JLo Beauty

JLo Beauty

Lüks cilt bakımı markalarından biri olan JLo Beauty ürünlerini satın almak isteyenler için keyifli alışveriş yapabilmeleri adına tedarik, satın alma ve ulaştırma süreçlerini üstleniyoruz. Müşterileri yormadan ve kolay yoldan siparişlerini alıyoruz. JLo Beauty bilgilendirmeleri için içeriği okumaya devam edebilirsiniz. 

 

 

 

JLo Beauty Hakkında

 

Jennifer Lopez’in kendi markası olarak kurduğu JLo Beauty, 2020’ den beri kozmetik alanında hizmet vermektedir. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez’in kendi cilt bakım rutinini de kapsayan bir ürün skalası bulunmaktadır. Ürünlerin içeriğinde SLS, SLES, Paraben, Mineral Yağ, Kömür Katranı gibi zararlı maddeler bulunmamaktadır. Hiçbir ürün hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Tamamı vegan olan kozmetik ürünlerin satışı da mevcuttur. 

 

 

 

 

JLo Beauty ürün yelpazesindeki malzemeler;

  • Güneş korumalı nemlendirici kremler,
  • Işıltı veren kâğıt ve krem maskeler,
  • Kırışıklık önleyici göz kremleri,
  • Yaşlanma karşıtı serumlar,
  • Cilt rengini eşitleyen pigmentler,
  • Kolajen üretimine yardımcı takviye haplar,
  • Jel formda makyaj temizleme ürünleri vb. 

 

 

JLo Beauty

 

 

Markaya ait ürünlerin kullanım sıklıkları, vadettiği sonuçlar ve içerisinde bulunan tüm maddelerin detaylı anlatımları ürün açıklamalarında bulunmaktadır. Ürünlerin tamamı standart boydur. Bazı ürünlerde birden fazla renk seçeneği mevcuttur. Ürünlerin hammaddelerinden biri zeytinyağıdır. Bunun yanı sıra hindistan cevizi yağı, A, B, C, E vitaminleri ve cildi korumaya ve canlı tutmaya yönelik tüm ihtiyaçlarını karşılayacak takviyeler bulunmaktadır.

 

 

JLo Beauty

 

 

JLo Beauty 36 $’dan başlayan fiyatları ile güzellik önerileri ve sırlarını sunan Jennifer Lopez önderliğinde gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Resmi alışveriş sitesinin beraberinde Sephora gibi kozmetik mağazalarda ve Amazon gibi platformlarda da satışları bulunmaktadır. İnternet sitesinden dünyanın pek çok noktasına teslimatları mevcuttur. 

 

 

JLo Beauty

 

 

Ürünlerin düzeli kullanımları sonrasında 2 ay süre ile etkilerini göstermeye başladıkları gözle görülür bir şekilde fark edilebilmektedir. Özellikle yaşlanma karşıtı ürünler için anında sonuç beklenilmemesi önerilmektedir. Ürünlerin herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Tüm yaş aralığındaki kadınların kullanımlarına uygundur. 

 

 

JLo Beauty

 

 

30’a yakın ülkeye satışları bulunan JLo Beauty ürünlerinde hem Express kargo hem de standart kargo özelliği mevcuttur. 50 $ üzeri alışverişlerin tamamında kargo ücreti alınmamaktadır. Bunların yanı sıra ürün paketlemelerinde kullanılan maddeler geri dönüştürülebilir niteliktedir. 

 

 

JLo Beauty

 

JLo Beauty Sipariş

 

Jennifer Lopez’in sırlarını içeren JLo Beauty markasına ait ürünleri Kendim İçin Satın Alacağım veya Benim İçin Satın Al hizmetlerinden yararlanarak elde edebilirsiniz. Ürünler yurt dışından sorunsuz ve hızlı bir teslimat ile tüm gümrük işlemleri halledilerek sizlere gönderilmektedir. Tek yapılacak işlem talep ettiğiniz JLo Beauty ürününü seçtikten sonra Kendim Satın Alacağım ya da Benim İçin Satın Al kategorisinden birini tercih etmek. İki kategori arasındaki fark Benim İçin Satın Al özelliğine %10’luk komisyon eklenmesidir. Hizmet koşullarını öğrenmek için videolara göz atabilirsiniz.  

 

 

 

 

 

 

 

whatsapp