Solvaderm

Solvaderm

Solvaderm, dünyaca ünlü cilt bakım ürünü üreten markalardan biridir. Son yıllarda ürettikleri nemlendiriciler ve yüz serumları ile dikkat çeken Solvaderm adından tüm dünyada söz ettirmeye devam ediyor. Sizler de Solvaderm ürünlerinden faydalanmak istiyorsanız Amerikanpaketim sayesinde ürünlerinizin gümrükten geçişini sağlayabilirsiniz. Gümrüğe takılmadan ve ekonomik kargo avantajlarından faydalanarak Amerika’dan alışveriş yapmak istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

 

 

 

Solvaderm Hakkında

 

Solvaderm bünyesinde bulundurduğu cilt bakım ürünleriyle adından tüm dünyaya söz ettirirken, fiyat/performans oranını da korumaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren Solvaderm güncel promosyonlarla müşteri bağlarını daha da kuvvetlendirir. Solvaderm en çok tercih edilen ve en çok satan ürünlerinin yanı sıra spesifik formülasyonlarıyla da öne çıkan bir markadır.

 

 

 

 

Solvaderm’in müşterileri tarafından en çok tercih edilen ürünlerinin başında “Stemuderm” gelir. Stemuderm, kırışık önleyici dermatolojik bir tedavi kremi olarak karşınıza çıkar. Stemuderm, içerisinde bulundurduğu bileşenler sayesinde ince çizgileri ve kırışıklıkları yok ederken, kolajen üretimini arttırır, cildi pürüzsüzleştirir, sıkılaştırır, nemlendirir ve cildi gelebilecek hasarlara karşı korur. Cilt için güçlü bir bariyer yaratan ürün, tam kapsamlı bir bakım sağlar. Kırışıklıkları ve çizgileri yok etmekle birlikte cilde ekstra bakım da yapması oldukça önemlidir. 

 

 

Solvaderm

 

 

Solvaderm’in bir diğer çok satan ürünü ise, “Juvabrıie” adıyla piyasaya çıkan yaşlılık lekelerine karşı etkili kremdir. İçerisinde barındırdığı organik bileşenler sayesinde yaşlılık lekelerinin görünümünü ve diğer tüm cilt renk bozulmalarını azaltır. Daha net, parlak bir cilt oluştururken cildinizin yenilenmesini sağlar. Benzersiz formülleriyle dikkat çeken Solvaderm, bu ürününde de içerik açısından fark yaratmayı başarmıştır. 

 

 

Solvaderm

 

 

Piyasada oldukça rağbet gören bir yüz serumu olan “Glowpeel” de Solvaderm tarafından geliştirilen bir üründür. Solvaderm markasıyla özdeşleşmiş olan bu ürün cilt onarıcı bir serumdur. Cilt parlaklığını arttıran bu serum, cildi kolajen üretimine teşvik eder. Tüm cilt tipleri için uygundur, tahriş etmez. İçerisinde bulundurduğu doğal meyve asitleri ile cilde etkili bir peeling yapan bu serum oldukça beğenilen ve tercih edilen bir üründür.

 

 

Solvaderm

 

Solvaderm Türkiye Sipariş

 

Solvaderm ürünlerini satın almanın en mantıklı yolu, orijinallik ve güvenilirlik nedeniyle Amerika üzerinden sipariş etmektir. Ancak Amerika’dan bir ürün sipariş ederken olası gümrük sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Özellikle kozmetik ürünlerinde bu ürün sıkça yaşanır ve Amerikanpaketim bu konuda size hizmet sunar. Amerikanpaketim, Amerika üzerinden aldığınız ürünlerin hızlı ve güvenli bir şekilde size ulaşmasını sağlar ve bunu iki yolla yapar. Birinci yolda, ürünü, Amerikanpaketim’in size vereceği adrese sipariş edersiniz ve Amerikanpaketim ürünü teslim alarak size güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlar. İkinci yolda ise almak istediğiniz ürünü Amerikanpaketim’e bildirirsiniz. Amerikanpaketim o ürünü sizin için satın alarak Türkiye’deki adresinize güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlar. Detaylı bilgi için WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp