Le Patou Bag

Le Patou Bag

İkonik ürünlere sahip Patou çantaları dünyanın her yerinde bulunan kullanıcılarının zevklerine uygun kaliteli ve eşsiz çantalar üretmeye devam ediyor. Amerikanpaketim olarak Patou çantalarına ulaşmanızı kolaylaştırmak tayız. Daha fazla bilgi için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

 

Le Patou Bag Hakkında

 

Çantalarında tasarımın dikkat çekici olmasının yanında aynı zamanda deri kalitesine de önem veren marka sürdürülebilirlik adına yüksek kaliteli ileri dönüşümlü ölü stok kullanmaktadır. Hammaddenin kalitesi aynı zamanda ürünün ömrünün uzunluğunu da belirlediğinden, marka ömür boyu kullanılabilecek kadar dayanıklı çantalar üreterek çanta israfını sınırlama hedefi ile ilerlemektedir. Ürettiği çantalar elde bulunan deri stokuna göre üretildiğinden sınırlı sayıdadır. Yani satın aldığınız ürün çok az kişide bulunduğundan hem size özel bir çanta satın alabiliyor hem de bu özelliği ömür boyu korunduğundan tadını çıkara biliyorsunuz. Yeni deri üretmeyi reddeden marka tamamen kaliteli derileri yeniden işleyerek topluma kazandırıyor ve böylece hem doğaya hem de ekonomiye katkıda bulunuyor. Her çantası tıpkı bir sanat eseri gibi numaralandırıldığından az sayıdaki orijinal çantanın sahibi kendisini ayrıcalıklı hissetmektedir. 

 

 

 

 

Le Patou Bag, çantalarını Paris’in kalbinde, lle de la Cite’de bulunan stüdyoda tasarlayıp ardından İspanya’nın Ubrique kasabasındaki deri eşya üretim atölyesinde üreterek kullanıcılarına ulaştırmaktadır. Zanaatkar ekibinin özenle ürettiği her çanta özel ve dikkatli deri seçimi sonrasında ortaya çıkmaktadır. Yedi parçadan oluşan çantalar önce birleştirilir ardından süetle kaplanarak hem şık hem de dayanıklı hale gelir. Ardından parlatma ve poşet uygulaması ile kullanıma hazır biçimde müşterilere ulaştırılır. Marka doğallığa ve geri dönüşüme verdiği önemi kullandığı %100 pamuktan poşetleri ile de kanıtlamaktadır. Vizyonunu her aşamasında uygulayarak kullanıcılarının memnuniyet oranlarını yüksek tutmanın yanında aynı zamanda daha güzel bir gelecek adına da çalışmaktadır. Le Patou Bag, çevreci oluşunu yalnızca ürettiği ürünlerine değil, aynı zamanda ofislerine de yansıtarak daha az enerji kullanımı ve karbon emisyonu için büyük adımlar atmaktadır.

 

 

Le Patou Bag

 

 

Tüm tasarımlarını en çok tercih edilen ve her kombine uyum sağlayabilen renkler seçerek üretmenin yanında bir çantadan beklenen her fonksiyona da sahip olmasına dikkat etmektedir. Le Patou Bag, her tarzda kıyafet ile birlikte kullanılabilecek klasik, şık çantasını 8 farklı renk ile beğenenlere sunmaktadır. Çantanın askısının ayarlanabilir olması da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 

 

 

Le Patou Bag

 

Le Patou Bag Satın Al

 

Orjinal ve kaliteli ürünleri kendi sitesinden almaya dikkat eden kullanıcılara hitap ederek kurduğumuz Amerikanpaketim sitesi sizlere ürünleri kendi sitesinden veya bizim aracılığımızla sahip olma fırsatını tanımaktadır. Sitemizde yer alan Kendim Satın Alacağım seçeneğini seçerek satın aldığınız ürünü bize yönlendirip gümrüğe takılma riski olmadan hızlı biçimde adresinize ulaştırmamızı talep edebilirsiniz. Veya Benim İçin Satın Al seçeneği ile sizin için satın almamızı talep edebilir, kişisel bilgilerinizi iletip ödeme işlemini tamamladıktan sonra ürüne sahip olabilirsiniz. Daha fazla bilgi için sitemizde yer alan videoları inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 22/02/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp