Elektronik Sigara Modelleri

Elektronik Sigara Modelleri

Elektronik sigara konusu, sizlerin de talepleri doğrultusunda gerek kafa karışıklıklarını gidermek gerekse de doğru yönlendirebilmek adına bu hafta kaleme alındı. Elektronik sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilen elektronik sigara, Amerika ve Avrupa'da 2006 yılından itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Milyar dolarlık bir sektör haline gelen elektronik sigara sektörü, her yıl yeni markaların piyasaya girmesiyle gittikçe büyümektedir. Ancak tam da bu noktada, insan sağlığını doğrudan etkileyen bir ürün olduğu için sizlere en çok tercih edilen markaları ve bu markaların elektronik sigara ürünlerini tanıtmaya gayret göstereceğiz.


elektronik-sigara


Aklınızda olan tüm soruların yanıtını vermeye çalışmadan evvel en çok merak edilen sorunun cevabını verelim. Elektronik sigara getirtebilir miyim? Evet getirtebilirsiniz J Nasıl olacağını ise birazdan anlatacağız.


Elektronik sigaraları özellikle yurtdışı sitelerden satın almaya ya da araştırmaya çalışırken bazı temel terimleri bilmenizde yarar var.


Elektronik Sigara Likiti


Elektronik sigara likiti, nikotinsiz, 3MG ya da 6MG çeşitlerinde olan, elektronik sigaranızın bir nevi tütünüdür. Yazımızın başında bahsettiğimiz nikotin içeren solüsyon elektronik sigara likitidir.


elektronik-sigara likit


Vape Mod


Elektronik sigaralar şekilleri itibariyle başlıca ikiye ayrılır. Vape Mod, avuç içine oturan, genelde ekranı ve bu ekranda şarjı, nikotin oranını ve markaya göre çeşitli diğer bilgileri içeren elekronik sigara türüdür.


vape mod


Vape Pen


Elektronik sigara çeşitlerinden diğeri olan Vape Pen, kaleme benzeyen yapısıyla, taşıması ve kullanması görece daha kolay olan elektronik sigara türüdür.


vape pen


Amerikapaketim olarak kullanıcılarımızın satın alma alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak 2018 yılının en çok satan Vape Modlarını sizler için derledik. Merak etmeyin Vape Mod ve Vape Pen listelerimizin sonunda nasıl temin edeceğinizden bahsedeceğiz.

En İyi Elektronik Sigara Modelleri – Vape Mod

SMOK Stick V8 Kit

Başlangıç için ideal bir elektronik sigara.

24.5 mm çevre çapı

75 mm uzunluğu

3000mAh pil

Tek tuşla kullanım

USB ile şarj

$2.99
SATIN AL

VooPoo Drag 157W Mod

En hızlı ateşleme özelliğini arıyorsanız VooPoo Drag 157W tam size göre.

90 – 54 – 24 mm

$52.99
SATIN AL

Aleader Funky 160W Mod

21.5 – 85.5 – 54 mm

185 gr ağırlığında

$68.50
SATIN AL

GeekVape GBOX 200W Squonk Kit

$65.90
SATIN AL

Tesla Punk 220W Mod

$60.00
SATIN AL

En İyi Elektronik Sigara Modelleri – Vape Pen


Daha hafif, sigara görünümünde bir elektronik sigara arıyorsanız bu yıl amerikapaketim’de en çok satılan Vape Pen modellerini sizler için analiz ettik.

Kandypens Elite

$99.99
SATIN AL

Dr. Dabber Aurora

$59.99
SATIN AL

Prohibited In The 5th Degree

$139.95
SATIN AL

Gelelim en çok merak ettiğiniz konuya, Türkiye’ye nasıl getirtebilirim? Bildiğiniz gibi özellikle Amerika ve Avrupa’da belli bir yaş sınırı altında sigara satışı yasak, buna elektronik sigaralar da dahil. Bazı websayfaları pasaportunuzu kabul etseler de birçoğu pasaportunuzu dahi kabul etmiyor. Bu nedenle amerikapaketim olarak devreye giriyor ve elektronik sigara siparişlerinizi kapınıza teslim ediyoruz.


Yukarıda tarafınıza örnek olarak verdiğimiz tüm ürünlerin ebay.com üzerindeki satış sayfalarını sizinle paylaştık. Ancak dilerseniz bir başka websitesinden de satın alınması için talepte bulunabilirsiniz.


Dilediğiniz elektronik sigara siparişini vermeniz için takip etmeniz gereken adımlar aşağıdaki gibidir ;


  1. Satın almak istediğinizi elektronik sigara linkini anasayfamızdaki Hemen Al butonu yanına yapıştırarak Hemen Al butonuna tıklıyorsunuz.
  2. Siparişinizi tamamlıyorsunuz.
  3. Satın alma ekibimiz, iletmiş olduğunuz linkteki ürünü sizin için satın alıyor ve Los Angeles’taki adresimize kargolattırıyor.
  4. Siparişiniz adresimize geldiğinde kargosu ve vergisi hesaplanıyor. Çoğunluklu elektronik sigaralarda kargo bedeli, ürün ağırlığı 1 kg altında olduğu için $19’dır. Vergi ise ürün bedelinin %20’si kadardır. Örneğin satın almak istediğiniz elektronik sigara $20 ise, ödemeniz gereken vergi $4’dır.
  5. Ödemenizi yapmanız ardından 3 ile 5 iş günü içerisinde Amerika’dan Türkiye’deki adresinize teslim edilir.


Herhangi bir ek ödeme ya da gümrük işlemi ile ilgilenmezsiniz.


Tüm sorularınız için 0850 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir, destek@amerikapaketim.com adresine mail atabilir ya da Los Angeles Sevkiyat Merkezi +1424 270 5308 numaralı whatsapp hattından sorularınızı iletebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular