Smok Elektronik Sigara Modelleri

Smok Elektronik Sigara Modelleri

Bugün Smok elektronik sigaralardan, nasıl getirteceğinizden, fiyatlarından, avantajları ve dezavantajlarından bahsedeceğiz. Sigarayı bırakmak, herkesin istediği fakat bir türlü gerçekleştiremediği, çareyi de ne zevkten ne sağlıktan etme yoluna giderek elektronik sigaralara döndüğü bir dönemi yaşıyoruz. Ancak her popüler ürün grubunda olduğu gibi elektronik sigara grubunda da Çinliler işin içine girince, ortalık sahte, ucuz, kalitesiz elektronik sigaralarla doldu. Doğru marka ve ürünle, sağlığınızı riske atmadan elektronik sigara seçiminize göz atacağız.

 

 

smok

 

 

Elektronik Sigara Farkları

 

Merak etmeyin elektronik sigaranın faydalarından satırlarca bahsedip kafanızı şişirmeyeceğiz. Ancak sağlık faydaları bir tarafa sosyal yaşam faydalarını daha çok önemsiyoruz. Smok elektronik sigaralar yani Vaporlar buhar olduğu için koku yapmıyor, duman altı etmiyor. Bu neden, arkadaş ya da sevgili ortamlarınızda üstünüz başınız, ağzınız sigara kokmayacak. Aksine, kullanacağınız esans ile, güzel bir koku dahi verecek.

 

 

smok

 

 

Smok Elektronik Sigara Modelleri

 

Başlıca Smok vapor modelleri ;

  • Smok Nord Kit
  • Smok Mico Kit
  • Smok Trinity Alpha
  • Smok Morph 219 Kit
  • Smok TFV16 Tank

şeklinde. Beğeninize göre dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

 

 

smok

 

 

Smok Türkiye Sipariş

 

Smok Türkiye adresinize nasıl sipariş verirsiniz. Herşeyden evvel Amerika’dan doğrudan sipariş veremezsiniz. Bu nedenle size Benim Adıma Siz Satın Alın hizmetimizi sağlayacağız. Hangi ürünü istiyorsanız linkini Amerikanpaketim sepetinize ekleyecek ve siparişinizi tamamlayacaksınız. Sonrası ise bizde, express kargo ile adresinize teslim edeceğiz. Gümrüğe takılmaz mı? Diye sorularınızı duyar gibiyiz. Hayır takılmayacak. Amerikanpaketim olarak alamet-i farikalarımızdan biri, tüm gümrük işlemlerini firmamız bünyesinde ithalatını yaparak tamamlamaktır. Bu nedenle aklınıza gelen her ürünü sipariş verebilirsiniz.

 

 

smok

 

 

Smok Elektronik Sigara Likitleri

 

Vapor sipariş verdik, likit bitince ne yapacağız peki diye endişelenmeyin. Hangi likiti istiyorsanız sipariş verebilirsiniz. İster toplu olarak ister tek tek getirtebilirsiniz. Zaman zaman likitlerde olan indirimleri takip etmek için de Amerikanpaketim’e üye olabilirsiniz.

 

 

smok

 

 

Size Nasıl Ulaşabilirim?

 

Hemen bakın sayfanın sol altında yeşil bir whatsapp ikonu göreceksiniz. İster ona tıklayarak whatsapp hattımızdan, ister [email protected] email adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı yanıtlamak için burada olacağız. Aklımıza gelmişken teslim süresi 5 iş günüdür.

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp