Niod Serum Türkiye

Niod Serum Türkiye

Deciem’in The Ordinary serisinin bir benzeri olarak üst segmentte karşımıza çıkan Niod ürünleri hakkında bilmeniz gerekenler, nasıl sipariş vereceğiniz, kaç adet getirtebileceğiniz, gümrük işlemleriniz hakkında detaylar bu makalemizde.

 

 

Niod Hakkında

 

Kanada menşeli Deciem markasının 8 alt markasından biri olan Niod, özel formülünü daha çok bilime dayanarak oluşturulur. Niod, günlük hayat içerisinde cilt üzerinde dolan gözeneklerin temizlenmesinde ve kişisel bakım ürünlerinde fark yaratan bir marka. Genellikle serumlarıyla dikkat çeken mağaza, her cilt tipini düşünerek farklı formüller tasarlar.

 

 

Cildin en önemli ihtiyaçlarından biri olan kolajen takviyesi ile yaşlılık belirtilerinin önlenmesi mümkün. Niod, kolajen ve hyaluronik asit içeren serumlarla birlikte cildin sağlığına kavuşmasını ve farklı büyüklüklerdeki moleküller ile daha iyi emilimin gerçekleşmesini sağlar. Profesyonel cilt bakım ürünü arayanların ilk akla gelen ismi Niod olmalıdır.

 

 

Günlük cilt bakım rutinini problemli cilt yapısına sahip olmayanlar da gerçekleştirir. Bakıma ihtiyacı olan ve tedavi edilmesi gereken bir cildiniz var ise mevsim geçişlerinde de kişisel bakım ürünlerine yönelmeniz gerekir. Niod, konsantre tedavi serumlar ile mevsim geçişlerinde ek bakım seçenekleri sunarak kullanıcılara alternatif yaratır. Aynı zamanda günlük cilt bakımı her gün sabah ve akşam olarak rutin şekilde gerçekleştirilmelidir.

 

 

Gözeneklere vurgu yapan marka, gözenek kontrolü ve gözenek temizliği konusunda etkin formülleri piyasaya sunarak dikkat çeker. Bu tarz cilt bakım ürünlerinde doğru doz ve içerik oldukça önemlidir. Niod güvenilir ve sektöründe profesyonel bir hizmet sunduğu için tercih edilecek kişisel bakım ürünlerini barındırır. Konsantre ürünlerin cildin alt tabakasına inmesi daha kolaydır ve markanın ürünlerinin çoğu konsantre serumdur.

 

 

Serumlar, uygulanacak noktanın tedavi edilmesi için en doğru tercihtir. Markanın ürünleri 3 gruba ayrılır. Ana grup, yardımcı grup yani yardımcı ürünler ve maskeler. Farklı faydaları olan kişisel bakım ürünlerinin en önemli özelliği; cilt bariyerine zarar vermemesidir. PH dengeli maske ve spreyler, cildin sağlıklı görünümü için dışarıdan destektir. Niod, cilt kusurlarına sunduğu kesin çözüm ve profesyonel yaklaşımla mutlaka kullanılması gereken markalar arasındadır.

 

 

Niod Serum Satın Al

 

Niod ürünleri şu anda Deciem, Sephora, Ulta Beauty’de satışta. İster Benim için satın al servimizi kullanabilir, isterseniz Kendim Satın Alacağım servimizi kullanabilirsiniz. İsterseniz 1 adet alabilir, isterseniz 1000 adet alabilirsiniz. Tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak kapınıza kadar teslimatınızı sağlıyor olacağız. Detayları aşağıdaki videolarımızda ya da Whatsapp müşteri hizmetlerimizde bulabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp