Pax Vaporizers

Pax Vaporizers

Türkiye’de bulamadığınız vaporizer siparişlerinizi bize iletin, sizin için tedarik edip adresinize teslim edelim. Dünyanın en popüler vaporizer markalarından biri olan Pax vaporizer siparişlerinizi sizin için adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Pax Vaporizers Hakkında

 

Pax, 2012 yılının yaz aylarında piyasaya sürülen ve o günden bu yana oldukça popülerleşerek hizmet vermeye devam eden bir kuru ot buharlaştırıcısıdır. Avuca ve cebe sığacak kadar küçük tasarımıyla, taşınabilirlik noktasında büyük avantaj sağlayan Pax Vaporizers, aynı zamanda şık ve çekici tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Büyük ilgi gören Pax, kullanıcıları için 2015 yılında Pax 2, 2016 yılında ise Pax 3’ü üreterek piyasaya sürdü.

 

 

 

Yeni ürünler olan Pax 2 ve Pax 3 sayesinde memnuniyet oranı daha da arttı. Özellikle günümüzde Pax 3, markanın amiral gemisi durumundadır. Mükemmel bir pil ömrüne ve istikrarlı buhar üretimine sahip olan Pax 2 daha uygun fiyatıyla ön plana çıkarken, Pax 3 ise daha da uzun pil ömrü ve mobil uygulamasıyla akıllı cihazlardan yönetilebilir olma özelliğiyle kullanıcı konforu ve memnuniyetini zirveye taşıyor. Pax Vaporizers ürünleri, sürekli olarak kullanıcı geri bildirimleriyle kendisini daha da geliştirmesiyle bilinir.

 

 

Pax Vaporizers ürünleri yalnızca Pax 2 ve Pax 3 ile de sınırlı değil. Pax Era ve Pax Era Pro konsantre seçenekleriyle Pax Vaporizers, her türden kullanıcısı için her şeyi düşünmüş durumda. Era, pek çok cihazdan farklı olarak dört farklı yerleşik sıcaklığa ve sıcaklığı tek dereceye ayarlayabilme olanağına sahiptir. Tıpkı Pax 3 gibi bir mobil uygulama vasıtasıyla yönetilebilen Pax Era, hassas ayarlama seçenekleri ve mikro dozlama modu ile birlikte gelir. Akıllı bir cihaz olan Pax Era, kullanıcının en sevdiği vaping sıcaklığını her zaman hatırlar ve kullanıcı davranışlarını göz önünde bulundurarak kullanıcısını en mutlu edecek ayarları otomatik olarak yapar.

 

 

Pax Vaporizers, kullanıcı deneyimini maksimuma çıkartmayı amaçlayarak benzersiz ısıtma profilleri seçmeyi sağlamak ve sıcaklığı sabitlemenin yanı sıra pek çok ayarın yapılmasına olanak sağlamak için Pax ve Pax Era Pro için geliştirdiği akıllı uygulamalarıyla kendi alanında büyük bir devrim yarattı. Pax Vaporizers’in geliştirmiş olduğu mobil uygulamalar, Apple tarafından tüm mağazalardan yasaklanmış durumda. Bu nedenle yalnızca Android cihazlardan kullanılabilir. Ancak Pax Vaporizers bu sorunu çözmek için kullanıcıları için farklı çalışmalar başlattı. Bu çalışmalar kapsamında Pax Vaporizers’in, herhangi bir akıllı telefona gerek kalmadan cihazın tüm özelliklerine erişebilen bir masaüstü uygulaması da bulunuyor.

 

 

Pax Vaporizers Sipariş

 

Pax Vaporizers siparişlerinizi ister siz alın, bize gönderin, sizin için Türkiye adresinize teslim edelim. İsterseniz de sipariş vermek istediğiniz Pax ürününün linkini bize iletin, sizin için satın alalım, gümrük ve kargo işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim. Her iki servisimizin de detay videolarına hemen aşağıda ulaşabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp