Olaplex Hakkında

Olaplex Hakkında

Olaplex, son günlerde kadınların en çok sipariş verdiği, bizim de en çok gönderdiğimiz ürünler arasında yer alıyor. Peki nedir bu Olaplex, nasıl getirtilir, kargosu, gümrüğü nasıldır, bunlardan bahsedeceğiz.

 

 

Olaplex Hakkında

 

Olaplex Hakkında

 

Saç boyama ve saç rengi açma gibi kimyasal temelli işlemlerde kullanılan Olaplex, bu işlemler sırasında kullanılan kimyasal maddelerin saça zarar vermesini önler. Saç yapısını güçlendirerek, saç rengi açma işlemine bağlı gerçekleşen saç kopması ve kırılması gibi durumları önler. Olaplex’in temel görevleri saç tellerindeki bağları onarmak ve saçın sağlıklı yapısını koruyabilmesine yardımcı olmaktır.

 

 

Olaplex Hakkında

 

Olaplex ürünleri, saçta kimyasal, termal ve mekanik hasarın neden olduğu kırık bağları yeniden bağlayan, türünün ilk örneği, patentli, bağ kurma teknolojisine sahiptir. Ürünler her türlü saç tipine uygundur.

 

Olaplex Hakkında

 

Olaplex ürünlerinin her birinin ayrı özellikleri ve bu özelliklerin saç üzerinde iyileştirici gücü vardır. Bu ürünlerinden biri olan Olaplex Saç Mükemmelleştirici No:3 Onarıcı Bakım, hasar görmüş saçları onarıp sağlıklı görünmesini sağlar. Ayrıca, kimyasal işlemler arasında saçı güçlendirmek için evde uygulanan destek bakımı görevi görür. Evde kullanım için uygundur. Nemli veya kuru saça uygulanabilir.

 

Olaplex Hakkında

 

Olaplex No 3

 

Olaplex No:3’ün daha etkili olabilmesi için her saç telinin ürün ile birleşmesi gereklidir. Ürün saça yeterli miktarda uygulandıktan sonra tarama yapılarak daha etkili olmasını sağlanabilir. Ürünün saçta bekletme süresi, 10 dakika ile 30 dakika arası önerilir. Ardından durulama yapılır. Haftada bir kullanım önerilir. Eğer saç çok yıpranmış ise haftada iki kere uygulama yapılabilir.

 

Olaplex Hakkında

 

Olaplex No:3, genellikle saç açma işlemleri için kullanılır. Saçların daha kolay ve rahat açılmasını sağlarken bu işlem sırasında yıpranmasını ve kalitesini kaybetmesini de önler. Ürün paraben, sülfat, ftalat ve glüten içermez. Boyalı ve doğal tüm saç renkleri için uygundur. Ürünler kullanım kolaylığı sağladığı için herkes tarafından uygulanabilir.

 

Olaplex Hakkında

 

Olaplex Ürünleri, kimya ve malzeme bilimindeki en iyi doktorlar tarafından yaratılmıştır. Olaplex, bilime dayalı güzellik ürünleri geliştirerek saç ürünleri dünyasını değiştirmeyi hedeflemektedir.

 

Olaplex Hakkında

 

Olaplex Satın Al

 

Olaplex en uygun fiyatla Amazon’da satılıyor. Amazon’dan nasıl sipariş vereceğiniz de hemen aşağıdaki videolarımızda detaylı olarak açıklanıyor. Ancak size yardımcı olabilmek adına en çok satılan Olaplex ürünlerinin linkini hemen aşağıda veriyoruz. Onun dışında bir Olaplex ürünü sipariş vermek istiyorsanız, videolarımızı takip edebilirsiniz. Gümrük konusunda ise 10 yılı aşkın tecrübemize güvenin. Dilediğiniz kozmetik ürününü gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

Aklınıza takılan, cevaplanmasını istediğiniz diğer tüm sorularınız için bize Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

whatsapp