Lasermax

Lasermax

Lasermax ürünleriyle sipariş oluşturmak istediğinizde, sizler için vergi, gümrük ve kargo işlemlerini tamamlayan servis kanallarımızı değerlendirebilirsiniz. İki farklı hizmet seçeneğiyle alışverişlerinizi kolaylaştıran Amerikanpaketim hakkında daha kapsamlı bilgi için ve Lasermax ürün özellikleri için makalenin sonraki bölümlerine göz atabilirsiniz.  

 

 

 

Lasermax Hakkında

 

Lasermax firması güvenlik ve savunma amacıyla tasarlanan lazer silahları üretmektedir. Tabanca şeklindeki lazer silahlar yeşil ve kırmızı çubuk lazerler ile donatılmakta ve çeşitli modellerde satışa sunulmaktadır. Birçok olumsuz ortamda kullanım imkanı sağlayan lazer Lasermax lazer silahlar, aşağıdaki koşullarda da tam performansla çalışabilmektedir:

  • Çok yüksek ve düşük sıcaklıklarda,
  • Elektromanyetik yüklü alanlarda,
  • Hızlı ateşlemelerde, 
  • Uzak mesafelerde. 

 

 

 


Savunma silahı olarak kabul gören lazer tabancalar, yüksek performanslı ve kesin sonuç veren araçlardır. Gün ışığında görünmeyen Lasermax silahlarının ışınları, sıradan bir ateşli silah kadar net ve belirgin değildir. Lazer çeşitleri 4 başlık altında kategorize edilmiştir:

  1. Dokunmatik aktif lazerler,
  2. Katı hal lazerleri,
  3. Diyot lazerler,
  4. Çubuk lazerler. 

Lasermax ürünleri arasında lazer silahların ekipmanlarına da yer verilmiştir. Batarya, pil, gece görüş aracı, dış kapak, bağlantı kablosu gibi aksesuarları bulunan lazer silahların 50’ye yakın farklı versiyonu bulunmaktadır. Kullanım amacı ve özelliklerine göre ayrılan lazer silahlar tek kullanımlık pillerle çalışmaktadır.  

 

 

Lasermax

 

 

Silahların kullanma koşullarına, pil değiştirme talimatlarına ve ürünlerin garanti sürelerine kullanma kılavuzlarından erişmek mümkündür. Kullanım esnasında güvenliğin sağlanması için portatif tutuş ve hedef noktayı belirlemek için hassas ayarların bulunması Lasermax silahların en etkili özelliklerindendir. 

 

 

Lasermax

 

 

Ordularda, askeriyede ve üst düzey güvenliğin sağlanması gereken alanlarda kullanılan Lasermax tabancaları, işlevsellik açısından da gerekli araştırma sonuçları doğrultusunda çeşitli testlerden geçerek tasarlanmıştır. Ürün çeşitliliğine yenilerini ekleyerek büyümeye devam eden firma, Crosman Corporation ismi altında endüstrinin önde gelen markaları arasında yer almayı sürdürmektedir. 

 

 

Lasermax

 

 

Lasermax web sitesi üzerinden yapılan ilk lazer silahı veya aksesuarı alışverişinde %10 indirim avantajı bulunmaktadır. Amerika bölgesi içerisinde Amerikan vatandaşı olma koşuluyla herkesin satın alabileceği Lasermax ürünlerine belirlenen maksimum güç oranında izin verilmektedir. ,

 

 

Lasermax

 

Lasermax Türkiye

 

Yurt dışından getirmek istediğiniz Lasermax markalı ürünler için Kendim Satın Alacağım kanalını kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra ürün linkini bize ulaştırmanız halinde teslimat, vergi ve gümrük uygulamalarını üstlenmekteyiz. Benim İçin Satın Al kanalını kullanmanız halinde ürün satın alması da dahil olmak üzere teslimat, vergi ve gümrük uygulamalarını üstlenmekteyiz. Hızlı alışveriş keyfini yaşamak için Amerikanpaketim hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Aşağıya eklenmiş olan videolarda daha detaylı bilgilendirmeler mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp