Puffco

Puffco

Dünyanın en popüler vaporizer ve aksesuarları üreticisi olan Puffco ürünlerini sizin için satın alıyor, sizin için kargo işlemlerinizi yapıyor, sizin için gümrük prosesinizi tamamlıyor ve kapınıza kadar teslim ediyoruz.

 

 

Puffco Hakkında

 

Bir kuru ot buharlaştırıcı markası olan Puffco, rakiplerine kıyasla daha temiz, daha güvenli, daha güçlü ve daha lezzetli bir konsantre tüketim deneyimi sunan yüksek kaliteli buharlaştırıcılar üretmek için tasarım, teknoloji ve mühendislik disiplinlerini birleştiriyor. Puffco, çoğu rakip tarafından kullanılan kuvars bobinlerine kıyasla her ikisi de tamamen seramik atomizörler kullanan Puffco Peak ve Puffco Plus olmak üzere iki üst düzey buharlaştırıcı sunuyor. Puffco ayrıca, konsantreler için kendi kendini temizleyen bobine sahip gelişmiş seçenekler de vadediyor.

 

 

Puffco'nun tüm ürünleri, tasarımdan üretim aşamasına kadar hiçbir şekilde tutkal, elyaf veya kimyasal madde kullanılmadan üretilir. Ek olarak Puffco, üretiminde her zaman ileri görüşlü teknolojileri benimsemiştir. Puffco, kuru ot buharlaştırıcılarının yanı sıra aynı zamanda çeşitli aksesuarlar, yedek parçalar ve bazı ürünler de üretiyor. Bu sayede kullanıcılar kendi benzersiz ihtiyaçları doğrultusunda en iyi Puffco buharlaştırıcısını seçme olanağına sahip. Puffco, yeni modelleri sık sık piyasaya sürmese de az ama çok anlayışını benimseyerek yeni modellerinde en üst düzeyde tasarım ve teknolojiler barındırır.

 

 

Puffco'nun ürünleri aralarında birçok benzerliğe sahip olsa da, her biri belirli bir kitleye yöneliktir. Örneğin, bütçe en önemli öncelik ise, orijinal Plus vape kalemleri tercih edilebilir. Öte yandan teknoloji ve konfora önem verenler için Puffco Peak biçilmiş kaftandır. Ayrıca, Puffco ürünlerinin birçoğu hareket halindeyken konsantrelerin tadını çıkarmaya yardımcı olabilecek bir balmumu vape kalemi de barındırır. Öte yandan Puffco’nun ev içerisinde kullanım için ürettiği ürünler, mobil ürünlere kadar üç kat daha fazla şarj ömrüne sahiptir.

 

 

İleri görüşlü tasarımları ve teknolojileri göz önüne alındığında, Puffco'nun son yıllarda konsantre meraklıları arasında en çok oy alan bir buharlaştırıcı üreticisi haline gelmesi şaşırtıcı değildir. Puffco'nun buharlaştırıcıları ve aksesuarları son derece kolay bir şekilde erişilebilir durumdadır. 

 

 

Puffco cihazlarındaki sıcaklığın ayarlanması, cihazdan cihaza farklılık gösterse de genel olarak dört farklı ısı ayarı arasında geçiş yapmaya olanak sağlayan bir buton vasıtasıyla yapılır. Gerekli ayar yapıldıktan sonra, ısıtma işlemini başlatmak için düğmeye iki kere üst üste tıklanması yeterli olacaktır.

 

 

Puffco Sipariş

 

Puffco ürünlerini birçok dispensaryde bulabildiğiniz gibi, Puffco kendi sitesinde de bulabilirsiniz. Ancak Türkiye’den satın almaya çalıştığınızda kimlik ve yaş problemi yaşayabilirsiniz ancak merak etmeyin, bunu da Benim için satın al servisimizle aşıyoruz. Detayları aşağıdaki videomuzda bulabilir, aklınıza takılan sorular için Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp