Lime THC Gummies

Lime THC Gummies

Lime THC Gummies esrar bazlı ürünlerin yurt dışı alışverişlerinde gümrük işlemlerini ve kargo sürecini üstlenerek, tedarik hizmetini sağlıyoruz. Adresinize güvenilir bir şekilde teslimatı yapılan Lime THC Gummies ürünlerine genel bir bakış için içeriğin devamını okuyabilirsiniz.

 

 

 

Lime THC Gummies Hakkında

 

Los Angeles kökenli Lime THC Gummies markası esrardan üretilen 50’den fazla ürün seçeneği ile hizmet vermektedir. 2019 da kurulmuş olan marka, bugün 80’i geçkin perakende satış noktasına sahiptir. Deneme için tek kullanımlık Lime THC Gummies ürünleri bulunmaktadır. Ürün içeriklerinde GDO ve Gluten bulunmamaktadır. Marka standartları gereği vegan ürünler de satılmaktadır.

 

 

 

 

Esrarı saf ve doğal haliyle yan ürünlerle birlikte kullanarak, daha az işlenmiş halde üretmektedir. Ürünlerde esrarın saf hali kullanıldığı için etki oranı da oldukça yüksektir. Laboratuvar ortamında titizlikle ve profesyonel kişiler tarafından hazırlanan Lime THC Gummies ürünleri, renkli ambalaj ve paketlemelerle sıradan bir ürünü andırmaktadır. Bu sebeple diğer sigara formundaki esrar ürünleri kadar dikkat çekici değildir.

 

 

Lime THC Gummies

 

 

Ananas, karpuz, limon, greyfurt gibi aromalara sahip ürünler, konsantre, şurup, ve jelatin formlarında bulunmaktadır. Yiyecek ve içecek şekillerinin yanı sıra duman cihazlarından da tüketilebilmektedir. Lime THC Gummies ürünleri aromalarla tatlandırıldığı için tüketilmesi oldukça kolaydır. Şurup formundaki ürünler 1000 mg boyutlarında satılmaktadır. Duman cihazlarının küçük ve kullanışlı yapısı sayesinde rahatlıkla taşınabilmektedir.

 

 

Lime THC Gummies

 

 

Lime THC Gummies ürünleri yasal olarak satılmaktadır. Ürünler sadece Los Angeles bölgesi içinde sipariş verilebilmektedir. 1 gramlık toz hali de farklı kullanım çeşitleri için satışa sunulmuştur. Ürün çeşitliliğine devamlı farklı versiyonlar eklemeye devam eden Lime THC Gummies, esrarın etkisini her ürününde hissettirmeyi amaçlamaktadır. 0.5 gram kaliteli esrar ile hazırlanmış 4 farklı duman cihazı bulunmaktadır. Tercihe göre duman cihazı, konsantre formu, şurup hali veya jelatin şekli tüketilmektedir.

 

 

Lime THC Gummies

 

 

Ürünlere erişimde 21 yaş sınırı mevcuttur. Uygun fiyatlı esrar deneyimi sunan Lime THC Gummies, bu deneyimi farklı aromalar ve formlarla herkesin kullanabileceği şekillerde üretmektedir. Lime THC Gummies ürünlerinin en çok tercih edilen ürünlerine Dispensary sayfamızdan sahip olabilirsiniz. Dispensary sayfamızın linkini Whatsapp hattımızdan bize ulaşarak talep edebilirsiniz. Size özel seçilen ürünler dışında talep ettiğiniz ürün olursa bize ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz. Lime THC Gummies markalı esrar ürünlerine resmi internet sitesinden de rişim sağlayabilirsiniz.

 

 

Lime THC Gummies

 

Lime THC Gummies Türkiye

 

Lime THC Gummies alışverişleri esnasında kargo ücretlendirmeleri, gümrük uygulamaları gibi süreçleri Benim İçin Satın Al veya Kendim Satın Alacağım hizmetlerinden yürütüyoruz. Dilerseniz almak istediğiniz ürünlerin linkini bizle paylaşarak Benim İçin Satın Al servisinden yararlanabilir, dilerseniz de almak istediğiniz ürünleri kendiniz sipariş vererek Kendim Satın Alacağım servisinden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizin genel bilgilendirmelerine aşağıdaki videolardan ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp