Pinrose

Pinrose

Secret Genius parfümleri karamel, Madagaskar vanilyası ve sandal ağacının sarhoş edici karışımı ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Amerikanpaketim ile Pinrose markalı Secret Genius parfümlerini ABD’den satın alabilirsiniz ve bu süreçte gümrük problemi yaşamazsınız. Bu hizmetten nasıl faydalanacağınızı öğrenmek için yazının devamına göz atabilirsiniz. 

 

 

 

Pinrose Hakkında

 

Pinrose, dünya genelinde popülarite yakalamış bir markadır. Markanın Secret Genius serisindeki parfümleri, Türkiye’de de geniş bir kitleye ulaşmış durumdadır. Secret Genius parfümleri 2015 yılında Haryy Fremont tarafından piyasaya sürüldü. Erkelere ve kadınlara özgü kokular içeren bu parfüm 50 mililitrelik şişeleri ile satışa sunuluyor. Şişeler ise şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 

 

 

 

 

Parfüm karamel, beyaz çikolata, yasemin kurusu, Madagaskar vanilyası, sedir ağacı ve sandal ağacı aromalarının karışımlarıyla oluşuyor. Uzmanların yaptığı açıklamalara göre parfümlerin kokuları insanları piskolojik olarak rahatlatıyor ve özgüven hissini veriyor. Uzmanlar parfüm kullananların kullanmayanlara göre daha huzurlu olduğunu açıklıyor. Bu beklentilerin tamamını Secret Genius parfümleri karşılıyor. 

 

 

Pinrose

 

 

Parfümdeki sedir ağacı kokusu sizi ormanın en derinlerine, yasemin kurusu kokusu ise ucu bucağı olmayan bir ovanın derinliklerine götürüyor. Kokusuyla gündelik hayatın sıkıntılarıyla baş edebiliyorsunuz. 20 - 35 yaş için uygun olan parfümler hafif ve etkileyici kokusuyla kullanıcılarını memnun ediyor. 

 

 

Pinrose

 

 

Pinrose Secret Genius parfümlerinin koku ailesi, sıcak ve baharatlı olarak belirtiliyor. Mandalina ve bergamot, parfümün üst notasını oluşturuyor. Kalp notası ise karamel, beyaz çikolata ve yasemin gibi kokuların yoğunluğunu barındırıyor. Vanilya ile sandal ve sedir ağacı kokuları, Secret Genius’un alt notasında kullanıcıları etkiliyor. 

 

 

Pinrose

 

 

Secret Genius, Pinrose markasının daha geniş bir kitleye ulaşmasına imkân tanıyan bir üründür. Ürün hakkında yapılan kullanıcı yorumlarının da çok büyük çoğunluğu olumlu yöndedir. Parfümün hafiflik konusundaki başarısı, kullanıcılar tarafından çok seviliyor. Bunaltıcı ya da rahatsız edici ağırlıkta bir aroma içermiyor. Son derece dikkat çekici ve etkileyici tonlarıyla karakteristik bir koku olarak öne çıkıyor. 

 

 

Pinrose

 

Pinrose Türkiye Sipariş

 

Amerika’dan Pinrose satın almak son derece kolaydır. Türkiye’de yaşıyor ve bu ürünü Amerika’dan nasıl satın alacağınızı bilmiyorsanız, Amerikanpaketim olarak hizmetinizdeyiz. Parfüm gibi sıvıların gümrükten geçmesi oldukça zordur. Bu nedenle sipariş edeceğiniz Pinrose Secret Genius gümrükte takılabilir. Amerikanpaketi’nin gümrük müşavirleri ise gerekli işlemleri yaparak ürünü gümrükten geçirir. Ürünün gümrükte takılmayacağının garantisini veriyoruz. Ayrıca hızlı ve uygun fiyatlı kargo hizmetimizle de avantaj sağlıyoruz. Ürününüz herhangi bir zarar görmeden kapınıza kadar geliyor. Detaylara aşağıdaki videolardan ve WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp