Smok Elektronik Sigara Hakkında

Smok Elektronik Sigara Hakkında

Smok elektronik sigaraları temin etme konusunda yaşadığınız zorlukların farkındayız. Tam da bu sebeple, nasıl Smok vape ürünlerine sahip olabileceksiniz, Amerika’dan orijinal olarak nasıl getirtebileceksiniz bunlardan bahsedeceğiz. Buyrun başlayalım.Smok Elektronik Sigara Hakkında


Fark yaratan ürünleriyle elektronik sigaraya konfor katan Smok elektronik sigara ürünleriyle sigara içme alışkanlığınızı keyifli hale getirebilirsiniz. Şık tasarımı, ergonomik yapısı ve eşsiz konforuyla ortamlarda kalite vadetmesinin yanı sıra çok sayıdaki ürün yelpazesiyle sizlere pek çok farklı seçenek sunuyor.Smok elektronik sigaraların bazı özelliklerinden bahsedecek olursak 80 watt ile 230 watt arası güç seçenekleri sunan modelleri mevcuttur. Kırmızı, mavi, siyah, sarı, beyaz, yeşil, kahverengi ve karışığa kadar pek çok renk seçeneği vardır. Kendiniz ve tarzınız için en uygun olanı seçip kullanabilirsiniz.2000 mAh yerleşik bataryaya sahiptirler. Hava girişini serbestçe ayarlama imkânı sunar. Bunun için cihazların üst kısmında özel olarak tasarlanmış hava giriş halkası mevcuttur. Ayarlanabilir kontrol halkasını yumuşak bir tat ve yüksek kaliteli buhar elde etmek için son derece rahat bir şekilde adeta bir direksiyon gibi kullanabilirsiniz.Alevli, düz, geometrik ve daha fazlası pek çok görsel seçeneğe sahiptir. Size yalnızca konforlu bir sigara deneyimi değil aynı zamanda ortamda şıklık ve tarzınızı yansıtma imkânı da sunar. Günde yalnızca 1 kere şarj ederek tüm gün kullanabileceğiniz pil ömrüyle aklınız şarjla ilgili problemlere takılmayacaktır. Kolay erişilebilir ve sorunsuz bir şarj imkânı için USB Tip-C kablosunu kullanmanız yeterlidir. Bu sayede cihazınızı arabanızda ve pek çok dış ortamda bile şarj etmeniz mümkündür.Elektronik sıvı dolumu yapma imkânı son derece kolay ve rahattır. Bunun için özel tasarlanmış kolayca çekilebilir bölmeyi cihazınızdan çıkartmanız yeterlidir. Lastik tıpayı çekerek doldurma portunu açtıktan sonra sıvı dolum modülünü doldurma kabına yerleştirip portu geri kapatmanız yeterlidir. Dolum işlemini gerçekleştirdikten sonra cihazınızı hemen solumaya başlamayın. İçime hazır şekilde tamamen doygun hale gelmesi için beklemeniz gereken süre ise yalnızca birkaç dakikadan ibaret olacaktır.
Smok Elektronik Sigara Satın Al


Hakkında yeterli bilgiye sahip olduğunuzu düşündüğümüz Smok elektronik sigaraları nasıl satın alacaksınız? Smok ürünleri birçok websitesinde satışa sunulabiliyor. Güvenilir olan dilediğiniz Amerikalı websitesinden sipariş verebilirsiniz. Ancak bildiğiniz gibi tütün ürünlerini satın almak için 21 yaş üzeri olmanız gerekiyor. Bu nedenle de kimlik göstermeniz gerekiyor. Bu konuda da size yardımcı oluyor ve sizin için ürünü satın alıyor, kargo işlemlerinizi yapıyor, gümrük işlemlerinizi gerçekleştiriyor ve kapınıza kadar teslim ediyoruz. Aşağıdaki videomuzu izleyerek nasıl sipariş vereceğiniz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorular ve diğer talepleriniz için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp