Stiiizy

Stiiizy

Bilenlere yeniden anlatmaya gerek yok, dispensarylerin baş köşesindeki en popüler thc likit markalarından biri olan Stiiizy bugünkü konuğumuz.

 

 

Stiiizy Hakkında

 

Stiiizy, California, Nevada, Arizona, Washington ve Michigan eyaletlerinde, kenevir ve esrar bitkilerinden üretilmiş sigaralar ve kenevir kumaşından üretilmiş giyim/aksesuarların satışını ve imalatını yapmaktadır. Stiiizy, 2017 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

 

 

Giyim alanında kadın ve erkek t-shirtleri, sweatshirtleri, eşofman altları, şortları ve çorapları bulunmaktadır. Aksesuar alanında ise çantalar, şapkalar, yüz maskeleri, kaykaylar, batarya/piller, çakmaklar, küllükler ve stickerler bulunmaktadır. Tüm ürünler kenevir bitkisinden elde edilen lif kumaşlar ile üretilmektedir.

 

Stiiizy

 

Stiiizy markasına ait esrar ve kenevir bitkilerinden üretilen elektronik sigaralar, aromalı sigaralar ve bitki özlü reçineler mevcuttur. Ürünler saflığa ve çeşitli yan kimyasallardan (vitamin esansları, metal gibi) arınmış olmasına dikkat edilerek hazırlanmaktadır. Ürünler tek kullanımlık, çoklu toz paketler ve içmeye hazır sarmalar halinde gramaja yönelik fiyatlandırmalara tabii tutularak satılmaktadır. Ananas, çilek, muz, karpuz, kavun, mango gibi aromatik çeşitlilik barındırmaktadır. Bu çeşitlilik sayesinde kullanıcıya etkili bir keyif ve lezzet deneyimi sunmaktalar. Özellikle içmeye hazır aromalı sigara türleri ve kristal reçine formları sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır.

 

Stiiizy

 

Stiiizy DTLA çevrimiçi alışveriş sitesinden çiçek ve bitkilerin ham hallerine, işlenmiş şekillerine, fiyatlarına, farklı markalara ait şurup, şekerleme, çikolata ve kurabiye tarzındaki kenevir ve esrar bitkilerine özlü yiyeceklere rastlanmaktadır. Ücretler, ürün içerisinde bulunan bitki miligramlarına göre belirlenmektedir. Web sitelerinden, Stiiizy mağazalarından ve anlaşmalı satış mağazalarından ürünlere ulaşmak mümkün. Ürün içeriğinde kullanılan hammaddelere ve diğer bilgilere resmî web sitesinden erişilebilmektedir. Bunun yanı sıra perakendeciler için toplu siparişler de almaktalar. Çeşitli parti ve organizasyonların sponsorluğunda da ürün tanıtımları ve satışları yapılmaktadır.

 

Stiiizy

 

Stiiizy sadece keyif verici madde üreten bir marka değildir. Aynı zamanda iş birlikleri de bulunmaktadır. Örneğin Liit gibi. Kadın dayanışması etkinliklerinde, markaya ait suçlamaları protesto gösterilerinde, doğum günü, anneler günü gibi özel günlerde de rol oynamaktadır. Ürünlerden kazanılan gelirin bir kısmı bağışlarda kullanılmaktadır.

 

Stiiizy

 

Mağazalarda müşteri başına her 100 dolar harcamada 1 dolar kredi biriktirmek mümkündür. Biriken krediler daha sonra alışveriş için harcanabilmektedir. Ürün satışlarında, tüm website ve çevrimiçi alışveriş sitelerinde 21 yaş sınırı bulunmaktadır. 

 

Stiiizy

 

Stiiizy Sipariş

 

Stiiizy ürünlerini satın almak için dispensary linkimizi incelyebilir ya da Whatsapp hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp