Rick Simpson Oil - RSO

Rick Simpson Oil - RSO

Kanser, ne yazık ki günümüzün en önemli ve hala çözümü net olarak bulunamamış hastalıklarından biri. Tedavisi noktasında birçok yöntem olmasına rağmen, son dönemlerde en çok etki gösteren tedavi yöntemi Rick Simpson oil ile yapılan tedavi. Hem yan etkisi bulunmuyor hem de birçok kullanıcı kanser hastası tarafından sonuç alıyor.

 

 

Rick Simpson Oil - RSO

 

Rick Simpson Oil, bir başka adıyla RSO, kenevir konsantreli, birçok medikal fayda sağlayan, bunların içinde kanser semptomlarını da aşağı çeken, oldukça yoğun, yiyecek ve içecekle alınan şurubumsu bir yağdır.

 

Rick Simpson Oil Nedir?

 

2003 yılında Rick Simpson tarafından bulunan ve zamanla kanser tedavisinde kullanılarak faydası görülen Rick Simpson oil, bugünlerde tüm kanser hastalarının en büyük umutlarından biri. Rick Simpson, 3 adet şüpheli yumru bulunan vücudunda, yapılan testler sonucu cilt kanseri olduğunu tespit etmiştir. Ardından, uyguladığı kenevir yağıyla birlikte, bu yumruların yok olduğunu, yapılan sonraki testlerde ise kanseri tamamen yendiğini tespit etmiştir.

 

Rick Simpson Oil - RSO

 

Bu bulgu ardından, farklı kanser türlerinde de uygulayarak, thc içerecen Rick Simpson oil ürününü sınırlı sayıda üretmeye başlamış ve kanser hastalarına vermiştir.

 

Rick Simpson Oil - RSO

 

Rick Simpson Oil Faydaları

 

Rick Simpson oil, öncelikle olarak cilt kanseri tedavisinde Türk doktorların da güncel olarak keşfettiği bir üründür. Dığer çeşitli kanser tedavi yöntemlerinin aksine Rick Simpson oil ağız yoluyla rahatlıkla alınır ve bilinen bir yan etkisi yoktur.

 

Rick Simpson Oil - RSO

 

Rick Simpson Oil Nasıl Kullanılır

 

Birinci hafta, pirinç tanesinin yarısı kadar, her 8 saatte bir (günde 3 defa) yiyecek yoluyla alınmalıdır. İkinci haftadan 5. haftaya kadar dozu iki katına çıkararak her 8 saatte bir 1 pirinç tanesi kadar alınması tavsiye edilmektedir. 5. haftadan 12. haftaya kadar 60 gramlık tüpün bitişine kadar aynı dozda kullanılması tavsiye edilir.

 

Rick Simpson Oil - RSO

 

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz

 

Rick Simpon oil siparişlerinizi hem aşağıdaki videomuzu takip ederek, hem de yazımızın devamında belirteceğimiz şekilde sipariş verebilirsiniz. Rick Simpson oil kanser tedavisi için 60 gramlık tüpte satılmaktadır. Sizin için kolaylık sağlaması açısından websitemiz üzerinde kolay satın alma linki oluşturduk. Aşağıdaki linke tıklayarak siparişinizi verebilirsiniz. Eğer detaylı incelemek isterseniz videomuzu da takip edebilirsiniz. Siparişinizi vermeniz ardından tüm sevkiyat ve gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılacak, siparişiniz adresinize teslim edilecektir.

 

 

 

Tüm sorularınız için whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp