Juul Pod Ürünleri

Juul Pod Ürünleri

Yıllar geçip, teknoloj ilerledikçe her şeyin yenisi, her şeyin iyisi çıkmaya devam ediyor. Juul ürünleri ise sigara tutkunlarına yeni bir soluk, yeni bir alternatif oluyor. Bildiğiniz gibi Amerikanpaketim olarak, Juul cihazlarını ya da podlarını, sizi uğraştırmadan adresinize teslim ediyoruz. Bugünkü konumuz özellikle juul pod ürünleri hakkında.

 

 

Juul Pod Hakkında

 

Juul ürünleri Juul Lab. Tarafından uzun yıllar yürütülen araştırmalar sonucunda üretilen nikotin içerikli sıvı kapsülleri ile geleneksel tütün ürünlerini bırakmayı tercih eden kişilere özel tasarlanmış olup gerek şık ve hafif tasarımı ile gerekse düşük maliyeti ile kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Juul Lab. In bünyesinde gerçekleştirilen ve uzun yıllar süren çalışmalar sonunda kalite standartlarına uygun olduğu tescillenen Juul pod yani likitler piyasaya çıkarılmıştır. Juul pod ürünlerinin haznesinde bulunan likit içerisinde gliserol, propilen, glikol, nikotin, benzoik asit ve aromalar bulunmaktadır.

 

 

 

Juul pod aroma çeşitliliği ile de kullanıcılara farklı deneyimler sunar. Likit aromaları arasında Virginia tütünü, klasik tütün, mentol ve bazı meyve aromaları bulunmaktadır. Cihaz herhangi bir düğme vb. ihtiyaç duymadan sadece juul pod ürünlerini takarak kullanıma hazır hale gelmektedir. Juul elektronik sigaranın en vazgeçilmez parçası Juul pod ürünleridir. Amerika’nın önde gelen sigara firmaları baz alınarak yapılan çalışmalar neticesinde Juul ve Juul pod kullanan tüketicilerin sigara tüketenlere oranla neredeyse yarı yarıya kazançlı oldukları anlaşılmıştır.

 

 

Juul pod, Juul elektronik sigaranın haznesine yerleştirilerek kullanıma hazır hale gelir. Bu ürünün diğer tütün ürünlerinden farkı onların aksine yakılarak değil içerisinde bulunan nikotin içerikli sıvının materyaller ile teması sonucu tepkimeye girerek ısınması ve nikotini buhar veya duman şeklinde sunmasıdır. Her bir Juul pod 200 çekimlik bir kapasiteye sahiptir. Juul pod ürünlerinin kullanım süresi kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Bitirdiğiniz Juul pod ürününü çöpe atarak ve yenisini hazneye takarak nikotin keyfinize devam edebilirsiniz. Kullanıcıların büyük çoğunluğu hem evlerinde hem de arabalarında yedek Juul pod taşımayı tercih etmektedir. Bu ayrıcalıklı keyfin kesintisiz devam etmesi için yedek likit bulundurup bulundurmamak size kalmış fakat gerçek şu ki Juul ürünlerini kullanmaya başladıktan sonra daha önce tanışmadığınıza pişman olacaksınız.

 

 

Juul Pod Satın Al

 

Juul ürünlerini herşeyden evvel kendi sitesi dışında satın almamaya özen gösterin. Piyasada çokça sahtesi bulunan Juul Pod ürünlerini sadece kendi sitesinden satın alın. Kendi sitesinden satın alırken de Türk kredi kartınızı kullanamayacağınız için bu konuda biz yardımcı olacağız. Yapmanız gereken ise oldukça basit. İstediğiniz Juul Pod linkini sitemize kopyalayın, siparişinizi verin. Sizin için satın alalım. Gümrük ve kargo ödemeniz ardından ise adresinize teslim edelim. En alamet-i farika kısım ise burası. Tüm juul pod gümrük işlemlerinizi biz yapacağız. Takılma gibi bir derdiniz yok. Türkiye’deki adresinize bir limitiniz olmadan teslim alacaksınız.

 

 

 

 

 

 

Muhakkak diğer markaları, diğer ürünleri soruyor olabilirsiniz. Tüm sorularınız için Whatsapp hattımızda sizi bekliyor olacağız.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp