Shiseido

Shiseido

Shiseido'nun tarihi sadece ürün ve hizmetler hakkında bir hikaye değildir. Kültür ve yaşam tarzının yönlerini de dikkate almak ve her zaman yeni bir değer yaratmak isteyen, daha geniş bakış açısına sahip bir markanın hikayesidir. İlk batı tarzı eczane olarak Japonya’da 1870’lerde ortaya çıkan marka, makyaj malzemeleri, parfüm gibi alanlarda popülerliğini artırmıştır.

 

Beden, zihin ve ruh arasındaki uyumdan gücünü alan Shiseido, dünyanın en eski kozmetik şirketidir. Oryantal estetiğini ve duyarlılığını Batı bilimi ile birleştiren en gelişmiş teknolojileri kullanarak ürünleri geliştirmek için eşsiz bir yetkinliğe sahiptir. Son derece zorlu standartlar, mevcut ve büyüleyici tasarıma uygun olarak ve gelişmiş doku bilimi yoluyla duyularınıza hitap eden ürünlerde biyoteknoloji ile mükemmel bir uyum içinde çalışmak için en ileri teknolojiyi kullanan Shiseido, yaşam tarzınıza uygun güzel bir cildi garanti ediyor.

 

140 yılı aşkın bir süredir, Shiseido güzellik kavramını yeniden tanımladı ve bilgisini, gücünü yaydı. Dünyanın her yerinde güzellik olduğunu savunan marka, bilim, sanat ve Ar-ge’de güzellik bulunduğunu belirtiyor. Sahip olduğumuz ilişkilerde, kullandığımız ürünlerde ve dünya ile nasıl etkileşimde bulunduğumuzda güzellik bulduğumuzu anlatan misyonlarıyla da oldukça dikkat çekici bir tavıra sahipler.

 

Koku ve hissetme konusunda geleneksel ve modern dünyayı birleştiren Shiseido Zen parfüm ile ortamda dikkatlerinizi üzerinize çekebilirsiniz. İçinde barındırdığı zen amber, çiçeksi taze koku ile stresi azaltarak dingin bir havaya bürünmenizi sağlar. Modern dünyanın enerjiyle kesiştiği noktada sizi etkileyen bir aromaya sahiptir. Yeni, modern bir dilde tatlılık ve kadınlık taşıyan kehribar ve ahşap ile katmanlı çiçek tazeliğinde nefes olarak tanımlayabileceğimiz Shiseido Zen, etkili ve çarpıcı aromasıyla kokunuz sayesinde unutulmanızı önleyecektir. Kokunuzla her ortamda dikkat çekebilir ve ilgi odağı olabilirsiniz.

 

Makyaj malzemeleri alanında da önemli yer edinen Shiseido fondöten, kapatıcı ve pudra konusunda da iddiasını kanıtlamıştır. Cildinizi kusursuz hale getirmek için tasarlanmış, her cilt tipi için güzel dokulu temeller ile yaratılmış fondötenler ile ışığınızı en doğal haliyle yansıtabilirsiniz.

 

‘Bu an, bu hayat güzel.’ mottosuyla ilerleyen Shiseido, size sonsuz bir enerji kaynağı olan ürünleriyle göz dolduruyor. Güneşten korunmak isteyen ve güneş makyajı yapmayı sevenler için de tasarlanmış olan Shiseido güneş kremi vazgeçilmeziniz olabilir. Parlak cilt koruma ve önleme Shiseido güneş kremi ile başlar. Pürüzsüz ve nemlendirici güneş kremleri günlük kullanım için de uygun şekilde üretilmiştir.

 

Su geçirmez cildinizi koruyan Shiseido güneş kremi ile en güneşli günlerde bile parlak bir cilde sahip olabilirsiniz.  Amaç sadece hidrat değil cildinizi korumak olmalı.

 

Ürünlere en güvenilir şekilde Amazon üzerinden ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; Amazon’da ürünün linkini kopyalayarak Ameripaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırmak ve ödemeyi tamamlamak olacak. Üstelik kredi kartına 3 taksit ya da havale yolu ile ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemeyi tamamladıktan sonra ekibimiz ürünü sizin için satın alarak Los Angeles’taki sevk merkezimize gelmesini sağlayacaktır. Kargo bedeli ve vergi var ise tutar size bildirilerek, onayınızın ardından en kısa süre içerisinde kargoya verilecektir.

 

Satın aldığınız ürünler ya da sevkiyat, kargo ile ilgili bilgi almak için +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

 

Siz de Shiseido ürünlerine en cazip fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız, aşağıda size özel hazırladığımız listeyi inceleyebilir ve seçimlerinizi yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp