Jetty Cartridge

Jetty Cartridge

Sigara tüketenlere yeni bir alternatif olarak California’nın en çok tercih edilen 3 markasından biri olan Jetty Cartridge ürünlerini nasıl sipariş vereceksiniz, nasıl getirteceksiniz gibi aklınıza takılan onlarca soruya bu makalemizde cevap veriyoruz.

 

 

Jetty Cartridge Hakkında

 

Jetty Cartridge, 2013 yılında organik kenevir özütlerini tüketmek için yenilikçi yollar sunmayı amacıyla kurulan bir kenevir ürünleri sağlayıcısıdır.

 

 

Kaliforniya’da kurulan marka keneviri hammaddeli ürünleri nasıl doğru yapabileceğini ve ürünlerden zararlı kimyasal maddeleri nasıl uzak tutabileceğini düşünerek yola başladı. Öncülük ettiği günlerden bu yana pestisit, kimyasal ve dolgu maddesi içermeyen orijinal kenevir terpenleriyle en iyi, özenle hazırlanmış ürünleri yapma taahhüdünü veren marka, tohumların büyütülmesi, özümlenmesi ve dağıtımına kadar tüm süreci usulüne uygun ve yasalar dâhilinde yapmaya büyük önem göstermektedir. Böylece hastalıkları tedavi edici özelliklerinin anı sıra tüketicilerin yüksek kaliteli kenevir almalarını sağlar.

 

 

Bilindiği üzere kanabinoidler kenevir bitkisini oluşturan kimyasal bileşenlerdir ve hücrelerimizdeki sinirle iletişime geçmek gibi eşsiz bir özelliğe sahiptir. Karmaşık yolları aşarak yapılan bu iletişim, beyindeki kimyasalların salgılanmasında birtakım değişikler yapar. Bu değişiklikler vücutta çeşitli etkilere yol açar.

 

  

 

Kenevir endüstrisi geliştikçe ve tüketicilerin alternatif tüketim yollarına ilgi arttıkça, özler pazarın en hızlı büyüyen kısımlarından biri haline gelmiştir ve Jetty Extracts bu ilgiyi müşterilere geniş ürün yelpazesi sunarak karşılayan bir marka haline gelmiştir. Gold vape kartuşu, doğrudan infüzyonlu yağ aplikatör kalemi Dablicator ve PAX Era gib bir dizi popüler ürünü sunmak için yenilikçi ekstraksiyon tekniklerini kullanır. Ürünleri Santa Ana, Los Angeles, Oakland, Sacramento,Studio City,San Diego’nun içinde olduğu 400 dispanserde bulunan marka esrarın deneyimlerini artırdığına inanmaktadır.

 

 

Kenevir içerikli ürünleri en inovatif ve orijinal yöntemlerle tüketicilerine sunan Jetty Extracts yıllardan beri aktif, yaratıcı ve sağlıklı bir yaşam tarzının tadını çıkarmaları için ürünler üretmeye devam etmektedir. Kanabinoidlerin psikoaktif özelliği bulunmaması ve sağlık sektöründe de kullanılmasının etkisiyle Jetty Extacts medikal olarak tüketicilerine büyük faydalar sağlayan önemli bir markadır.

 

 

Jetty Cartridge Satın Al

 

Jetty Cartridge ürünlerini Türk kredi kartınızla satın alamıyorsunuz Amerika’nın kanunlarından ötürü ancak eaze gibi, atrium gibi, erba gibi, medmen gibi websitelerinden tercih ettiğiniz Jetty Cartridge ürünlerini sizin için sipariş verebiliyor, adresinize kadar sorunsuz getirtebiliyoruz. İsterseniz dispensary linkimizi de inceleyebilir, bizimle Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp