Kandypens

Kandypens

Kandypens ürünlerini sizin için satın alıyor, sizin için kargo işlemlerinizi yapıyor, sizin için gümrük işlemlerinizi tamamlıyor ve adresinize teslim ediyor. Detaylar için yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

 

Kandypens Hakkında

 

Kandypens, en son teknolojiye sahip cihazlar üreten bir elektronik sigara markasıdır. Vaping konusunda tecrübeli kişiler, mutlaka Kandypens’in konfor ve kalitesini bilir. Elektronik sigara kullanımına henüz yeni başlamış olanlar için ise en iyi tercihlerden biri olacaktır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Kandypens, her türden içiciye hitap eden farklı ürünleriyle elektronik sigara alanında önde gelen markalar arasında yer alıyor.

 

 

Kandypens’i diğer elektronik sigara markalarından ayıran en önemli unsur, sunduğu elektronik sigaranın pilini ömür boyu garanti kapsamı altına almasıdır. Ayrıca Kandypens’in tüm ürünlerinin yedek parçaları her zaman kolayca bulunabilir durumdadır. Pilde herhangi bir arıza meydana gelmesi halinde ise verdiği ömür boyu garanti kapsamında pili bozulmuş ürünü alarak yerine sıfır ürün vermeyi vadeden Kandypens, şık tasarımlarıyla da fark yaratıyor.

 

 

Kandypens, kullanıcıları için her türlü konforu önceden düşünerek tasarlamış vaziyette. Üstün malzeme kalitesine kullanım kolaylığı, konfor ve şıklık da eklendiğinde geriye yalnızca mükemmel Kandypens ürünlerinin zevkini çıkarmak kalıyor. Kandypans, geniş çaplı dağıtım ağı ile tüm dünyaya yayılmış durumda.

 

 

Kandypens’in pek çok farklı tasarıma ve özelliğe sahip cihazları mevcuttur. Oura, Session, Rubi, Crystal, Crystal 2, C-Box-Pro, C-Box-Mini, K-Vape-Pro, Special K, Amber, Aşap ve Slim bu cihazlara örnek gösterilebilir. Her cihazın kendisine göre farklı bir tasarımı, renk seçenekleri ve teknik özellikleri bulunur. Elektronik sigara kullanıcıları bu özellikleri değerlendirerek kendileri için uygun seçeneği ve tasarımı seçebilirler. Cihazlar arasında tasarım ve teknik özelliklerin yanı sıra fiyat yönünden de farklılıklar bulunuyor. Kanypens’in en çok tercih edilen cihazları ise; Oura, Rubi ve Crystal şeklinde sıralanabilir.

 

 

Rubi, sadelik ve gizlilik severler için mükemmel bir tercih olabilir. Bakıldığı zaman bir elektronik sigara olduğu bile anlaşılması güç olan Rubi, son derece sade tasarımı ve kolay taşınabilir boyutunun yanı sıra üzerinde buton bulundurmamasıyla da ön plana çıkıyor. Rubi’nin aksine gösterişli tasarımıyla Oura, adeta bir nargileyi andırıyor. Avuca sığacak kadar küçük hale getirilmiş bir nargile görünümüne sahip olan Oura’nın en büyük özelliği yalnızca pil değil tüm parçalar için ömür boyu garanti vermesidir. Yeni bir elektronik sigara içicisi için ise fiyat / performans yönünden en iyi seçimlerden biri kesinlikle Crystal serisi olacaktır.

 

 

Kandypens Sipariş

 

Kandypens siparişlerini ister kendi sitesinden, ister Kandypens ürünlerini satan sitelerden sipariş verebilirsiniz. Bu siparişlerinizde isterseniz Benim için satın al servisimizi, isterseniz de Kendim satın alacağım servisimizi kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan en önemli sorun olan gümrük işlemlerini de biz takip ediyor, adresinize kadar teslim edilmesini sağlıyoruz. Her iki servisimizin de açıklayıcı videolarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp