Murad

Geniş çaplı cilt bakımı için birbirinden farklı ürünleri ile Murad markasının ürünlerini Amerikanpaketim olarak sizler için temin etmek ve kargonuzu adresinize teslim etmek için çalışıyoruz. Murad markası hakkında daha fazla bilgi ve Amerikanpaketim hizmetlerini öğrenmek için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

Murad Hakkında

Cilt bakımı ve güzellik kategorilerinde alanında uzman bir marka olan Murad, birçok cilt problemine çözümler üretmektedir. 1989 yılından bugüne faaliyet gösteren firma, global kozmetik mağaza marketlerde de bulunmaktadır. Akneden siyah noktalara, renk eşitsizliğinden dengesiz yağ oranına kadar en sık karşılaşılan cilt sorunlarıyla başa çıkabilmek için Murad Skincare’nin sunduğu ürünler ile birlikte gözle görülür farklar yaratabilmektedir. 

 

 

 

 

Bazı Murad ürünleri;

  • Makyaj temizleyiciler,
  • Tonikler,
  • Gözenek temizleyiciler,
  • Sivilce ve akne kremleri,
  • Gençleştirici serumlar,
  • Güneş korumalı yüz kremleri,
  • Yağ denge korumalı kremler,
  • Peeling kremler,
  • Losyon formlu nemlendiriciler,
  • Çeşitli takviye ürünler vb.

 

 

Murad

 

 

Her bir ürün için uygun cilt tipi detaylı bir şekilde belirtilmiştir. Aynı zamanda hangi cilt problemleri tedavisinde kullanıldığı da ürün kutucuklarında bulunmaktadır. Ürünlerin küçük boyları ve standart boylarının satışları mevcuttur. Yaz boyunca ihtiyaç duyulan ürünlerin bir arada olduğu kitler de Murad ürünleri arasında bulunmaktadır. 

 

 

Murad

 

 

Murad markasının müşterilerine sunduğu bir diğer hizmet ise kişilerin kendi serumlarını oluşturabilmeleri. Bunun için öncelikli olarak cilt tipinizi tespit etmek için bir analiz yapılmaktadır. Daha sonra cilt formunuza uygun serumu oluşturarak formülünün tamamlanmasını bekleyin. Son olarak 3 ila 5 gün içerisinde kargonuz ve özel olarak yapılandırılmış serumunuza kavuşabilirsiniz. 

 

 

Murad

 

 

Hiçbir Murad ürünü hayvanlar üstünde test edilmemektedir. Ürünlerin dış ambalajlarında kullanılan maddeler geri dönüştürebilir düzeydedir. Bazı içeriklerde deniz ürünleri kullanıldığından, satın almadan önce ürün maddelerini incelemek ve alerjik reaksiyon görüldüğü takdirde doktora başvurmak önerilmektedir.

 

 

Murad

 

 

Murad Türkiye Satın Al

Cilt güzelliği alanında popüler markalardan biri olan Murad ürünlerini hiçbir zorluk çekmeden Amerikanpaketim aracılığı ile satın alabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Murad ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bu blog 01-02-2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...