Saxenda Ürünü

Saxenda Ürünü

Toplumda baş edilmesi giderek daha büyük bir sorun haline gelen obezite ve aşırı kilolardan kurtulmanın önemli bir yolu iştahı kontrol altına almaktır. Saxenda bu yolda size yardımcı olacaktır. Detaylar sayfamızda.

 

 

 

Saxenda Ürünü Hakkında

 

Saxenda enjeksiyonu 3 mg, vücudunuzun doğal yollarla açlığınızı düzenlediği glokon benzeri peptit olarak bilinen iştah hormonudur. Saxenda iştahınızın düzenlenmesine, daha az kalori almanıza ve kilo vermenize neden olur.

 

 

 

 

Ülkemizde ve dünyada çoğu insan sağlıksız bir şekilde besleniyor. Yediği besinlerin kalori değerlerine dikkat etmiyor, düzensiz besleniyor.  Saxenda açlığınızı kontrol etmenizi iştahınızın düzenlenmesini aynı zamanda süreç içerisinde verdiğiniz kiloların korunmasını sağlıyor.

 

 

Saxenda Ürünü

 

 

Saxenda kullanan kişilerin yapılan klinik testlerde %85 oranında kilo verdikleri aynı zamanda verdikleri kiloları korudukları daha sağlıklı bir beslenme ve hayatlarının oluştuğu gözlemlenmiştir.

 

 

Saxenda Ürünü

 

 

Fazla kilolarınızdan ve bitmek bilmeyen iştahınızdan kurtulmanızı sağlayan Saxenda’yı kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Bunların başında kalorisi azaltılmış bir diyet uygulanması geliyor. Diyet uygulamasına ek olarak arttırılmış fiziksel aktivite ile de desteklendiği takdirde Saxenda hayatınızda büyük değişimlere yol açacak, olmak istediğiniz sağlıklı ve zinde vücuda kavuşturacaktır.

 

 

Saxenda Ürünü

 

 

Gün içerisinde istenilen saatte tercih edilebilen Saxenda, cildin altına enjekte edilerek kullanılır. Önceden doldurulmuş bir enjeksiyon kaleminde gelir. Saxenda’yı cilt altına (deri altından), mide bölgesine (karın), üst bacağınıza (uyluk) veya üst kola enjekte edebilirsiniz. Konu hakkında sağlık uzmanınızla görüşebilir en uygun bölgeyi seçip enjeksiyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Enjeksiyonu üst üstü aynı bölgeye yapmamaya özen göstermeli mümkün olduğu kadar alternatif bölgeleri tercih etmeye çalışmalısınız.

 

 

Saxenda Ürünü

 

 

Saxenda’yı buzdolabında saklamanız gerekmektedir. Güneşle temas ettirmemeye özen göstermeli buzdolabında dondurulmadan muhafaza etmelisiniz. Vücut kitle endeksi 30’dan büyük olanlarda kullanılmaktadır. Yüksek tansiyonu olanlar TİP 2 diyabet hastaları ve kolesterol oranları olması gerekenden fazla olan yetişkin insanlar da reçeteli olarak kullanabilmektedir.

 

 

Saxenda Ürünü

 

 

Saxenda ile beraber çalışmak için tasarlanmış olan SaxendaCare sizin daha düşük kaloride yemek yemenizi ve günlük aktivitenizi takip ederek temponuzu artırıp azaltmanıza imkânı sunar. Canlı telefon desteği, doz hatırlatmaları, belirlemiş olduğunuz hedefler ve beklentileriniz, harekete geçmek için kurmuş olduğunuz zamanlayıcılar gibi birçok fonksiyon ve yardımcı seçenek sunarak daha kaliteli ve düzenli bir program içerisinde Saxende kullanmanızı sağlar. İstediğiniz takdirde SaxendeCare kilo yönetim sertifikalı antrenörlerle canlı telefon görüşmeleri yapıp destek alabiliriniz.

 

 

Saxenda Ürünü

 

 Saxenda Sipariş 

 

Amerikanpaketim Ailesi olarak sizler için iki sipariş seçeneğimiz mevcut.

Benim için satın al veya kendim satın alacağım seçenekleri ile saxenda ürünlerine hemen sahip olun.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp