Ignite Vape Pens

Ignite Vape Pens

Tamamen doğal, mia yağı içeren, doğal esanslardan ve fraksiyonlanmış hindistan cevizi yağından üretilen Ignite Vape Pens, elektronik sigara meraklıları için bu aralar en popüler ve tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Sigara dumanı yerine buhar teknolojisi sunan Ignite, farklı fiyat ve değişik tatlar sunan geniş yelpazesiyle de her zevke hitap ediyor. Kaleme benzeyen dış yapısı ile de, taşıması kolay ve yer kaplamayan elektronik sigara olarak lanse ediliyor.

 

ignite vape pens

 

Ignite CBD

 

Dan Bilzerian imzalı ürün, aynı zamanda ünlü fenomenin tanınırlık seviyesi sayesinde tüm dünyada bilinen ve takip edilen elektronik sigara haline gelmiş durumda. Sağlık açısından herhangi bir sorun olmaması adına birçok testten geçen Ignite, size en güvenilir ve rahatlıkla kullanımı sağlıyor. İçinde bulunan CBD, vücutta etkileşime giren bir bileşiktir. Bu reseptör serisi, ağrı, ruh hali, bağışıklık sistemi, bellek, stres yanıtı ve diğer önemli işlevleri düzenler. Ignite, CBD’yi en yüksek kalitede ve en iyi kaynaklı endüstriyel olarak içinde bulunduran elektronik sigaradır.

 

ignite vape pens

 

Lavanta, tropikal meyve, bubble gum ve elma gibi birbirinden farklı tatlarda denenebilecek olan Ignite, sahip olduğunuz için memnun kalacağınızı düşündüğümüz ürünlerden diyebiliriz. Rahatla, enerjini yaşa ve dengeli ol mottosuyla yola çıkan Ignite, kurucusu olan Dan Bilzerian ile de adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

 

ignite vape pens

 

Ignite Nerede Satılır

 

Ignite Vape Pen sahibi olmanız artık çok daha kolay. Fakat bildiğiniz gibi elektronik sigaraların belirli bir yaşa kadar satışı yasak. Bu yüzden Türkiye’ye getirme konusunda Amerikanpaketim olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Yapmanız gereken tek şey; istediğiniz ürünün linkini kopyalayarak Amerikanpaketim.com ana sayfasında bulunan boşluğa yapıştırmak. Ödemenizi yapmanızın ardından satın alma ekibimiz sizin için satın alıyor ve Los Angeles’ta bulunan sevkiyat merkezimize kargolanmasını sağlıyor. Kargonun ulaşmasının ardından kargo bedeli ve vergi tutarı size bildiriliyor. Bu aşamadan sonra ekibimiz ürünün size en kısa süre içerisinde ulaşmasını sağlıyor.

 

ignite vape pens

 

Ignite Türkiye

 

Sormak istedikleriniz için +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

 

Ignite Modelleri

 

Şimdi gelin, sizin için hazırladığımız Ignite Vape Pen modellerini inceleyelim.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Çok Satan Ignite Vape Ürünleri

whatsapp