Fendi Türkiye Sipariş

Fendi Türkiye Sipariş

Fendi dahil dünyanın en ünlü markaların ister yeni isterseniz eski koleksiyonlarını, ister yeni isterseniz de ikinci el olarak, gümrük işlemleri ile uğraşmadan siparişini veriyorsunuz, Amerikanpaketim olarak adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Fendi Hakkında

 

1925 yılında Roma’da kurulan İtalyan menşeili Fendi, kürk ve kürk aksesuarlarının yanı sıra el çantaları üreten lüks bir moda evidir. Bir aile şirketi olan Fendi, günümüzde milyar dolarlık değeriyle en önemli moda markaları arasında yer alıyor. Ürettiği her ürünün markayı yansıtmasına ve son derece ayırt edilebilir olmasına büyük önem gösteren Fendi, bir dönem parfüm üretimi de yapmış olsa da günümüzde bu ürün kalemini üretmekten vazgeçmiştir.

 

 

1965 yılında yetenekli Alman tasarımcı Karl Lagerfeld, Fendi için tasarım yapmak üzere işe alındı. Markaya en ikonik katkısı, yakında dünya çapında tanınacak ve lüks İtalyan moda tasarımı ile ilişkilendirilecek olan ters çevrilmiş FF logosunu yaratmaktı. Lagerfeld, Fendi ailesinin de desteğiyle, kürk modasında adeta bir devrim yarattı.

 

 

 

Kürk, daha önce son derece sert ve ağır bir malzeme olarak biliniyordu. Lagerfeld ve Fendi ailesi, kürkü bugün modada bilinen yumuşak ve görkemli malzemeye dönüştürdü. Bu, kürkün ilk kez sadece paltolardan daha fazlası haline getirilmesini ve sadece bir dış giyim yerine bir moda yaşam tarzı haline gelmesini sağladı. 1966'da Fendi, Lagerfeld tarafından tasarlanan ilk kürk koleksiyonunu sundu.

 

 

Özünde İtalyan moda çizgisi olan bu koleksiyonu gören Bloomingdale'in Başkanı Marvin Traub, bu ürünleri Amerika Birleşik Devletleri'ne getirildi. Bugün, Fendi, Amerika'nın moda sahnesinde İtalya'da olduğu kadar önemli bir markadır. Fendi mağazaları, New York'taki Fifth Avenue gibi Amerika'nın en prestijli adreslerinden mühitlerinde yer alır.

 

 

LVMH grubu ve Prada, 1999 yılının Kasım ayında Fendi'nin %51'ini aileden satın aldı. Carla Fendi, moda evi ile aktif olarak ilgilenen tek aile mensubu olarak kaldı. Karl Lagerfeld, 2019 yılında hayata veda edene kadar Fendi’nin kürk ve kadın koleksiyonlarını tasarlamaya devam etti.

 

 

Fendi, 2007 yılında Çin Seddi'nde ilk defileyi düzenleyerek moda tarihine geçti. Yalnızca mankenler değil, ünlüler de dahil olmak üzere toplamda 88 model bu unutulmaz şovda yürüdü. 100 yıla yakın geçmişi, devrim niteliğindeki tasarımları ve kalitesiyle Fendi, günümüzün en lüks ve yüksek statüye sahip markaları arasındaki yerini koruyor.

 

 

Fendi Satın Al

 

Fendi’nin ayakkabıdan çantasına, gözlüğünden giyimine, kozmetiğinden parfümüne kadar dilediğiniz ürünü getirtebilirsiniz. Söz konusu Fendi olunca birçok sitede satışta olduğundan kısıtlamanız da bulunmuyor. Dolayısıyla aşağıda birer dakikalık videolarını izleyebileceğiniz her iki servisimizi de kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için de Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 


Bu blog 03/05/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp