Kanser Hastaları İçin THC Yağı

Kanser Hastaları İçin THC Yağı

2017 yılında Sheriann Baker'a terminal beyin kanseri teşhisi konduğunda, doktorlar ona sadece iki yıl yaşayabileceğini söyledi. Üç yıl sonunda tümörden tamamen kurulan Sheriann, her şeyin Rick Simpson yağına bağlı olduğunu iddia ediyor.

 

Toronto, Kanada'daki evinden yaptığı açıklamada, dürüst olmak gerekirse tam bir ömür süreceğime inanıyorum şeklinde konuşan Sheriann Baker, kanserden ölmeyeceğini ifade ediyor.

 

Kanser Hastaları İçin THC Yağı

 

Sheriann Baker, üç yıl önce beyninde golf topu büyüklüğünde bir tümör olduğu teşhisi konulan ve en iyi ihtimalle iki yıl yaşamak için vade verilen bir kadın için oldukça kendine güveniyor.

 

Sheriann, beş yaşından beri migrenden muzdaripti ve bir yetişkin olarak ayda 20 kereye kadar varabilen şiddetli ataklar yaşıyordu. Ancak her zaman ağrı kesiciler reçete edildi ve durumu çok fazla araştırılmadı. Haziran 2017'de 46 yaşındaki Sheriann, British Columbia'da bir arkadaşıyla birlikte kalırken bazı şeylerin ciddi bir şekilde yanlış olduğunu fark etti.

 

Kanser Hastaları İçin THC Yağı

 

Gezmeye çıktıklarında kendisini gerçekten garip hissetmeye başladığını ifade eden Sheriann, sol ayağının iyi olduğunu ama sağ ayağıma bastığında su birikintisine basmış gibi hissettiğini söylüyor. Arabaya vardıklarında tamamen felç olduğunu fiade eden Sheriann, beynimin vücudumun geri kalanına hareket etmesini söylemesini sağlayamadım diyor. Hatırladığı son şey ise arkadaşının kendisini hastaneye götürüp kayıt ettirmesiydi.

 

Sheriann, doktorların başlangıçta felçten kaynaklandığını düşündüğü sekiz dakikalık bir nöbet geçirmişti. Üç ay sonra Ağustos ayında, nöroloğuyla görüştükten sonra çekilen MR tümörü gösterdi. Sheriann’a, 46 yaşında en fazla 5 ila 10 yıl yaşamayabileceği söylendi.

 

Kanser Hastaları İçin THC Yağı

 

Kemoterapi ve radyoterapi almasaydım, büyük olasılıkla iki yıl içinde ölürdüm diyen Sheriann, bir yıl önce akciğer kanseri teşhisi konduktan sonra daha yüksek THC seviyeleri içerdiği bilinen esrar ürünü Rick Simpson Oil (rso) kullanmaya başlayan iyi bir arkadaşını kaybetmişti.

 

Rick Simpson, 2003 yılında metastatik cilt kanserini, vücudun iyileşmesine yardımcı olarak yatıştırıcı bir etki yaratan esrar indica adı verilen belirli bir esrar türünü içerdiği söylenen yüksek dereceli kenevir yağı kullanarak tedavi ettiğini iddia ediyor. 

 

Kanser Hastaları İçin THC Yağı

 

Sheriann'ın arkadaşı ne yazık ki akciğerini parçalayan bir atelden vefat etmişti. Ancak yapılan otopsi otopsi sonucunda arkadaşının kanserinin yok olmuş olduğu ortaya çıkmıştı. Sheriann işte o an esrar yağını denemesi gerektiğine ikna olmuştu.

 

Birkaç ay sonra Sheriann, altı saatlik bir beyin ameliyatı geçirdi. Doktorlar onu tüm tümörü çıkaramayacakları konusunda uyardı ve tümörün yüzde üçü söylendiği gibi çıkartılamadı. Hızla iyileşti ve 26 saat sonra hastaneden ayrıldı.  İki ay sonra ise neredeyse tamamen iyileşmişti.

 

Kanser Hastaları İçin THC Yağı

 

Sheriann, doktorlarına esrar yağı kullandığını söyledi. Çünkü kullanım sonrası kan basıncı düşebildiği için hastalar bu konuda doktorlarını mutlaka bilgilendirmeli. Sheriann daha sonra ne kadar harika göründüğüne kendisi bile inanamadı. Hayatta olduğu için çok minnettardı. Yağa olan güvenim çok fazlaydı. Birkaç ay sonra kontrol amaçlı yapılan bir MRG taraması, tümörün kalan yüzde üçünün de gittiğini göstermişti.

