Jeffree Star Cosmetics

Jeffree Star Cosmetics

Dünyaca ünlü kozmetik markalarından Jeffree Star Cosmetics ürünlerini sunmuş olduğumuz servislerle satın alabilirsiniz. Amerikanpaketim tarafından düzenlenen iki servis kanalıyla birlikte ürünleriniz güvenli bir şekilde yurt dışından tedarik edilmektedir. Yine servis kanalları aracılığıyla gümrük, vergi ve kargo işlemleri de tamamlanmaktadır. Yazımızın devamından servislerimizle ilgili daha kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz. 

 

 

 

Jeffree Star Cosmetics Hakkında

 

Jeffree Star Cosmetics cilt bakım ve makyaj markası 2014 yılında Amerika’da kurulmuştur. Jeffree Star kendi ismini verdiği markasında ruj koleksiyonu ile satışlara başlamıştır. Günümüzde hem birçok farklı segmentte makyaj ürünleri hem de cilt bakım ve onarım malzemeleri bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Jeffree Star Cosmetics cilt bakım ve makyaj ürünlerinin tamamı tüm cilt tipleri için uygun ürünlerdir. Markanın geniş bir ürün yelpazesi olduğundan göz, ten ve dudak için çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Lüks bir kozmetik ve cilt bakım markası olan Jeffree Star Cosmetics’de kirpik kıvırıcı, makyaj malzemesi standı, makyaj çantası gibi aksesuarlar da satılmaktadır. 

 

 

Jeffree Star Cosmetics

 

 

Ürünlerin hem kaliteli hem de ambalajları oldukça ilgi çekicidir. Kalıcı, pigmentasyonu ve kalitesi yüksek makyaj malzemeleri ve cilt bakımları markayı ileriye taşıyan kriterleridir. Birlikte kullanılması tavsiye edilen makyaj malzemeleri ve cilt bakım ürünleri set halinde de satışa sunulmuştur. 

 

 

Jeffree Star Cosmetics

 

 

60 farklı renk seçeneğiyle mat rujlar, mini boy ruj kitleri ve ışıltılı parlatıcılar Jeffree Star Cosmetics favori dudak ürünleri arasındadır. Özellikle far paletlerinde konsept makyajlar, parti makyajları ve festival makyajları gibi organizasyonlar için canlı, simli ve göz alıcı renkler kullanılmaktadır.  

 

 

Jeffree Star Cosmetics

 

 

Markaya ait makyaj malzemeleri profesyonel makyaj ekipmanları olarak da makyözler tarafından tercih edilmektedir. Ten makyajı için diğer kategorilere göre daha az ürün alternatifi bulunmaktadır. Jeffree Star Cosmetics ürün portföyüne her geçen gün yeni ürünler eklemeye devam etmektedir. 

 

 

Jeffree Star Cosmetics

 

 

Makyaj malzemeleri ve cilt bakım ürünlerinin yanı sıra Jeffree Star Pets kategorisinde evcil hayvanlar için aksesuar ürünleri de bulunmaktadır. 

Jeffree Star Cosmetics ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir ve hem cilt bakım hem de makyaj ürünleri vegan ve glutensizdir. Markaya ait ürünlerin 100’e yakın ülkeye gönderimleri mevcuttur. 

 

 

Jeffree Star Cosmetics

 

Jeffree Star Cosmetics Türkiye

 

Jeffree Star markasına ait makyaj ürünleri için Amerikanpaketim hizmetlerinden dilediğinizi seçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Amerikanpaketim’in hızlı, güvenli ve pratik hizmet anlayışıyla tüm gümrük uygulamaları, vergi ödemeleri ve kargo işlemleri sizler için tamamlanmaktadır. Kendim satın alacağım ve Benim İçin Satın Al kanallarından size uygun olan servisi belirleyerek alışverişe hemen başlayabilirsiniz. Hizmetlerimizle ilgili merak ettikleriniz ve sorularınız için aşağıda yer alan videolardan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp