Elektronik Sigara Modelleri

Elektronik Sigara Modelleri

Elektronik sigara konusu, sizlerin de talepleri doğrultusunda gerek kafa karışıklıklarını gidermek gerekse de doğru yönlendirebilmek adına bu hafta kaleme alındı. Elektronik sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilen elektronik sigara, Amerika ve Avrupa'da 2006 yılından itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Milyar dolarlık bir sektör haline gelen elektronik sigara sektörü, her yıl yeni markaların piyasaya girmesiyle gittikçe büyümektedir. Ancak tam da bu noktada, insan sağlığını doğrudan etkileyen bir ürün olduğu için sizlere en çok tercih edilen markaları ve bu markaların elektronik sigara ürünlerini tanıtmaya gayret göstereceğiz.

 

elektronik-sigara

 

Aklınızda olan tüm soruların yanıtını vermeye çalışmadan evvel en çok merak edilen sorunun cevabını verelim. Elektronik sigara getirtebilir miyim? Evet getirtebilirsiniz J Nasıl olacağını ise birazdan anlatacağız.

 

Elektronik sigaraları özellikle yurtdışı sitelerden satın almaya ya da araştırmaya çalışırken bazı temel terimleri bilmenizde yarar var.

 

Elektronik Sigara Likiti

 

Elektronik sigara likiti, nikotinsiz, 3MG ya da 6MG çeşitlerinde olan, elektronik sigaranızın bir nevi tütünüdür. Yazımızın başında bahsettiğimiz nikotin içeren solüsyon elektronik sigara likitidir.

 

elektronik-sigara likit

 

Vape Mod

 

Elektronik sigaralar şekilleri itibariyle başlıca ikiye ayrılır. Vape Mod, avuç içine oturan, genelde ekranı ve bu ekranda şarjı, nikotin oranını ve markaya göre çeşitli diğer bilgileri içeren elekronik sigara türüdür.

 

vape mod

 

Vape Pen

 

Elektronik sigara çeşitlerinden diğeri olan Vape Pen, kaleme benzeyen yapısıyla, taşıması ve kullanması görece daha kolay olan elektronik sigara türüdür.

 

vape pen

 

Amerikanpaketim olarak kullanıcılarımızın satın alma alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak 2018 yılının en çok satan Vape Modlarını sizler için derledik. Merak etmeyin Vape Mod ve Vape Pen listelerimizin sonunda nasıl temin edeceğinizden bahsedeceğiz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

En İyi Elektronik Sigara Modelleri – Vape Mod

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp