Kandypens Satın Al

Kandypens Satın Al

Gelmez, gönderilemez diye düşündüğünüz hemen her ürünü adresinize kadar teslim edebildiğimizi artık biliyorsunuz. Buna Kandypens ürünleri de dahil. Peki nasıl satın alacaksınız, tüm süreçler nasıl olacak gibi tüm detaylar bu makalemizde.

 

 

Kandypens Hakkında

 

Kandypens, son teknolojili elektronik sigara ürünleri satan bir markadır. Hali hazırda elektronik sigara kullanan birisiyseniz Kandypens’in sağladığı konfor ve kaliteyi mutlaka tecrübe etmelisiniz. Elektronik sigaraya yeni başlayanlar için de son derece iyi bir tercih olabilecek Kandypens, oldukça geniş ürün yelpazesiyle kendi alanında başı çeken markalardan biri.

 

 

Kandypens’in en önemli özelliklerinden biri ise, ürünlerinde kullanılan piller için ömür boyu garanti sunmasıdır. Ağızlık, ısıtma bobini ve tanklar için yedek parçaları son derece bulunabilir olan ürünün pilinde arıza oluşması durumunda, Kandypens   ürünü iade alıp yenisiyle değiştirmeyi taahhüt ediyor.

 

 

Kandypens konforlu kullanımı ve kaliteli malzemelerinin yanı sıra şık tasarımıyla size ortamlarda güzel bir görüntü ve zarafet vadediyor. Uluslararası satış ağına sahip olan Kandypesn, dünyaca bilinen elektronik sigara markalarından biri. Kandypens’e ait ürünlerden ön plana çıkanların bazılarından aşağıdaki gibi bahsedebiliriz.

 

Rubi

 

Kandypens’in en çok tercih edilen ve en iddialı cihazlarından biridir. Son derece sade ve şık tasarımıyla sigara keyfinize keyif katar. Dışarıdan bakıldığında elektronik sigara olduğu anlaşılması bile oldukça güçtür. 4 inç olan boyutuyla mobilizasyonu son derece kolay bir cihaz olmasının yanı sıra üzerinde hiçbir düğme barındırmaz.

 

 

Oura

 

Son zamanlarda hızlı bir yükseliş yaparak Kandpens’in en çok satılan cihazlarından biri haline gelen Oura, ele sığacak kadar minyatür bir nargileye benzeyen görüntüsüyle son derece fark yaratıyor. Dört farklı sıcaklık ayarı sunan Oura, tüm parçaları için ömür boyu garanti vadediyor.

 

 

Crystal

 

Özellikle yeni başlayanlar için ideal olan Crystal, 4 inçten daha küçük boyutuyla son derece kompakt ve taşınabilirdir. Son derece sade ve dayanıklı yapısıyla çok hızlı hareket halindeyken bile Crystal’i kullanabilirsiniz. Kullanım için özel bir ritüel gerektirmez. Tüm ürünler gibi pili ömür boyu garantilidir. Bozulmaya başladığında ücretsiz olarak yenisini alabilirsiniz.

 

 

Kandypens Sipariş

 

Kandypens siparişlerini, satışı yapılan birkaç farklı siteden alabilirsiniz. Bu sitelerden nasıl alışveriş yapacağınıza dair detaylı videomuz hemen aşağıdadır. Siparişinizi verdikten sonra, sizin için satın alıyor olacağız. Paketiniz bize ulaştığında ise kargo ve gümrük ücretlerinizi ödemeniz için mail gönderiyor olacağız. Bu ödemeniz ardından ise tüm işlemlerinizi tamamlayarak Türkiye adresinize teslim edeceğiz.

 

 

 

 

Tüm sorularınız ve aklınıza takılan her konu için bize Whatsapp hattımızdan her zaman yazabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp