Epok Tütün Ürünleri

Sigara fiyatlarının artması, sahte tütünlerin çoğalarak insan sağlığına zarar vermesi ve yeni sistem elektronik sigaralara insanların alışamaması sebebiyle, kaliteli tütün arayışı son günlerde artış gösterdi.


Sizlerden gelen yoğun taleple birçok farklı tütün markasını biz de Amerikapaketim olarak tanımış oluyoruz. Epok tütün ürünleri, sizlerden en çok talep alan markaların başında geliyor. Yaptığımız küçük bir araştırmada farkettik ki fiyat/kalite oranı en iyi olan tütün markalarının başında ''Epok'' geliyor. Özellikle Amerika’da tüketilen ilk 5 snus markası arasında yer almaktadır.


Peki nedir bu Epok tütünlerini özel kılan? Epok tütün ürünlerinin en büyük özelliği leke tutmayan beyaz tütün olması. Çeşitli aromaları ile de sizlere farklı deneyimler sunuyor. Birazdan en popüler Epok tütünlerini sizlerle paylaşacağız. Fakat ondan önce, Amerika’dan nasıl Epok tütünleri alabilirsiniz, biraz bu konudan bahsetmek isteriz.


Amerika dışından tütün ürünleri satın almanız yasaktır. Bu nedenle ''Benim Adıma Siz Satın Alın'' hizmetimizden faydalanmanız gerekmektedir. Bu hizmet ile birlikte sipariş vermek istediğiniz ürünün linkini ana sayfamızdaki ''Hemen Al'' butonu yanındaki kutucuğa yapıştırıyor, ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz. Sizin adınıza ürünü satın alıyor, kargo ve vergi fiyatlarını hesaplıyoruz. Ardından Türkiye’deki adresinize kapı teslim yapıyoruz.
Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
En Çok Tercih Edilen Epok Tütün Ürünleri

Epok Strong Lime Slim

Epok Strong Lime Slim, şaşırtıcı derecede meyveli ve biraz ekşi karışımı ile tüketicisini bir hayli memnun ediyor. Ürün, modern tütün aromasına dayalı bir turunçgil snusudur.

$42.91
SATIN AL

Epok Mint Slim

Epok Mint Slim, ferahlatıcı yapısı ve inceliği ile en çok tercih edilen snus'lardan birisidir. Extra nane, tütün ve tuz formlarından oluşmaktadır.

$42.25
SATIN AL

Epok Strong Ice Cool Mint Slim

Epok Strong Ice Cool Mint Slim, tütün ve karamela tonları ile tüketicilerine ferahlatıcı bir nane snus deneyimi sunmaktadır. 

$44.52
SATIN AL

Epok Strong Licorice Slim

Epok Strong Licorice Slim, geleneksel snus, meyan kökü, anason ve şifalı otların dengeli bir karışımıyla en çok tercih edilen snus çeşitlerinden birisidir.

$42.91
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular