MacKenzie-Childs Tasarımları

MacKenzie-Childs Tasarımları

Amerika'dan kırılması muhtemelen ürünleri sipariş etmekten korkuyor musunuz? Mesela MacKenzie-Childs ürünleri gibi. Muhtemelen daha Amerikanpaketimle tanışmadınız. Amerikanpaketim istediğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde evinize yolluyor. MacKenzie-Childs ve Amerikanpaketim hakkında daha detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

 

 

MacKenzie-Childs Hakkında

Eksantrik, çılgın ve sıra dışı bir tasarım ürün markası olan MacKenzie-Childs, Victoria MacKenzie ve Richard Childs tarafından soyadlarının bir kombinasyonu olarak 1983 yılında Aurora, New York’ta kurulmuştur. Çiftin deyimiyle ev sevgisinden ve taze yenilikçi tasarımlara olan bağlılıklarından doğan markanın ilk mütevazı başlangıcı 1909'da kız çocuklara yönelik bir hazırlık okulu için yurt olarak inşa edilen bir bina olan Wallcourt Hall'un bodrum katında başlamış ve şimdilerde yolun hemen yukarısındaki genel merkezde dünya çapında tasarımları olan bir dekor mağazası haline gelmiştir.

 

 

Üretim stüdyosuna ev sahipliği yapan mandıra ahırında el yapımı, elle dekore edilmiş majolika çanak çömlek, mobilya ve ev eşyaları, dekor ürünleri yetenekli zanaatkarlar tarafından üretiliyor. Yine MacKenzie-Childs tasarımlarıyla döşenmiş bir İkinci İmparatorluk Çiftlik Evi ise sofra takımları, ev eşyaları ve hediyelik ürünlerle dolu bir perakende mağazasına ev sahipliği yapıyor.

 

MacKenzie-Childs Tasarımları

 

Manzaranın tadını çıkarmak, MacKenzie-Childs atmosferinin deneyimlemek ve birbirinden farklı ürünleri görmek için MacKenzie-Childs tasarımlarının sergilendiği, zarif bir şekilde restore edilmiş çiftlik evini ziyaret etmek mümkün. Günlük rehberli turlar ziyaretçileri üç katta her biri bir tasarım ilhamı olan 15 odaya götürerek bilgi vermekte ve keyifli zaman geçirmelerine yardımcı olmaktadır.

 

MacKenzie-Childs Tasarımları

 

Bugün dünyaca bilinen, sevilen ve satın alınan renkli, el yapımı seramikler, emaye eşyalar, cam eşyalar, mobilyalar ve ev aksesuarlarından oluşan koleksiyonu ile MacKenzie-Childs, hiç şüphesiz ev dekoru ve tasarımı için zamanın ötesinde bir özgünlük ve zenginliğe sahiptir. MacKenzie-Childs ürünlerinden satın alıp, sizde evinize farklı bir hava katıp bu büyülü dünyanın tadını çıkarabilirsiniz.

 

MacKenzie-Childs Tasarımları

 

MacKenzie-Childs Türkiye Satın Al

MacKenzie-Childs ürünlerine sahip olmak Amerikanpaketim sayesinde çok kolay. Amerika'dan en güvenilir ve hızlı alışveriş deneyimini yaşamak için sitemizi ziyaret edip, tek tuşla istediğiniz ürünü kapınıza getirebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp MacKenzie-Childs ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp