Kerastase Chroma Absolu

Kerastase Chroma Absolu

Amerikanpaketim ile oluşturacağınız Kerastase Chroma Absolu ürün siparişlerinde gümrük, vergi ve kargo işlemleriniz üstlenmektedir. Hızlı ve güvenilir bir satın alma kolaylığı sunan Amerikanpaketim servisleri, yurtdışından gelen ürünlerin gümrüğe takılmadan ve kargo gecikmesi yaşamadan adresinize ulaşmasını sağlar. Kerastase ürünlerini ve hizmet detaylarıyla ilgili açıklamaları makaleyi keşfederek inceleyebilirsiniz. 

 

 

 

Kerastase Chroma Absolu Hakkında

 

Kerastase, L’oreal Group firmasının alt markaları arasındadır. 1964 yılında kurulan markanın saç bakım ürünleri ve güzellik salonları bulunmaktadır. Bir Fransız firması olan Kerastase aynı zamanda lüks bir kadın saç bakım markasıdır. 

 

 

 

 

Saç maskeleri, şampuanlar, saç kremleri, ısı koruyucular ve çok daha fazlasının yer aldığı Kerastase ürün yelpazesi oldukça geniştir. Yağlı, kuru, cansız, dalgalı, düz ve boyalı saçlar için çeşitli ürün alternatifleri bulunan Kerastase’te 10’dan fazla koleksiyon mevcuttur. 

 

 

Kerastase Chroma Absolu

 

 

Ürünler hem kit halinde hem de ihtiyaca yönelik tek olarak satılmaktadır. Her bir Kerastase saç ürününün çeşitli amaçlara hizmet eden bakım ve onarım tedavileri bulunmaktadır. En çok tercih edilen Kerastase saç ürünleri arasında şunlar yer almaktadır:

  • Bain Densite Shampoo,
  • L’huile Original Hair Oil,
  • 8H Magic Night Hair Serum,
  • Fondant Renforçateur Conditioner,
  • Cicaflash Conditioner vb. 

 

 

Kerastase Chroma Absolu

 

 

Kerastase Chroma Absolu markaya ait yeni koleksiyonlar arasında bulunan ve 10 üründen oluşan bir koleksiyondur. İnce telli saçlar, boyalı saçlar, işlem görmüş ve yıpranmış saçlar için hazırlanmış olan Chroma Absolu koleksiyonu yeniden bakım ve onarım sağlar. Sülfat içermeyen şampuanı, elektriklenmeyi azaltan saç serumu, saç derisini güçlendiren saç maskesi gibi ürünleri bulunan Kerastase Chroma Absolu koleksiyonunda, saçların daha sağlıklı ve parlak bir forma sahip olması hedeflenmiştir. 

 

 

Kerastase Chroma Absolu

 

 

Ürünlerin bir arada olduğu Kerastase Chroma Absolu setleri profesyonel bir saç bakımı için en ideal çözümdür. Birlikte kullanılması önerilen Chroma Absolu koleksiyon ürünlerinin hangi sıklıkta ve ne şekilde kullanılacağı ürünlerin bilgilendirme bölümlerinde belirtilmiştir. Düzenli kullanımda Kerastase Chroma Absolu bakım ürünlerinin etkileri hızla görülmektedir. 

 

 

 

Kerastase Chroma Absolu

 

 

Kerastase ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilmektedir. Marka üyeliği bulunan müşteriler için siparişlerine ek olarak seçilen 3 farklı ürünün deneme boyu, marka üyeliği bulunmayan müşteriler için siparişlerine ek olarak 1 ürünün deneme boyu ücretsiz olarak gönderilmektedir. 

 

 

Kerastase Chroma Absolu

 

Kerastase Chroma Absolu Türkiye 

 

Amerikanpaketim’in ister Kendim Satın Alacağım isterseniz de Benim İçin Satın Al kanalını kullanarak Kerastase Chroma Absolu ürünlerinin siparişini tamamlayabilirsiniz. Yurt dışından satın alınan ürünlerin güvenli bir şekilde teslimatını sağlayan Amerikanpaketim hizmetleriyle gümrük, kargo ve vergi işlemleriniz hazır hale getirilmektedir. Konforlu ve pratik bir alışveriş imkânı sunan Amerikanpaketim servislerinin çalışma mantığını ve diğer bilgilendirmeleri aşağıdaki videoları seyrederek keşfedebilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp