Fenben Lab Ürünleri

Fenben Lab Ürünleri

Evcil hayvanlarımızın, küçük dostlarımızın ihtiyaçlarını da unutmamamız gerekir. Ne yazık ki Türkiye’de bu konuda yetersiz olan tedarik konusunda Amerikanpaketim olarak gerek Fenben ürününde, gerek ise diğer supplement gruplarında size yardımcı oluyor, gümrük ve kargo işlemlerinizi de yaparak kapınıza kadar teslim ediyoruz.

 

 

Fenben Lab Hakkında

 

Fenben Lab, farklı hacimlerde toz ve kapsüller halinde çeşitli Fenbendazol ürünleri sunan ve 2014 yılında kurulmuş olan bir şirkettir. Saf Fenbendazol bileşiği tedariki sağlayan Fenben Lab, kolayca sipariş edilebilir ve ulaştırılabilir bir lojistik ağına sahiptir.

 

 

Kimyasal geliştirme konusundaki uzmanlığıyla ön plana çıkan Fenben Lab, bünyesinde çalışan ilaç endüstrisinde 20 yılı aşkın deneyime sahip kimyagerler ile kuruluşundan kısa zaman sonra sektörün önde gelen güvenilir markalarından biri haline geldi. Ürettiği ürünlerin saflığına güvenen Fenben Lab, tüm ürünlerini bağımsız laboratuvarlarda test ettirmekte ve sonuçlarını resmi web sitesine paylaşmaktadır. Üstelik tüm müşterilerine satın aldığını üründen memnun kalmaması halinde 60 gün içerisinde geri iade etme hakkı tanımaktadır.

 

 

Fenbendazol Nedir?

 

Fenbendazol, antelmintik olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. Bu ilaç genellikle çeşitli hayvanlardaki gastrointestinal parazitleri yok etmek için kullanılır. Fenbendazol, strongyles ve strongyloides adı verilen yuvarlak kurtlara, kancalı kurtlara, kırbaç kurtlarına, bazı tenyalara ve parazitlere karşı oldukça etkilidir. Fenbendazol ayrıca bronş ağacı ve akciğerlerin (Aelurostrongylus ve Paragonimiasis) bazı parazitlerine karşı da etkilidir.

 

 

Fenbendazol köpekler üzerinde kullanıldığı zaman; yuvarlak kurtlara ve kancalı kurtlara karşı etkilidir. Kırbaç kurtlarını tedavi etmek daha zordur. Tenya Taenia türlerine birkaç istisna dışında son derece etkilidir. FBZ olarak da bilinen Fenbendazol, yalnızca köpeklerde değil aynı zamanda kedilerde ve daha büyük hayvanlar üzerinde de kullanılır. Giardia'ya (ishale neden olan bağırsak paraziti) ve çeşitli akciğer solucanlarına karşı da etkilidir.

 

 

Bir evcil hayvanın kronik ishali varsa ve bu duruma sebep olan etken test yoluyla bulunamıyorsa genellikle üst üste birkaç gün boyunca Fenbendazol tedavisi uygulamak etkili olmaktadır. Çünkü tespit edilmesi zor olan parazitlerin çoğu Fenbendazol tarafından yokedilmektedir. Gebe hayvanlarda kullanımında sakınca olmayan Fenbendazol’un kullanımı sonrası hayvanın yatağında ölü parazitler görülmesi normal bir durum olarak kabul edilir.

 

 

Fenben Satın Al

 

Peki gelelim en önemli konuya, Fenben ürünlerini nasıl sipariş vereceksiniz. Adım adım, kendimizce yeteri kadar açık bir şekilde maddeler halinda açıklayacağız. Fenben ürünleri farklı sitelerde satışta olsa da, hem güvenilirlik, hem maliyet hem de hız dolayısıyla Amazon’u seçeceğiz.

 

1 – Amazon’da dilediğiniz Fenben ürününü seçip, linkini kopyalayın.

2 – Amerikanpaketim Benim için satın al adımlarını kullanarak (aşağıda videomuz mevcut) ödemenizi yapın.

3 – Sizin için ürünü satın alıp, Amerika sevkiyat merkezimize getirtelim.

4 – Kargo ve vergi ücertlerinizi tarafınıza iletelim.

5 – Ödemeniz ardından, tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim edelim.

Tüm sorularınız için Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp