Jo Malone

Jo Malone

Jo Malone, sahip olduğu zengin koku portföyü ile İngilizlerin elegant markalarından biri olarak dikkat çekmektedir. Jo Malone ürünlerini Amerika’dan sipariş edebileceğiniz farklı yöntemler vardır fakat Amerikanpaketim olarak ürünlerin gümrükte takılmayacağını garanti ediyoruz. Bütçenizi zorlamayan kargo ve komisyon ücretleri sayesinde rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Detaylar için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz. 

 

 

 

Jo Malone Hakkında

 

Jo Malone London markası, 1999 yılında Estee Lauder Companies’in marka ailesine katılmıştır. Bu katılımın ardından Jo Malone ürünleri tam 69 ülke ve bölgede satışına sunulmuştur. Jo Malone London markasının eşsiz bir parfüm portföylü bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Banyo, vücut ve ev için lüks koku ürünleri ile elegant İngiliz yaşam tarzını markasına yansıtarak Jo Malone London, ürünleri ile farklı kombinasyonlar yapabilme imkanı sunmaktadır. Zarif ama hareketli konseptleri ile Jo Malone’un eşsiz parfümleri ilham verici kokuları ile takipçi kitlesine hitap ediyor. Jo Malone’un ürünleri ayrıca son derece özel birer hediye olarak tercih edilmektedir ve tüketiciler tarafından sevdiklerine hediye verilmek üzere de kullanılmaktadır.

 

 

Jo Malone

 

 

Kadın için, erkek için ve ev için üretilen özel kokuları ile kusursuz ürünlere sahip olan Jo Malone, geleneksel olmayan sofistike bir anlayışa sahiptir. Mütevazi bir stile de sahip olan Jo Malone London, seçkin ve şık bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Kurulduğu 1994 yılından bu yana parfüm dünyasında devrim niteliğine sahip ayırt edici ve sade kokular üretmeyi başarmıştır. 

 

 

Jo Malone

 

 

İngiliz stilini başarı bir şekilde yansıtarak uluslararası bir marka haline gelmeyi başaran Jo Malone London’un ürünlerini Londra’nın en önemli yaratıcı ekipleri tasarlanmaktadır. Markanın kurucusu Jo Malone London, parfüm dünyasının liderlerinden biri olmayı başarırken, bunu ileri görüşlü kişilerle de çalışarak gerçekleştirmiştir. 

 

 

Jo Malone

 

Jo Malone Satın Al

 

Jo Malone London’un dilediğiniz ürünlerini markanın kendi sitesinden ya da Amerika’da hizmet veren farklı alışveriş sitelerinden temin etmeniz mümkün. Satın aldığınız ürünlerin sorunsuz bir şekilde adresinize kadar gelmesini istiyorsanız, Amerikanpaketim olarak sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Gümrük konusunda problem yaşıyor ve kaliteli bir kargo hizmeti almak istiyorsanız, Kendim Satın Alacağım hizmetimizle ürünü sipariş edip gerisini bize bırakabilirsiniz. Bunların yanında ödeme ve kredi kartı gibi konularda problemler yaşıyorsanız, Satın Al servisimiz üzerinden ürünü sizin adınıza almamızı sağlayabilirsiniz. Tüm bu işlemleri sizler adına nasıl gerçekleştireceğimizi ve hizmetlerimizden nasıl yararlanacağınızı daha iyi öğrenebilmek adına aşağıdaki videoyu izleyebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp