Select Cannabis

Select Cannabis

California'nın en çok satan markalarından olan Select Cannabis ürünleri için `Ah burada da olsa da alsak` demiyor musunuz? Neden yasak ki sanki, herkesin hayatı kendine diye düşünmüyor musunuz? Bu sorunlarınızı çözüyoruz. Yaklaşın, güvenli ve sorunsuzca Select Cannabis ürünlerini nasıl satın alıp, getirteceksiniz bunlardan bahsedelim.

 

Select Cannabis

 

Select Cannabis Hakkında

 

Select Cannabis ürünleri birkaç farklı kategoride satışa sunulmaktadır. Edible ürünleri, vape ürünleri, yağlar, disposable vape ürünleri, içecekler şeklinde genel olarak kategorize edebiliriz. Ancak detayına girildiğinde güncel olarak en popüler ürün gruplarına aşağıda ulaşabilirsiniz.

 

Select Cannabis

 

Select X Bites

 

Select X Bites, Select Cannabis'in yenilebilir ürün grubunda en güvendiği raflardan biri olarak değerlendiriliyor. Farkli bir formda thc tüketmek istiyorsanız, sigara kullanmıyorsanız, kimse ne yediğinizi bilsin istemiyorsanız Select X Bites sizin tercihiniz olacaktır.

 

Select Cannabis

 

Select Squeeze

 

Select Squeeze, yine yenilebilir diye tabir ettiğimiz grubun, içilerek kullanılan formu. 15 dakika içerisinde etkisini gösteren Select Squeeze, kolay kullanımı ve taşınabilir olması ile ön plana çıkıyor. Dilerseniz doğrudan içebilir, dilerseniz smoothienize katabilirsiniz.

 

Select Cannabis

 

Select Elite Carts

 

California'da satışı en çok yapılan THC cartlardan olan Select Elite, fiyat/performans olarak tüm rakiplerinin önüne geçiyor. Bizim de en çok tercih edilen cart markamız olmasıyla ön plana çıkan Select Elite Cartridge ürünlerine dispensary sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dispensary sayfamızın linkini Whatsapp hattımızdan talep ederek alabilirsiniz.

 

Select Cannabis

 

Select Cannabis

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp