Murad Skincare

Murad Skincare

Geniş çaplı cilt bakımı için birbirinden farklı ürünleri ile Murad Skincare markasının siparişlerini sizler için temin etmek, gümrük işlemlerini tamamlamak ve kargonuzu adresinize dek teslim etmek için çalışıyoruz. Sizi Murad Skincare hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak üzere içeriğimizin devamını okumaya davet ediyoruz. 

 

 

 

Murad Skincare Hakkında

 

Cilt bakımı ve güzellik kategorilerinde alanında uzman bir marka olan Murad Skincare, birçok cilt problemine çözümler üretmektedir. 1989 yılından bugüne faaliyet gösteren firma, global kozmetik mağaza marketlerde de bulunmaktadır. Akneden siyah noktalara, renk eşitsizliğinden dengesiz yağ oranına kadar en sık karşılaşılan cilt sorunlarıyla başa çıkabilmek için Murad Skincare’nin sunduğu ürünler ile birlikte gözle görülür farklar yaratabilmektedir. 

 

 

 

 

Bazı Murad Skincare ürünleri;

  • Makyaj temizleyiciler,
  • Tonikler,
  • Gözenek temizleyiciler,
  • Sivilce ve akne kremleri,
  • Gençleştirici serumlar,
  • Güneş korumalı yüz kremleri,
  • Yağ denge korumalı kremler,
  • Peeling kremler,
  • Losyon formlu nemlendiriciler,
  • Çeşitli takviye ürünler vb.

 

 

Murad Skincare

 

 

Her bir ürün için uygun cilt tipi detaylı bir şekilde belirtilmiştir. Aynı zamanda hangi cilt problemleri tedavisinde kullanıldığı da ürün kutucuklarında bulunmaktadır. Ürünlerin küçük boyları ve standart boylarının satışları mevcuttur. Yaz boyunca ihtiyaç duyulan ürünlerin bir arada olduğu kitler de Murad Skincare’ de bulunmaktadır. 

 

 

Murad Skincare

 

 

Murad Skincare’ in müşterilerine sunduğu bir diğer hizmet ise kişilerin kendi serumlarını oluşturabilmeleri. Bunun için öncelikli olarak cilt tipinizi tespit etmek için bir analiz yapılmaktadır. Daha sonra cilt formunuza uygun serumu oluşturarak formülünün tamamlanmasını bekleyin. Son olarak 3 ila 5 gün içerisinde kargonuz ve özel olarak yapılandırılmış serumunuza kavuşabilirsiniz. 

 

 

Murad Skincare

 

 

Murad Skincare internet sitesindeki üyelik sonrası verilen ilk siparişte %20 indirim tanınmaktadır. Ek bir hizmet olarak Cilt Danışmanlığı randevusu ile ücretsiz olarak belirlediğiniz gün ve saatte cilt problemlerinizi paylaştığınız 25 dakikalık bir cilt sağlığı sohbetine katılabilirsiniz. Ürünlerin resmi web sitesinden siparişleri sadece Amerika bölgesi içerisinde geçerlidir. 

 

 

Murad Skincare

 

 

Hiçbir Murad Skincare ürünü hayvanlar üstünde test edilmemektedir. Ürünlerin dış ambalajlarında kullanılan maddeler geri dönüştürebilir düzeydedir. Bazı içeriklerde deniz ürünleri kullanıldığından, satın almadan önce ürün maddelerini incelemek ve alerjik reaksiyon görüldüğü takdirde doktora başvurmak önerilmektedir.

 

 

Murad Skincare

 

Murad Skincare Satın Al

 

Cilt güzelliği alanında popüler markalardan biri olan Murad Skincare ürünlerini Benim İçin Satın Al ya da Kendim Satın Alacağım servislerini kullanarak satın almanız mümkün. Ürünlerin tamamı gümrük işlemlerine takılmadan, güvenilir bir şekilde sizlere teslim edilir. İki ayrı servisten dilediğinizi seçerek Murad Skincare markalı ürünlere sahip olabilirsiniz. Benim İçin Satın Al ve Kendim Satın Alacağım hizmetlerini anlatan videoları aşağıda bulabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp