Magic Spoon

Magic Spoon tahıl gevreği siparişlerini oluştururken Amerikanpaketim servis kanallarını kullanabilirsiniz. Güvenilir bir alışveriş deneyimi sunan servisleriyle hem gümrük işlemlerinizi hem vergi ödemelerini hem de kargo uygulamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Magic Spoon tahıllarının özelliklerini ve Amerikanpaketim hizmetlerini bulabileceğiniz yazımızı keşfetmeye devam edin. 

 

 

 

Magic Spoon Hakkında 

 

Tahıl gevreği üreticisi Magic Spoon markası, iki ortaklı orta ölçekli bir firmadır. Yapay maddeler kullanılmadan, besleyici özelliği ön plana alınarak üretilen tahıl gevrekleri birçok farklı tatta satışa sunulmaktadır.  

 

 

 

 

198 gramlık paketlerde satılan Magic Spoon tahıl gevrekleri hem yetişkinler hem de çocuklar için oldukça doyurucu ve lezzetlidir. Tahıl gevreklerinin porsiyonlarında ortalama olarak 4 gram karbonhidrat, 140 kalori ve 12 gram protein bulunmaktadır. 

 

 

Magic Spoon

 

 

Magic Spoon tahıl gevreklerinde glüten, şeker, soya, pirinç, buğday, yapay renklendirici ve tatlandırıcı yer almamaktadır. Ürün içeriğine olduğu kadar ürün dışının görselliğine de önem veren Magic Spoon ambalajları eğlenceli figürler ve tasarımlarla kaplıdır. 

 

 

Magic Spoon

 

 

Magic Spoon tahıl çeşitleri:

 • Yaban mersinli,
 • Fıstık ezmeli,
 • Meyveli,
 • Kakolu,
 • Tarçınlı,
 • Kurabiye ve kremalı,
 • Karışık. 

Magic Spoon tahıllarında az oranda karbonhidrat ve yüksek oranda protein bulunmaktadır. Böylelikle tahıl gevreklerinin besin değeri artırarak daha yararlı bir hale dönüştürülmüştür. 20 binden fazla beğeni almış tahıl gevrekleri hem lezzetli hem de sağlıklı atıştırmalıklar dır. 

 

 

Magic Spoon

 

 

Tahıl gevreklerinin ana malzemeleri şunlardır:

 • Süt proteini,
 • Nişasta,
 • Hindiba kökü,
 • Zerdeçal,
 • Tatlandırıcı karışım
 • Fıstık unu vb. 

 

 

Magic Spoon

 

 

Magic Spoon tahıllarının içeriklerinin yapay aromalardan arındırılmış olması, yetişkinler için de çocuklar için de daha tüketilebilir bir hale gelmiştir. Sağlık açısından zararlı hiçbir maddeyi barındırmayan tahıl gevrekleri çeşitli tatlar ile tüketimi kolaylaştırmaktadır. 

 

 

Magic Spoon

 

 

Kahvaltıda, ara öğünlerde ya da gece atıştırmalığı olarak tercih edilebilen Magic Spoon tahıl gevreklerinin her bir lezzeti denenmeli ve keşfedilmelidir. Her bir tahıl gevreği tek başına sipariş edilebildiği gibi 4’lü ve 6’lı paketlerle de sipariş edilebilmektedir. 

 

 

Magic Spoon

 

 

Magic Spoon aboneliği oluşturularak belirlenen sıklıkta düzenli gönderim sağlanabilir ve ürünlerin ücretlerinden tasarruf edilebilmektedir. Tahıl gevreklerinin teslimat noktaları Amerika ve Kanada eyaletleri ile sınırlıdır. Resmî web sitesinin yanı sıra Amazon, Ubuy gibi alışveriş sitelerinden de Magic Spoon tahıl gevreklerinin satışı gerçekleştirilmektedir. 

 

 

Magic Spoon

 

Magic Spoon Türkiye

 

Türkiye’den vereceğiniz Magic Spoon siparişlerinizi Amerikanpaketim servisleriyle tamamlayabilirsiniz. İki farklı hizmet alternatifi sunan Amerikanpaketim hızlı, güvenilir ve konforlu bir alışveriş sağlar. Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al hizmetleriyle birlikte siparişlerinizin gümrük uygulamaları, vergi ödemeleri ve kargo işlemleri yapılmaktadır. Daha geniş ve kapsamlı bir bilgilendirmeye ulaşmak için aşağıdaki videoları seyredebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 24-03-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...