Mighty Vaporizer

Mighty Vaporizer

En çok tercih edilen Dry Her Vaporizer olan Mighty Vaporizer’ı satın alıyor, sorunsuz şekilde gümrük işlemlerinizi yapıyor ve Türkiye’deki adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Mighty Vaporizer Hakkında

 

2015 yılında piyasaya sürülen Mighty Vaporizer, Storz & Bickel'in ilk taşınabilir buharlaştırıcısı olma özelliğini taşıyor. Birinci sınıf kalite bir buharlaştırmayı garanti eden Mighty, en iyi malzeme ve en iyi mühendislik ile Almanya'da üretiliyor. Mighty, mutlaka piyasadaki Uzakdoğu yapımı cihazlardan ayrı tutulmalıdır. Yüksek standartlara sahip olan Mighty, vaping konusunda tecrübeli ve konforuna düşkün seçkin kullanıcılar için tasarlandı.

 

 

Storz & Bickel'in fabrikası, tıbbi ekipman üreten fabrikalarıyla ünlü Almanya’nın Tuttlingen kentinde yer alıyor. Dünyadaki ilk tıbbi sertifikalı buharlaştırıcıları yapan Storz & Bickel, güçlü buhardan ziyade ciddi oranda yüksek kaliteye sahip buharlar elde etmek konusunda uzman.  Mighty Vaporizer, küçük iletim yardımı ile bir konveksiyon ısıtma yöntemine sahiptir. Yani odacığın kendisi de ısıtılırken aynı zamanda odadan sıcak hava geçer. Bu durum, buhar sıcaklığının sabit tutulmasına olanak sağlar ve kalite kaybının önüne geçer. 

 

 

Mighty Vaporizer, büyük bir ekran ve üç büyük düğme ile birlikte gelir. Sıcaklık yalnızca 1 derecelik artışlarla bile ayarlanabilir. 104°f (40°C) ila 410°f (210° C) arasında sıcaklık ayarlama olanağı sunan Mighty Vaporizer, en son sıcaklığı hatırlama özelliği ile sizi her seferinde manuel olarak sıcaklık ayarlama zahmetinden kurtarır.

 

 

Mighty Vaporizer, oldukça büyük bir hazneye sahiptir. Buharlaştırılmak istenen bitkilerin 0.25 gramına kadar hazne içerisine ekleme yapılması mümkündür. Dolgu maddesi ve birlikte verilen diğer kullanışlı aksesuarlar sayesinde Mighty, aynı zamanda doldurulması en kolay buharlaştırıcılardan biri olma özelliğini taşıyor.

 

 

2015 yılından bu yana aktif bir şekilde kullanılan Mighty, piyasaya sürülen pek çok yeni buharlaştırıcıdan daha fazla tercih ediliyor. Buharlaştırıcı dünyasında kült bir cihaz olarak bilinen Mighty, kullanıcılarını her yönden memnun etmeyi başarıyor. Özellikle de buhar kalitesi söz konusu olduğu zaman, piyasadaki en kaliteli buharlaştırıcılar arasında gösterilen Mighty hem iletim hem de konveksiyon ısıtmayı bir arada kullanarak muazzam bir buhar kalitesi ve konforu vadediyor. Bulundurduğu güvenlik sistemiyle, açık unutma gibi durumlarda hiçbir tehlikeye yer bırakmadan kendi kendini kapatabilen Mighty, oldukça yüksek bir pil ömrüne de sahip. Son yıllarda yeni üretilen Mighty cihazlarda yapılan güncellemelerle pil ömrü %20’ye kadar daha da artmış durumda.

 

 

Mighty Vaporizer Satın Al

 

Mighty Vaporizer Amerika’da birkaç farklı vaporizer sitesinde satışa sunuluyor ancak Amerika’da 21 yaş sınırı olduğundan Türkiye’den satın almanız neredeyse imkansızdır. O nedenle size Benim için satın al hizmetimizi sunuyoruz. Mighty Vaporizer siparişinizi ister bir başka linkten aşağıdaki videomuzdaki adımları takip ederek satın alabilir ya da hemen sayfamızın altındaki linkten, tüm masraflar dahil fiyatıyla kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp