Peter Thomas Roth Water Drench

Peter Thomas Roth Water Drench

Peter Thomas Roth markasının yeni ürünü olan Water Drench, piyasaya çıktığından bu yana popülaritesini kaybetmemiş bir üründür. Amerikanpaketim olarak gümrük engelini ve uzun süren kargo sürecini ortadan kaldırıyor, bu ürünü doğrudan Amerika’dan almanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz ve ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazının devamına bakabilirsiniz.

 

 

 

Peter Thomas Roth Water Drench Hakkında

 

Peter Thomas Roth markası 1993 yılında Peter Thomas Roth tarafından Macaristan’da kurulmuştur. Roth Macar kaplıcalarında bulunan pek çok çamur ve mineralin insan cildine faydalı olduğunu keşfeder ve bu maddeleri kullanarak cilt bakım ürünleri üretimine başlar. Kurulduğu günden itibaren cilt bakım ürünleri üreterek bu ürünlerin satışını yapan marka giderek ün kazanır ve dünya genelinde tanınan bir marka haline gelir.  

 

 

 

 

Ürettiği ürünlerde alıcılarına en iyi hizmeti sunmak isteyen marka, ürünlerinin içeriklerini kullanıcılarından gelen dönüşlere göre belirler ve daha kullanışlı ürünler ortaya koyar. Markanın en yeni ürünlerinden biri olan Water Drench isimli cilt bakım ürünleri de kullanıcılarına en iyi hizmeti vermek amacıyla üretilmiştir. 

 

 

Peter Thomas Roth Water Drench

 

 

Water Drench içeriği ile kullanıcılarının ciltlerini sıvı bir nem bulutuyla ıslatır, daha ferah ve sağlıklı bir cilt oluşturmayı amaçlar. İçeriğindeki Hyaluronik asit ile güçlendirilmiş, yumuşak ve hafif formülü sayesinde cildin ipeksi ve nemli bir dokuda kalmasına, daha genç bir görünüm elde edilmesine yardım ederek kullanıcılarını memnun etmeyi ister. 

 

 

Peter Thomas Roth Water Drench

 

 

Markanın Water Drench ismi ile satışa sunduğu birden fazla ürün vardır. Bu ürünler vücut kremleri, serumlar, nemlendirici maskeler, makyaj temizleme jelleri, nemlendirici kremler ve serumlar olarak ayrılır. Bu ürünlerin tamamı ile kullanıcılarının ciltlerine daha genç bir görünüm sağlamak ve daha sağlıklı bir cilt yapısına yardımcı olmak isteyen marka, ürettiği ürünleri Water Drench ismi altında satışa sunmuştur. 

 

 

Peter Thomas Roth Water Drench

 

 

Ürünlerin düzenli kullanımında cildin 72 saate kadar nemli kaldığını bilimsel olarak açıklayan Peter Thomas Roth markası alıcılarının ürünü düzenli kullanması sonucu verim alabileceklerini belirtir. 

 

 

Peter Thomas Roth Water Drench

 

Peter Thomas Roth Water Drench Sipariş

 

Ürünü satın almak isteyen kişiler isteklerine göre ürünün kendi sitesini ya da farklı birçok siteyi kullanabilirler. Ancak bu sitelerden yaptıkları alışveriş sonucunda ürünün teslimi sırasında kargo ve gümrük gibi konularda sorun yaşayabilirler. Biz de Amerikanpaketim olarak alıcıların bu sorunu yaşamamaları için hizmet veriyoruz. Bu hizmetler, alıcıların isteğine göre ürünü onların yerine satın alıp tüm kargo ve gümrük işlerini yaptıktan sonra alıcıların adreslerine teslim etmek ya da alıcıların aldığı ürünlerin kargo ve gümrük işlerini yaparak ürünü onların adreslerine teslim etmek şeklinde ikiye ayrılıyor. Aşağıdaki videolardan bilgi alabilir, WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 


Bu blog 23/06/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp