Maison Francis Kurkdjian

Maison Francis Kurkdjian

Dünyanın en beğenilen kokularının üreticisi olan Masion Francis Kurkdjian, üretime ve yeni koku tasarımlarına devam etmektedir. Her tarz ve zevke uygun olarak tasarlanan kokuları yıllardır olduğu gibi şimdi de gururla sergileyen markanın ürünlerini Amerikanpaketim sayesinde direkt Amerika’dan alabilirsiniz. Gümrükte takılmadan geç ve hasarlı gelen kargolara kadar tüm sorunların önüne geçip memnun kalacağınız bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. 

 

 

 

Maison Francis Kurkdjian Hakkında

 

2009 yılında Francis Kurkdjian ile Marc Chaya’nın karşılaşması sayesinde kurulan marka sevilen kokularını her yaşam tarzına uygun biçimde şekillendirmeye devam etmektedir. Fransız teknik bilgisi ile koku alma arzusunun bir araya geldiği marka oldukça iddialıdır. Sayısız duyguları tek bir şişeye sığdırma arzusuyla yola çıkan marka, kişinin kullandığı parfümlerinin onun gardırobu olduğunu savunmaktadır. Tıpkı kullanılan kıyafetler gibi tarz ve kişiliğinizi parfüm dokunuşu olmadan tamamlayamayacağınızı iddia eden Masion Francis Kurkdjian, parfüm yaratmak gibi kullanmanın da bir sanat olduğunu savunmaktadır.

 

 

 

 

Dünyanın en ünlü parfümcülerinden biri olan Masion Francis Kurkdjian, hayal ettiği kokuları klasik şişelerine yansıtmayı başarmış ve başarısını aldığı ödüllerle taçlandırılmıştır. Parfümlerinde kullandığı kodları saflık, zamansızlık, incelik ve klasiklerin bir araya gelmesi ile oluştuğunu ifade etmektedir. 

 

 

Maison Francis Kurkdjian

 

 

Kadın, erkek, üniseks kokular üreten Masion Francis Kurkdjian, 35 ml’lik parfümleri ve büyük boy parfüm seçeneklerini internet satış mağazası ve butiklerinde parfüm meraklılarına sunmaktadır. Parfüm seçeneklerinin yanında parfüm kokuları ile bezenmiş vücut losyonları da mevcuttur. Kadın kokularında çiçeksi, meyveli, odunsu, oryantal, baharatlı, misk kokuları ile çeşitlilik yaratarak farklı kokuları kombinleyen marka aynı zamanda parfümlerin seyahat setlerini de satışa çıkararak yanınızda taşıyabileceğiniz minik parfümler de üretmektedir. Aynı zamanda hangi kokuyu seçeceğine karar veremeyenlere özel tester parfüm seçenekleri de mevcuttur. Erkek parfümlerinde odunsu, oryantal, baharatlı ve kehribar notalarını ön plana çıkaran marka her erkeğin kendini çekici hissetmek için birkaç damla parfümün gerekliliğini ispatlamıştır. 

 

 

Maison Francis Kurkdjian

 

 

Francis Kurkdjian parfümlerinin hiçbir yan etkisi bulunmadığını ve hassas ciltlerin de rahatlıkla kullanabileceğiniz ifade etmekte yine de tereddüt edenlere tester setlerini önermektedir. Böylece hem beğendiğiniz kokuyu keşfedebilir hem de vücudunuza kötü bir etkisi olup olmadığını test etme imkanına sahip olursunuz. Geniş yayılıma sahip Masion Francis Kurkdjian kokuları ilk sıktığınızda başlangıç yaptığı kokusunu kalp ve bitiş notalarında değiştirerek kendini hissettirmektedir. Daha iyi bir sonuç almak için parfümü temiz teninize sıktıktan sonra bir miktar beklemeniz gerekmektedir.

 

 

Maison Francis Kurkdjian

 

Amerika’dan Masion Francis Kukdijan Satın Almak

 

Masion Francis Kurkdjian kokularını resmî mağaza sitesinden ya da Amerika’da hizmet veren alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz. Kargo ve gümrük süreçlerinin sorunsuz tamamlanması için Amerikanpaketim hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Amerikanpaketim olarak siparişinizle yakından ilgileniyoruz. Uzman müşavirlerimiz gümrük işlemlerini hallediyor, ardından ürünleriniz güvenli bir şekilde kargolanıyor. Son derece ekonomik olan kargo hizmetimiz, ürünlerinizi hasar görmeden kapınıza kadar getiriyor.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp