En Popüler 12 Delta 9 Straini

En Popüler 12 Delta 9 Straini

Kenevir sektöründe en yüksek etkiyi yapan Delta 9 strainleri arasında en çok tercih edilen 12 straini ve bu strainlerin özelliklerini bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz. Sektörün büyümesiyle daha çok çeşiti ortaya çıkan, strainler arasında yapılan çiftleşme ile yeni oluşan strainlerden de sonra bunlar arasında en çok tercih edilenleri sizler için bir araya getirdik. Bireysel ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun straini bize iletin, sizin için en uygun ürünü paylaşalım.

 

 En Popüler 12 Delta 9 Straini

 

Delta 9 THC Nedir?

 

Delta 9 tetrahidrokanabinol (THC), kenevir tomurcuklarında bulunan başlıca sarhoş edici bileşiktir. Yaygın olarak THC olarak bilinen bu kannabinoid, kenevir tükettikten sonra yaşadığınız yüksek deneyimden ve terapötik etkilerinden sorumludur. Delta 9 THC'yi, Delta 8 ile karıştırmamaya dikkat edin; Delta 8 THC'nin etkileri Delta 9'dan çok daha hafiftir ve daha yumuşak bir deneyim sunar.

 

En Popüler 12 Delta 9 Straini

 

Beyinde THC, beyindeki kannabinoid 1 (CB1) reseptörlerine bağlanır. Bu nedenle kullanıcılar sarhoş edici etkiler hissederler. THC yaygın olarak aşağıdakileri tedavi etmek için kullanılır :

Uykusuzluk hastalığı

Ağrı

Enflamasyon

Kas spazmı

İştah kaybı

Endişe

Mide bulantısı

Enerji düşüklüğü

 

En Popüler 12 Delta 9 Straini

 

Herkes THC'ye farklı tepki verir. THC'nin etkileri, kullanıcının toleransına, kullanım sıklığına, kullanılan miktara ve üründe bulunan kannabinoid ve terpenelere bağlıdır. Yan etkiler açısından THC endişe, kuru ağız, hızlı kalp atışı, kısa süreli hafıza kaybı gibi reaksiyonlara sebep olabilir. Ancak live resin, orjinal ve yüksek kaliteli ürünlerde bu etkiler minimumdur. Bu nedenle dispensary sayfamızda sizin için seçtiğimiz ürünler arasından tercih yapmanızı, eğer bir başka marka ya da ürün talep edecekseniz iyi araştırmanızı ve bize sormanızı öneririz. Çoğu Delta 9 kenevir THC'de yüksektir. Bir türün etkilerini, terpenelerini ve kanabinoidlerini araştırmak, doğru deneyimi veya rahatlamayı elde etmenize yardımcı olup olmayacağını belirlemenin en iyi yoludur.

 

En Popüler 12 Delta 9 Straini

 

En Çok Tercih Edilen 12 Delta 9 Strainleri

 

İşte denenecek en iyi delta 9 türleri. Size en uygun olanları şeçip, dispensary sayfamızdan siparişinizi verebilirsiniz.

 

Girl Scout Cookies

 

Delta 9 strainleri listemizde ilk sırada Girl Scout Cookies var. OG Kush ve Durban Poison çiftleşmesinden elde edilen hybrid bir straindir. Zihinsel olarak canlandırıcı ve fiziksel olarak rahatlatıcı etkileri ile bilinen baskın bir hybriddir. Kullanıcılar kendilerini mutlu hissettiklerini ve stres düzeylerinde azalma olduğunu deneyimlerler. Tıbbi kullanıcılar, mide bulantısı ve iştah kaybını tedavi etmek için kullanır. Tatlı, nane ve limon aroması olanları genelde tercihtir.

 

En Popüler 12 Delta 9 Straini

 

Durban Poison

 

Durban Poison, Güney Afrika'nın Durban kentinde ortaya çıkan klasik bir arazi ırkıdır. Saf bir sativa olarak, dünyevi, tatlı ve çam aroması ile birlikte bir coşku dalgası ve mutluluk etkisi bekleyebilirsiniz. Yapılacaklar listenizle uğraşırken veya yaratıcı yönünüzü keşfederken eğlenmek için iyi bir gündüz yorgunluğu sağlayacaktır.

 

En Popüler 12 Delta 9 Straini

 

White Widows

 

White Widow strain, Brazilian sativa ve South Indian indica çiftleşmesinden meydana gelen dünya çapında en iyi bilinen hybrid türlerden biridir. Hollanda'da Green House Seeds tarafından geliştirilen bu dengeli melez, 1990'lardan beri Hollanda kahve dükkanı sahnesinde bir temel unsur olmuştur. Kendinizi daha rahat ve yaratıcı hissettirecek keyifli bir uyum ve enerjik destek bekleyebilirsiniz.

 

En Popüler 12 Delta 9 Straini

 

Northern Lights

 

Northern Lights, Afghani ve Thai strainlerinin birleşiminden elde edilen indica bir straindir. Tıbbi kenevir hastaları genellikle bu straini stres, depresyon, uykusuzluk ve ağrıyı tedavi etmek için kullanır. Tatlı ve baharatlı terpene profili en beğendikleriniz olacaktır.

 

En Popüler 12 Delta 9 Straini

 

OG Kush

 

OG Kush, Chemdawg, Lemon Thai ve Hindu Kush evliliğinden meydana gelmiştir. OG Kush, 1990'ların başında Florida'da popüler hale geldi ve 90'ların ortalarında Batı Kıyısı'na doğru yol alarak çeşitli hibrit strainler için bir temel haline geldi. Stres giderici ve fiziksel olarak rahatlatıcı etkileri en iyi akşam veya gece saatlerinde hissedilir. Benzin, kokarca ve baharatı anımsatan bir aromaya ve bir miktar limona sahiptir.

 

En Popüler 12 Delta 9 Straini

 

Blue Dream

 

Blue Dream, Blueberry ve Haze strainlerinin eşleşmesinden oluşan, dengeli zihinsel ve fiziksel etkiler üreten sativa baskın bir melezdir. Hoş bir enerji artışı ve tüm vücutta gevşeme deneyimini yaşayacaksınız. Tıbbi kenevir hastaları tarafından kronik ağrı, mide bulantısı ve depresyon tedavisinde kullanılır. Hepsinden iyisi, kusursuz bir tatlı meyve aromasına ve tadına sahiptir.

 

En Popüler 12 Delta 9 Straini

 

Pineapple Express

 

Pineapple Express, aslında Trainwreck ve Hawaiian evliliğinden meydana gelmiştir. Bir komedi klasiği Pineapple Express'in 2008'de yayınlanmasından sonra ün kazandı. Sizi anında etkileyen uzun ömürlü enerjisiyle sevilir. Odaklanmış, yaratıcı ve enerjik hissedin. Gün boyu harika bir deneyim yaşayacaksınız. Tıbbi hastalar genellikle ağrı, yorgunluk ve depresyonu tedavi etmek için kullanırlar. Özellikle narenciye, ananas ve çam notalarına bayılacaksınız.

 

En Popüler 12 Delta 9 Straini

 

Amnesia Haze

 

Amnesia Haze, South Asian landrace ve Jamaican landrace çiftleşmesinden oluşur. Güvenilir bir uyan ve devam et tarzı strain arıyorsanız, Amnesia Haze sizi motive edebilecek ve odaklanabilecek ideal bir sativadır. Amnesia Haze'nin enerji verici ve keyifli etkileri, ona çok sayıda kenevir ödülü ve birçok Amsterdam kafe menüsünde kalıcı statü kazandırmıştır.

 

En Popüler 12 Delta 9 Straini

 

Super Silver Haze

 

Super Silver Haze, müthiş mix bir sativadır. İçeriğinde Skunk, Northern Lights ve Haze barındırır. Green House Seeds tarafından geliştirilen bir sativa esrar türüdür. Bu ödüllü tür, sizi meşgul tutmak için uzun süreli bir enerji dozu ve küçük ağrıları ve sızıları giderecek rahatlatıcı bir vücut sağlar. Tıbbi kullanıcılar bu strain genellikle mide bulantısı, stres ve iştah kaybını tedavi etmek için kullanır.

 

En Popüler 12 Delta 9 Straini

 

Tangie

 

En çok tercih edilen, satışını en çok yaptığımız strain olan delta 9 straini Tangie'dir. Amsterdam merkezli DNA Genetics tarafından üretilen Brad, Tangie, enerjik ve rahatlatıcı etkiler üreten bir sativa kenevir türüdür. Tangie de bir evlilik sonucu oluşmuştur, California Orange ve Skunk-1 strainlerininn mutlululk veren bir meyvesidir. Amsterdam kahve dükkanlarında bulunan yaygın bir türdür. Bu gündüz straininin canlandırıcı ve lezzetli mandalina kokusunun tadını çıkarın. Tıbbi kullanıcılar bunu stres, ağrı ve yorgunluk için kullanır.

 

En Popüler 12 Delta 9 Straini

 

Maui Wowie

 

Maui Wowie, 1960'larda Hawaii adası Maui'de ortaya çıkan ve kullanıcıları şaşırtmaya devam eden popüler bir sativa türüdür. Tropikal ve ananas aromaları ve stresi azaltma ve enerjiyi artırma yeteneği ile bilinir. Bu nedenle sabahın erken saatlerinde kullanmak harikadır ve saatlerce sürebilir.

 

En Popüler 12 Delta 9 Straini

 

NYC Sour Diesel

 

NYC Diesel olarak da bilinen NYC Sour Diesel, kullanıcılara vücutta hissedilebilecek bir rahatlama bulutuna yavaş yavaş daralan, baş döndürücü efektler sağlayan bir sativa baskın türdür. NYC Sour Diesel, limon ve greyfurtu anımsatan bir narenciye aromasına sahiptir. Kullanıcılar bunu stres, depresyon ve kaygı için alabilir. NYC Sour Diesel de bir mix üründür ve Mexican landrace, Afghani landrace strainlerinden oluşur.

 

En Popüler 12 Delta 9 Straini

 

Nasıl Sipariş Vereceksiniz?

 

Bu kadar çeşit arasında aklınız karışmış olabilir ancak hiçbir zaman aynı ürüne bağlı kalmayacaksınız. Zamanla ürünlere karşı toleransınız olacağından, düzenli olarak farklı ürünleri denemenizi öneririz. Bu ürünlerin satış linkini görmek ve sipariş vermek için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilir tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp