Stiiizy Battery ve Pods

Stiiizy Battery ve Pods

Bilenlere yeniden anlatmaya gerek yok, dispensarylerin baş köşesindeki en popüler thc likit markalarından biri olan Stiiizy bugünkü konuğumuz.

 

 

Stiiizy Hakkında

 

Stiiizy, California, Nevada, Arizona, Washington ve Michigan eyaletlerinde, kenevir ve esrar bitkilerinden üretilmiş sigaralar ve kenevir kumaşından üretilmiş giyim/aksesuarların satışını ve imalatını yapmaktadır. Stiiizy, 2017 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

 

 

Giyim alanında kadın ve erkek t-shirtleri, sweatshirtleri, eşofman altları, şortları ve çorapları bulunmaktadır. Aksesuar alanında ise çantalar, şapkalar, yüz maskeleri, kaykaylar, batarya/piller, çakmaklar, küllükler ve stickerler bulunmaktadır. Tüm ürünler kenevir bitkisinden elde edilen lif kumaşlar ile üretilmektedir.

 

Stiiizy Battery ve Pods

 

Stiiizy markasına ait esrar ve kenevir bitkilerinden üretilen elektronik sigaralar, aromalı sigaralar ve bitki özlü reçineler mevcuttur. Ürünler saflığa ve çeşitli yan kimyasallardan (vitamin esansları, metal gibi) arınmış olmasına dikkat edilerek hazırlanmaktadır. Ürünler tek kullanımlık, çoklu toz paketler ve içmeye hazır sarmalar halinde gramaja yönelik fiyatlandırmalara tabii tutularak satılmaktadır. Ananas, çilek, muz, karpuz, kavun, mango gibi aromatik çeşitlilik barındırmaktadır. Bu çeşitlilik sayesinde kullanıcıya etkili bir keyif ve lezzet deneyimi sunmaktalar. Özellikle içmeye hazır aromalı sigara türleri ve kristal reçine formları sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır.

 

Stiiizy Battery ve Pods

 

Stiiizy Downtown Los Angeles alışveriş sitesinden çiçek ve bitkilerin ham hallerine, işlenmiş şekillerine, fiyatlarına, farklı markalara ait şurup, şekerleme, çikolata ve kurabiye tarzındaki kenevir ve esrar bitkilerine özlü yiyeceklere rastlanmaktadır. Ücretler, ürün içerisinde bulunan bitki miligramlarına göre belirlenmektedir. Web sitelerinden, Stiiizy mağazalarından ve anlaşmalı satış mağazalarından ürünlere ulaşmak mümkün. Ürün içeriğinde kullanılan hammaddelere ve diğer bilgilere resmi web sitesinden erişilebilmektedir. Bunun yanı sıra perakendeciler için toplu siparişler de almaktalar. Çeşitli parti ve organizasyonların sponsorluğunda da ürün tanıtımları ve satışları yapılmaktadır.

 

Stiiizy Battery ve Pods

 

Stiiizy sadece keyif verici madde üreten bir marka değildir. Aynı zamanda iş birlikleri de bulunmaktadır. Örneğin Liit gibi. Kadın dayanışması etkinliklerinde, markaya ait suçlamaları protesto gösterilerinde, doğum günü, anneler günü gibi özel günlerde de rol oynamaktadır. Ürünlerden kazanılan gelirin bir kısmı bağışlarda kullanılmaktadır.

 

Stiiizy Battery ve Pods

 

Mağazalarda müşteri başına her 100 dolar harcamada 1 dolar kredi biriktirmek mümkündür. Biriken krediler daha sonra alışveriş için harcanabilmektedir. Ürün satışlarında, tüm website ve çevrimiçi alışveriş sitelerinde 21 yaş sınırı bulunmaktadır. 

 

Stiiizy Battery ve Pods

 

Stiiizy Sipariş

 

Stiiizy standart cartridge ürünlerinden farklıdır. Kendi özel yuvası ve bu yuvaya uyumlu podları bulunmaktadır. Bu nedenle herhangi bir cartridge ürününü Stiiizy battery de kullanamazsınız. Benzer şekilde Stiiizy pods ürünlerini de sadece Stiiizy battery lerde kullanabilirsiniz. Stiiizy nin en popüler battery ve pods ürünlerini Dispensary sayfamızda listeledik. Whatsapp hattımızdan dispensary linkimizi talep ederek ürünleri sipariş verebilirsiniz. Ya da Dispensary sayfamızdan bulunmayan bir Stiiizy ürünü için de bize ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

 

 

whatsapp