Kylie Cosmetics Alışveriş

Kylie Cosmetics Alışveriş

Amerikanpaketim’i takip edenler biliyor olsa da bilmeyenlerin de aklındaki `Kozmetik ürünler Türkiye’ye gelmez, gümrükten geçmez` klişesini yıkıyoruz. Evet, kozmetik ürünleri sorunsuzca adresinize kadar teslim ediyoruz, Kylie Cosmetics de dahil.

 

 

Kylie Cosmetics Hakkında

 

Ünlü model Kylie Jenner tarafından kurulan ve dünyanın en hızlı büyüyen markalarından biri olarak karşımıza çıkan Kylie Cosmetics, daha önce hiç görülmemiş konseptiyle güzellik sektörünün yüzünü sonsuza kadar değiştirdi. Kurulduğundan bu yana göz farı paletleri, kapatıcılar, vurgulayıcılar, allıklar, aksesuarlar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere ürün yelpazesini oldukça genişleterek 2018 yılı itibariyle en ünlü ve popüler kozmetik markalarından biri haline geldi.

 

 

Kylie Jenner estetiğini yakalamayı amaçlayan bir ürün yelpazesi oluşturmak için çok çalışan Kylie Cosmetics, ürünlerinin üretim sürecinde oldukça kaliteli laboratuvarlarla iş birliği yapıyor. Kylie Cosmetics’in en çok satan ürünlerine göz attığınızda özellikle ruj ve dudak ürünlerinin ön plana çıktığını hemen görebilirsiniz. Bu ürünler son derece farklı tarzı, geniş renk yelpazesi, farklı histeki görünüşleriyle adeta fark yaratıyorlar. Mat, neon, kadifeden normale kadar oldukça şık dudak ürünleri görülmeye değer.

 

 

Elbette Kylie Cosmetics tarafından sunulan ürünler yalnızca dudak ürünleri ile sınırlı değil. Allıklardan farlara, eyelinerden kapatıcılara, bronzlaştırıcıdan göz kalemlerine, makyaj çantasından diğer farklı aksesuarlara kadar kendine özel tarzı ve çok çeşitli ürün adediyle karşınıza çıkıyor. Üstelik tekli ürünlerin yanı sıra paket halinde sunduğu, birbirini tamamlayan veya takım olarak satılan ürünler de mevcut. Bu ürünler Kylie Cosmetics tarafından sizin için özel olarak seçiliyor ve bir araya getirilerek tüm ihtiyacınıza hizmet edecek mükemmel bir paket haline getiriliyor.

 

 

Kylie Cosmetics’i yalnızca kendiniz için değil aynı zamanda özel arkadaşlarınız için bir hediye olarak da tercih edebilirsiniz. 25 dolardan başlayarak 500 dolara kadar olan bir fiyat aralığında özel hediye kartları sunuyor. Bu kartları satın alarak arkadaşınız, eşiniz, sevgiliniz veya sizin için özel olan insanlara hediye edebilirsiniz. Bu sayede tıpkı Kylie Cosmetics’in kendine has tarzı gibi, siz de farklı ve sıra dışı bir hediye ile kendinize has tarzınızı hediyenizle yansıtabilirsiniz. Dudak, göz ve yüz ürünlerinde oldukça kaliteli bir segmentte bulunan Kylie Cosmetics, üst düzeyde tuttuğu müşteri memnuniyeti politikasıyla atılan her e-postaya 48 saat içerisinde cevap veriyor.

 

 

Kylie Cosmetics Satın Al

 

Kylie Cosmetics ürünlerini kendi websitesinde geniş bir yelpazede bulabilirsiniz. Her ne kadar Kylie Cosmetics Türk kredi kartı kabul ediyor gibi görünse de siparişinizi vermeniz ardından Billing ve Shipping adres uyuşmazlığından iptal edebilir. Bu konuya hakim olanlar zaten anladı, hakim olmayanlara da detay verip hiç kafanızı şişirmeyelim. Kolay yolunu iletelim, Benim İçin Satın Al servisi. Hemen aşağıdaki videomuzu izleyerek Kylie Cosmetics siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi de yaparak adresinize teslim edebiliriz.

 

 

Peki Billing-Shipping adresi uyuşmazlığını çözebilen, Amerika’dan alışverişe hakim olan kullanıcılarımız için ise servisimiz Kendim Satın Alacağım. Bilmeyenler için bu servisimizin de çalışma prensipleri hemen aşağıdaki videomuzda.

 


Bu blog 14/04/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp