Kingpen Cartridge

Kingpen Cartridge

Ödüllü Kingpen Cartridge, kenevirin üç farklı formunu sizlere sunarak geçireceğiniz keyifli dakikaları garantiliyor. Bu ürünlere ulaşmak için oluşturduğumuz servis kanallarını kullanabilirsiniz. Hem gümrük uygulamalarını hem de vergi ve kargo işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlayarak ürünlerin siparişlerini oluşturuyoruz. Amerikanpaketim’le tanışmak için bilgilendirme yazımızı okuyabilirsiniz.

 

 

 

Kingpen Cartridge Hakkında

 

2014 yılında kurulan Kingpen Cartridge markası kenevir üretim ve satışlarına Kaliforniya’da başlamıştır. Kalite standartları kurulduğu günden beri tüm ürünleri için değişmemiş ve alıcı kitlesine sunduğu lezzet ile katılan birçok müşteri olmuştur. Markaya ait kenevir ürünlerinin tamamı özel terpen karışımlar ile hazırlanarak ve pek çok klinik testten geçerek üretilmektedir. 

 

 

 

 

Kingpen Cartridge’in elektronik sigara kategorisinde Hybrid, Indica ve Sativa olmak üzere 3 başlık altında satışları bulunmaktadır. Bu ürün segmentlerinde tat ve içerdiği bileşikler açısından farklılıklar mevcuttur. Hybrid, Indica ve Sativa kalemlerine ait 15’ e yakın ürün çeşitliliği vardır.

 

 

Kingpen Cartridge

 

 

Markanın ürünlerinde PEG, PG ve VG gibi katkı maddeleri kullanılmamaktadır. Kingpen Cartridge elektronik sigaralar genellikle 1000 mg boyutlarında bulunmaktadır. Elektronik sigaraların hem kaliteli bir üretim aşamasından oluşması, hem de özenle hazırlanan kenevir otlarının fermante edilmiş hali kullanıcılara rahatlama ve gevşeme imkânı veriyor. En çok tüketilen Kingpen Cartridge elektronik sigaraları:

  • Banana Sherbet,
  • Cali-O,
  • Gelato,
  • Skywalker,
  • Romulan Grapefruit,
  • King Louis OG,
  • Jillybean,
  • Jack Herer vb.

Hem ilk kez Kingpen Cartridge elektronik sigaralarını kullanacak kişiler için hafif başlangıç ürünleri, hem de daimî müşterileri için farklı tatlardaki ürünleri ile Kingpen Cartridge oldukça yaygın bir satıcıdır. 

 

 

Kingpen Cartridge

 

 

Kingpen Cartridge’in yeni çıkarmış olduğu Kingpen Yağı, 5 kez damıtılarak hazırlanmış ve tüketilebilmesini kolay olması için doğal tatlar eklenerek üretilmiştir. 10 farklı türü ve 2 ayrı gramajı bulunan Kingpen Yağının 1 gr fiyatı 30$ ve 5 gr fiyatı 50$’dır. Yapay maddelerden uzak olarak üretilen bir diğer yeni Kingpen Cartridge ürünü ise Kingpen Royal canlı reçineleridir. Kingrol ve Kingpen Yağı kullanılarak hazırlanan Kingpen Royal yüksek kaliteli kenevir deneyimi için özel olarak üretilmiştir. 

 

 

Kingpen Cartridge

 

 

Kingpen cart ların en çok tercih edilen aromalarını Dispensary sayfamızda sizin için listeledik. Dispensary sayfa linkimizi Whatsapp hattımızdan edinebilir, size özel oluşturduğumuz liste dışında talebiniz olursa bize iletebilirsiniz. Son teknolojilerle üretilen kenevir otlarının içilebilir ve yenilebilir versiyonları, Kingpen Cartridge alıcıları ile hem web sitesi kanalları hem de satış noktaları sayesinde buluşmaktadır. 

 

 

Kingpen Cartridge

 

Kingpen Cartridge Satın Al

 

Güvenilir ve yasal kenevir üreticisi markalarından Kingpen Cartridge ürünlerini satın almak için alışveriş sürecinizi daha hızlı şekilde tamamlayan Amerikanpaketim kanallarını tercih edebilirsiniz. 2 farklı hizmet sunarak hem kendinize uygun servisi seçmeniz hem de pratik bir alışveriş imkanı yakalamanız hedeflenmektedir. Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al isimli hizmetlerimizle tüm vergi ödemeler, gümrük işlemleri ve teslimat sürecini üstleniyoruz. Talep ettiğiniz ürünleri bize göndererek, yurt dışı siparişlerinizi adresinize ulaştırmakla bütün süreci tamamlamış oluyoruz. Amerikanpaketim’i yakından tanımak için aşağıda verilen videoları izleyebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp