Ourself Skincare

Ourself Skincare

Ourself Skincare ürünlerini yurt dışından sipariş etmek isterseniz Amerikanpaketim’in kolaylık sunan servislerinden faydalanabilirsiniz. Ourself Skincare satın almalarında gümrük ve kargo işlemlerinin tamamlanması, vergi ödemelerinin gerçekleştirilmesi ve siparişlerinizin adresinize güvenli bir şekilde gönderilmesi sağlanmaktadır. Ourself Skincare ürünlerini incelemek ve servislerimizi nasıl kullanacağınızı öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

 

 

 

Ourself Skincare Hakkında

 

Ourself Skincare, cilt sorunları ve cilt bakımı için biyoteknoloji imkanlarını kullanarak tedavi ve çözümler üreten bir cilt bakım markasıdır. Markaya ait ürünlerin tamamı hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilmektedir. 18 farklı ürün çeşitliliği bulunan Ourself Skincare’de klinik düzeydeki sonuçlara klinik tedavisi görmeden ulaşmanın mümkün olduğu vat edilmektedir. 

 

 

 

 

Ourself Skincare ürünlerinden bazıları; 

  • Dudak dolgunlaştırıcı, 
  • Güneş koruyucu,
  • Nemlendirici yüz kremi,
  • Koyu leke kremi,
  • Cilt aydınlatıcı vb. 

Tedavi niteliğindeki koyu leke kiti ve cilt aydınlatıcı-yenileyici kit, tam bir bakım için gerekli olan tüm ürünleri içermektedir. Koyu leke kitinin temel hedefi göz altındaki ve cilt yüzeyindeki karanlık bölgeleri yok ederek, cildin daha temiz ve pürüzsüz görünmesini sağlamaktır. Cilt aydınlatıcı-yenileyici kitin temel hedefi ise cilde hiperpigmentasyon tedavisi uygulayarak cildi daha canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmaktır.

 

 

Ourself Skincare

 

 

Ourself Skincare cilt bakım malzemelerinin gözle görülür yan etkileri için en az 6 hafta süresince kullanım sürdürülmelidir. Özellikle set halinde satılan ürünler için tedaviyi yarıda kesmek veya düzensiz kullanmak, istenilen etkilerin hızlı bir şekilde görünmesini engeller. 

 

 

Ourself Skincare

 

 

Ourself Skincare ürünlerinin içerisinde sentetik kokular, paraben ve ftalat bulunmamaktadır. Markaya ait Daily Dark Spot Intercept ve Lip Feller ürünleri dışındaki tüm cilt bakım malzemeleri vegandır. Ürünlerin ana bileşenleri arasında E vitamini, hyaluronik asit ve çeşitli antioksidanlar bulunmaktadır. 

 

 

Ourself Skincare

 

 

Dermatologlar tarafından onaylanan ve güvenli bir şekilde üretilen Ourself Skincare ürünleri yüksek fiyatlı bakım ürünleridir. Ourself Skincare performans ve kalite yönüyle tüm kadınların memnun kalabileceği ve ürünler bittikçe yeniden sipariş edebileceği bir bakım markasıdır. 

 

 

Ourself Skincare

 

 

Ourself Skincare web sitesi üzerinden yapılan ilk alışveriş için tüm müşterilere %10 indirim kodu tanımlanmaktadır. 

 

 

Ourself Skincare

 

Ourself Skincare Sipariş

 

Ourself Skincare siparişlerinde Amerikanpaketim aracılığıyla sunulan iki satın alma kanalından tercih ettiğiniz hizmeti kullanabilirsiniz. Kendim Satın Alacağım servisiyle ürünün satın alma işlemini siz gerçekleştirirken, geriye kalan gümrük, vergi ve kargo işlemlerini Amerikanpaketim tamamlamaktadır. Benim İçin Satın Al servisiyle ürünün satın alma işlemi de dahil olmak üzere gümrük, vergi ve kargo uygulamaları Amerikanpaketim tarafından yapılmaktadır. Aşağıda bulunan bilgilendirme videolarından hizmetlerimizi keşfederek güvenli yurt dışı alışverişine başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

whatsapp