 

Hala beyin kanserim var, ancak yağ tümörün büyümesini engelliyor diyen Sheriann,  üç yıl sonra harika hissettiğini söylüyor. Ayrıca kan değerleri, kolesterol ve diğer her şeyi ortalamanın üstünde.

 

Kanser Hastaları İçin THC Yağı

 

Sheriann, buhur damlaları ve hindistancevizi yağı ile karıştırılmış olan RSO tabletlerini günde bir ila iki tane almaya devam ediyor. Ayrıca tamamen temiz bir diyet ilse besleniyor. Kırmızı et, süt, karbonhidrat, yağ ve şekeri kesiyor. Çoğunlukla ev yapımı meyve suları içiyor.

 

Tanı konulduktan kısa bir süre sonra yolculuğunu sosyal medyada paylaşmaya karar veren Sheriann, şimdi tam zamanlı bir motivasyon konuşmacısıdır ve günlerini 20.000 takipçisiyle etkileşime girerek geçiriyor.

 

Kanser Hastaları İçin THC Yağı

 

Esrar yağı kullanarak kansere karşı savaşan ve kazanan dünya çapında binlerce insanla konuştuğunu söyleyen Sheriann, her gün 5 ila 10 arasında kişinin kendisine ulaştığını ifade ediyor. Kenevir yağının yararları konusunda insanları bilinçlendirmek için büyük zaman harcıyor.

 

Yağı kullanmayan kanser hastası arkadaşlarını kaybettiğini ifade eden Sheriann bu duruma çok üzüldüğünü ifade ediyor. Bu yağın kullanımı için insanların zorlanamayacağını, bu yüzden herkesin kendi araştırmalarını yaparak buna göre karar vermesini gerektiğini söylüyor. Yaşamları boyunca esrarın kötü bir madde olduğunun söylenmesi nedeniyle insanların korktuğunu ifade eden Sheriaan, bu maddenin tıbbi faydaları konusunda farkındalık yaratılması gerektiğine vurgu yapıyor.

 

Kanser Hastaları İçin THC Yağı

 

RSO, yüksek THC konsantresi nedeniyle 2018 yılında Kanada'daki esrar ürünlerinin yasallaştırılmasına dahil edilmedi. THC ve diğer kanabinoidlerin farelerde kanser hücrelerinin büyümesi üzerinde indirgeyici bir etkiye sahip olduğunu gösteren 1975 tarihli bir çalışmanın ardından, insanlar üzerinde birkaç erken aşama denemesi de dahil olmak üzere etkinliklerini incelemek için bir dizi başka çalışma yapılmıştır. Bununla birlikte, kesin kanıtlar sağlamak için çok daha büyük ve daha uzun vadeli denemelere ihtiyaç vardır. Sheriann, tüm taramalarımı ve tıbbi raporlarımı çevrimiçi olarak gösteriyorum ve hatta Health Canada'ya gittim diyor.

 

Sherian ayrıca: “Bu konuda sinirleniyorum ve çevrimiçi şeyler söylemekten korkmuyorum, bu riski alacağım.” diyor. Birkaç yüksek profilli esrar üreticisi, bağışta bulunmak için Sheriann'a ulaştı ve hatta Sheriann bu yılın başlarında Toronto'daki ulusal nörologlar konferansında konuşmaya davet edildi. Ancak konferans ne yazık ki Covid-19 nedeniyle iptal edildi.

 

Kanser Hastaları İçin THC Yağı

 

Davet edildiğinde bile buna inanamadığını gülerek belirten Sheriann, ben sadece bu yaşam tarzını yaşamaya başlayan ve bu yüzden kazanan Kanadalı bir kızım diyor. İronik olarak Sheriann kanser teşhisi konduğundan bu yana geçen üç yılın hayatının en iyisi üç yılı olduğunu söylüyor.

 

Kanserli insanların hala mutlu bir hayata sahip olabileceklerini vurgulayan Sheriann, “gerçekten her şeyde olumlu görmenin çok büyük bir şey olduğuna inanıyorum.” diyor ve ekliyor: “hastaneye ilk gittiğimde, diğer tüm kanser hastalarıyla oturduğumu ve hepsinin pes ettiğini hatırlıyorum. Pes etmemelisin, çünkü bu sen değilsin. Sonuna kadar olabildiğince pozitif olmalısın.”.

 

THC Oil Sipariş

 

THC Oil yani Rick Simpson oil siparişlerinizi sizin için kolay satın alabileceğiniz bir linkte topladık. Hemen aşağıdaki linkten RSO oil siparişlerinizi verebilirsiniz. Ürünler stoklu olup, ertesi gün teslim edilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp