Lasermax Lasers

Lasermax Lasers

Lazer nişangah üretiminde dünyanın önde gelen şirketi Lasermax ürünlerini satın almak artık çok kolay. Amerikanpaketim olarak Lasermax Lasers ürünlerini Türkiye adresinize ulaştırıyoruz. Yazının devamını okuyarak hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Lasermax Lasers Hakkında

Lasermax şirket olarak; ev savunması, kişisel koruma ve eğitim kullanımları amacıyla birinci sınıf lazer nişangah serileri sunuyor. Bu vizyon ve misyon ile lazer teknolojisinde önemli bir mülkiyet geliştirmiş olan şirket, 1923 yılında kurulmuş olan Crosman Corporation tarafından satın alındı. Bu satın alma ile köklü bir şirket bünyesinde faaliyetlerine daha da iyi bir şekilde devam ediyor.

 

Lasermax Lasers

 

Dışa monte edilmiş tetik koruma ve raya monte teknolojiler ile çok yönlü lazerler müşterilerin beğenisine sunuluyor. Yenilikçi, tescilli tasarımlarla minyatür lazer sistemleri ile dünyanın en önemli lazer sistem üreticileri arasında yerini alıyor. Silah için doğru lazeri bulmak amacıyla kategorileri, lazer rengini ve fiyatı değerlendirmek Lasermax ile oldukça kolay. Kategoriler temel olarak şöyle:

  • Tetik koruma lazerler, dahili lazerler, ray montajlı lazerler, aksesuarlar, yenisiyle değiştirme piller ve yenisiyle değiştirme parçalar.

Bu kategoriler içerisinde silaha uygun lazeri seçmek zor olmayacak. Zor olan şey lazerin dayanacağı şartlar. Şirket lazerin performans denemeleri hakkında detaylı bilgiyi müşteriler için sunuyor, tipik bir Lasermax lazerinin performans denemeleri:

  • Yoğun elektromanyetik alanlar, aşırı sıcaklıklar, yüksek hızlanmalar, derin suya daldırma, tuzlu su spreyi, savrulan kum, şok ve silahların geri tepmesi, ağır darbeler ve düşmeler.

Lasermax tüm bu durumlar karşısında test edilmiş ürünler sunmaktadır.

 

Lasermax Lasers

 

Söz konusu durum nişan almak ve ateş etmek olduğunda eğitim amaçlı bile olsa büyük dikkat gerektiriyor. Bunun için nişangah lazerinin en iyi şekilde tasarlanmış olması ve dış etmenler karşısında kolay bir şekilde devre dışı kalmaması büyük önem taşır. Gerekli standartlara uyulmasının yanı sıra ekstra özellikler sunan lazerler ise yapılan işi garantiye almak için iyi bir tercih olacaktır. Lasermax Lasers da tam olarak bu durumlar için tasarımlarında büyük özen göstererek en iyisini oluşturma vizyonu ile çalışıyor.

 

Lasermax Lasers

 

Lasermax Lasers Türkiye Satın Al

Türkiye’de Lasermax Lasers ürünlerini satın almak isterseniz, resmî web sitelerini veya diğer satış mağazalarını tercih edebilirsiniz. Fakat ürünü sizin için satın alan bir sistemden siparişinizi oluşturabilirsiniz.  Amerikanpaketim olarak tam olarak bunun için varız. "Benim İçin Satın Al" seçeneğimiz, ürünü sizin için satın almamızı temsil ediyor. “Kendim Satın Alacağım” seçeneğimiz ise ilk bahsedilen yöntemlerle satın alma işleminizin prosedür kısmını bizim üstlenmemizi temsil ediyor. Her iki koşulda da sorunsuz bir teslimattan emin olabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için WhatsApp hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp