıtı nemlendirici krem,
  • Vitamin serumları,
  • Krem formda dudak maskesi,
  • El kremi,
  • Vücut yağı vb.

 

 

Tatcha

 

 

En çok satılan ve tercih edilen ürünleri arasında kırışıklık önleyici göz kremi, hassas ciltler için derinlemesine temizlik sağlayan makyaj çıkarıcı jel ve gözenek azaltıcı nemlendirme kremi bulunmaktadır. Ürünlerde deneme boy, standart boy ve büyük boy olmak üzere üç farklı ebat bulunmaktadır. Set halinde satılan ürünler de mevcuttur. 

 

 

Tatcha

 

 

Tatcha resmî web sitesinde bulunan bilgi kutucuklarında, ürünün hangi cilt tipi için uygun olduğu, kullanım süresi, içeriğindeki maddeler gibi pek çok açıklamaya ulaşmak mümkün. Birlikte kullanıldığında çok daha verimli sonuçlar alınabilecek ürün tavsiyeleri de site üzerinden verilmektedir. Bahsedilen öneriler birbirlerini tamamlayan cilt bakım rutinlerini oluşturmaktadır. 

 

 

Tatcha

 

 

Tatcha ürünlerine Amerika, Kanada, Singapur bölgeleri için Sephora, Japonya için Four Seasons, Çin bölgesi için Joyce Beauty ve Tmall, Yeni Zelanda ve Avustralya bölgeleri için Mecca, Güney Kore için Lotte mağazalarından ulaşabilirsiniz. 

 

 

Tatcha

 

 

Tatcha cilt bakımlarında hem formülasyon olarak hem de ambalaj olarak sürdürülebilir ve geri dönüştürülebilir maddeler kullanılmaktadır. Bu sebeple ürün içeriklerinde doğal özlerden yararlanılmaya gayret edilmektedir. Ürün paketlemelerinde ise karbon salınımını engellemek için cam yerine plastik materyaller kullanılmıştır. 

 

 

Tatcha

 

 

Tüm Tatcha markalı ürünlerde, elde edilen gelirin bir kısmı eğitimde fırsat eşitliği için kullanılmaktadır. Markanın çevrimiçi alışveriş sitesinden yapılacak üyelik sonrası ilk siparişe %15 indirim kodu tanımlanmaktadır. Ürünlerin tamamı FSC (Orman Yönetim Konseyi) sertifikalıdır. FSC sertifikası doğaya ve çevreye saygılı bir üretim süreci bulunan ürünlere verilmektedir. 

 

 

Tatcha

 

Tatcha Satın Al

 

Doğal içeriklerden oluşan Tatcha cilt bakım ürünlerine resmi internet sitesinden, anlaşmalı mağaza ve internet sitelerinden ulaşabilirsiniz. Bu noktada alışveriş zevkinizin gümrük uygulamaları ve yaşanabilecek kargo problemleri ile bölünmesini istemediğimiz için Benim İçin Satın Al ya da Kendim Satın Alacağım servislerini kullanmanızı öneririz. Sepetinize eklediğiniz ürünlerin tedarik aşamasından teslimatına kadar tüm işlemlerle biz ilgilenmekteyiz. Tüm bilgilendirmeler için aşağıda bulunan videoları seyredebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp