Isabel Marant Türkiye

Isabel Marant Türkiye

Topuklu sneakerslarıyla hayatımıza giren, şimdilerde tüm giyim ve ayakkabılarıyla ikonlaşan Isabel Marant ürünlerini sipariş verin, adresinize teslim edelim. Üstelik sizi gümrükle, kargoyla uğraştırmadan.

 

 

Isabel Marant Hakkında

 

Isabel Marant, kadın giyim ürünleri sunan bir Fransız moda evidir. 1994 yılında kurulan marka, basit, çok yönlü ve gerçekçi tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Isabel Marant, tüm koleksiyonlarının altında bir felsefe barındırıyor. Kadınların gerçek anlamda kaliteli ve uzun süre kullanabilecekleri kıyafetler sunma misyonuyla hareket eden marka, Beyonce gibi dünya çapındaki ünlüler tarafından tercih ediliyor. Isabel Marant’ı ayıran en büyük özelliği ve başarısı, gündelik olarak giyilebilecek olan kıyafetleri çok yönlülük ve konfordan ödün vermeden son derce şık hale getirmesidir.

 

 

Isabel Marant, tasarımlarını kendi giymeyeceğiniz şeyleri başkalarının giymesini beklemeyin felsefesinden yola çıkarak tasarlamaktadır. Marka koleksiyonları, sıkı ve düz pantolonlar, yumuşak ve yapılandırılmamış gömlekler ve bluzlar, özel ceketler ve paltolar gibi birkaç basit parçaya dayanmaktadır. Kıyafetleri genellikle baskılar, saçaklar, nakışlar, çıtçıtlar veya dantellerle süslenmiştir.

 

 

Isabel Marant markasının standart kıyafetleri, kullanıcının günlük yaşama rahat bir şekilde karışabilmesine olanak sağlar ve bunu yaparken onu şık göstermekten geri durmaz. Koleksiyonlar asla radikal bir şekilde değişmez. Bu da farklı mevsimlerden parçaları kombinlemeyi oldukça kolaylaştırır. Isabel Marant, bacakları uzatan ve aynı zamanda ayakların küçük görünmesini sağlayan gizli ama yüksek topuklu rahat spor ayakkabı tasarımlarına sahiptir. Bir milyondan fazla satılan bu ayakkabılar, markanın en yaygın trendi haline gelmiştir.

 

 

Avrupa, Asya ve Amerika da mağazaları bulunan marka, aynı zamanda çok markalı ürünler sunan mağazalarda da yerini alıyor. Türkiye’de Beymen çatısı altında bulunabilen Isabel Marant ürünleri aynı zamanda online alışveriş yoluyla da sipariş edilebiliyor. 1995 yılında ilk koleksiyonunu tanıtan marka, 1995 yılında de la Mode ödülünü kazandı. Ayrıca markaya adını veren tasarımcı Isabel Marant, 1998 yılında Whirlpool ödülünü kazanmış ve 2014 yılında Elle Tasarım Ödüllerinde yılın çağdaş tasarımcısı olarak seçilmiştir.

 

 

2019 itibariyle, markanın Paris, Roma, New York, Tokyo, Hong Kong, Seul, Los Angeles, Pekin, Madrid, Beyrut ve Londra gibi şehirlerde dünya çapında 13 mağazası bulunuyor. Buna ek olarak 35'ten fazla ülkede çok markalı perakendeci mağazaların çatısı altında da satışlarını sürdürüyor.

 

 

Isabel Marant Sipariş

 

Isabel Marant siparişleriniz birçok high-end store dan temin edebilirsiniz. Kendi sitesi, Neiman Marcus, Bloomingdales, Net-A-Porter, Fartfetch, Saks Fifth gibi sitelerden ister kendiniz satın alıp, size vereceğimiz Amerika adresinize yönlendirin, isterseniz ürünü bize satın aldırın, tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim ediyor olacağız. Servislerimiz hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki videolarımızdan ulaşabilir ya da Whatsapp destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp