Steam Deck Ürünleri

Steam Deck Ürünleri

Steam Deck markalı ürünleri Türkiye’de bulamadıysanız ya da buldunuz fakat fahiş fiyatlarla satılıyorsa, yurt dışındaki fiyatları görerek isyan ediyorsanız, size Steam Deck markalı ürünleri nasıl getirteceksiniz bunları anlatacağız. Detaylar yazımızın devamında.

 

 

 

 

Steam Deck Ürünleri Hakkında

 

Valve Corporation’un geliştirdiği Steam, on binlerce oyun çeşidinin yüklenebildiği, birden fazla oyuncunun beraber oyun oynayabildiği ve aynı zamanda iletişim içinde bulunabildiği App Store, Play Store, App Gallery ve masaüstü indirme seçenekleri bulunan global ve çevrim içi bir oyun dağıtım platformudur. 

 

 

Steam Deck Ürünleri

 

 

Steam Deck ise Advanced Micro Devices – Steam işbirliği ile hazırlanmış el oyun konsoludur. 64 GB, 256 GB ve 512 GB gibi saklama alanı seçenekleri bulunmaktadır. Konsolların ek depolama hafızası için SD kart girişleri de mevcuttur. Konsol üzerinden Steam hesabı etkinleştirildikten sonra, hali hazırda kullanılan masaüstü Steam gelişmeleri direkt olarak bağlanarak oyunlara kaldığı yerden devam edilebilmektedir. 

 

 

Steam Deck Ürünleri

 

 

Oyun severler ve oyun yayıncıları için önemli arz eden şarj süresi faktörü, Steam Deck kullanıcıları için verimli şarj tüketimi sağlamaktadır. Elde oyun oynamayı son derece konforlu hale getiren Steam Deck, çeşitli el yapılarına uygunlukta üretilmiştir. Steam Deck ile sabit bilgisayar konumundan çıkarak, gidilen her yere oyunların da götürülebildiği bir hizmete erişilmektedir.

 

 

Steam Deck Ürünleri

 

 

Ön yüzeyinde diğer oyun konsollarına benzer türde 8 adet ön tuş, 4 adet yan tuş ve 2 adet analog çubukları bulunmaktadır. Fakat diğer konsollardan ayıran en büyük özelliği 7 inç ekrana sahip olmasıdır. Dokunmatik oyun ekranı oldukça kullanışlı ve dayanıklı yapıdadır. Steam Deck diğer cihazlardaki görüntü, grafik ve ses kalitesinin birebir aktarıldığı bir konsoldur. 

 

 

Steam Deck Ürünleri

 

 

Harici ekranlarla bağlantı kurulabilmesi ve ekran yansıtma özellikleri için ‘Bağlantı İstasyonu’ adı altında ek ürünü de satılmaktadır. Tercihe göre sanal klavye ile de değerlendirilebilir. Steam mağazasındaki diğer oyunlara da konsoldan erişim ve indirme imkânı bulunmaktadır. Steam Deck, daha önceki masaüstü kullanıcıların işletim sisteminden farklı olarak SteamOs üzerinden çalışmaktadır. Bahsedilen yeni işletim sistemi için pek çok geliştirici bulunmaktadır. 

 

 

Steam Deck Ürünleri

 

 

Oyunların ilerlemelerinin kaydedilmesi, sohbetlerin eşzamanlı olarak masaüstü sürümle entegre olması Bulut Yedekleme ile yapılmaktadır. Aynı zamanda Steam’de paylaşılan son haberlere, gelecek etkinliklere ve daha birçok Steam bilgilendirmesine ulaşmak mümkündür. 

 

 

Steam Deck Ürünleri

 

 

Steam Deck konsol resmi Steam internet sitesinden satın alınabilmektedir. Konsolun saklama alanlarından oyun oynama sıklığa göre en uygunu seçilerek işlem yapılabilmektedir. 

 

Steam Deck Satın Al

 

Steam Deck ürünlerini şu anda sadece kendi sitesinden alabilirsiniz ve Türkiye’ye kargo yapmıyor ancak üzülmeyin, Amerikanpaketim ile Benim İçin Satın Al ya da Kendim Satın Alacağım servislerimizi kullanarak Steam Deck sahip olabilirsiniz. Detaylar aşağıdaki videolarımızda.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp