MacKenzie-Childs

MacKenzie-Childs

Türkiye’de bulunmayan bazı tasarım ürünlerini yurtdışında kolaylıkla getirebileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer gümrük korkularınız varsa, kırılabilir ürünlerinizin hasarlı gelme ihtimalinden tedirginseniz, MacKenzie-Childs ürünlerini satın aldığınızda gelmeyeceğini düşünüyorsanız henüz bizimle tanışmadınız demektir. O halde arkanıza yaslanın ve buyrun başlayalım.

 

 

MacKenzie-Childs Hakkında

 

Eksantrik, çılgın ve sıra dışı bir tasarım ürün markası olan MacKenzie-Childs, Victoria MacKenzie ve Richard Childs tarafından soyadlarının bir kombinasyonu olarak 1983 yılında Aurora, New York’ta kurulmuştur. Çiftin deyimiyle ev sevgisinden ve taze yenilikçi tasarımlara olan bağlılıklarından doğan markanın ilk mütevazı başlangıcı 1909'da kız çocuklara yönelik bir hazırlık okulu için yurt olarak inşa edilen bir bina olan Wallcourt Hall'un bodrum katında başlamış ve şimdilerde yolun hemen yukarısındaki genel merkezde dünya çapında tasarımları olan bir dekor mağazası haline gelmiştir.

 

 

Mackenzie Childs şirketinin birbirinden özgün ve sıra dışı ürünleri oldukça geniş alana yayılmış muhteşem bahçelerin, Kırsal Finger Gölleri bölgesinin doğal güzelliği ile çevrili Cayuga Gölü'nün, küçük bir İskoç Highland sığır sürüsünün, Gotik-Revival tarzı Tavuk Sarayında tüneyen düzinelerce kuşun, bir ördek göleti, eski bir Cornell at ahırı ve 1930'lardan kalma bir seranın bulunduğu pitoresk bir çiftlikte üretiliyor.

 

 

Üretim stüdyosuna ev sahipliği yapan mandıra ahırında el yapımı, elle dekore edilmiş majolika çanak çömlek, mobilya ve ev eşyaları, dekor ürünleri yetenekli zanaatkarlar tarafından üretiliyor. Yine MacKenzie-Childs tasarımlarıyla döşenmiş bir İkinci İmparatorluk Çiftlik Evi ise sofra takımları, ev eşyaları ve hediyelik ürünlerle dolu bir perakende mağazasına ev sahipliği yapıyor.

 

 

Manzaranın tadını çıkarmak, MacKenzie-Childs atmosferinin deneyimlemek ve birbirinden farklı ürünleri görmek için MacKenzie-Childs tasarımlarının sergilendiği, zarif bir şekilde restore edilmiş çiftlik evini ziyaret etmek mümkün. Günlük rehberli turlar ziyaretçileri üç katta her biri bir tasarım ilhamı olan 15 odaya götürerek bilgi vermekte ve keyifli zaman geçirmelerine yardımcı olmaktadır.

 

 

Bugün dünyaca bilinen, sevilen ve satın alınan renkli, el yapımı seramikler, emaye eşyalar, cam eşyalar, mobilyalar ve ev aksesuarlarından oluşan koleksiyonu ile MacKenzie-Childs, hiç şüphesiz ev dekoru ve tasarımı için zamanın ötesinde bir özgünlük ve zenginliğe sahiptir.

 

 

MacKenzie-Childs Sipariş

 

MacKenzie-Childs’den vereceğiniz siparişlerinizde Türk kredi kartınızı kullanabilirsiniz, bu ne demek? Bu MacKenzie-Childs sitesinden kendi kartınızla sipariş vererek, size vereceğimiz Amerika adresinize paketinizi gönderebilirsiniz demek. Bu da gümrük ve kargo işlemlerinizi yaparak, güvenli bir şekilde adresinize teslim edebiliriz demek, yani Kendim Satın Alacağım hizmetimizi kullanabilirsiniz demek. Kafanız mı karıştı, aşağıdaki bir dakikalık videomuzu izleyin lütfen.

 

 

Eğer isterseniz, MacKenzie-Childs sitesinden siparişlerinizi sizin için almamızı da talep edebilirsiniz. Bu da oldukça kolay bir işlem, onun da videosu hemen aşağıda. Aklınıza takılan tüm soruların cevabını alabileceğiniz Whatsapp hattımızın butonu da hemen onun altında. İşte bu kadar kolay.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp