Elektronik Sigara

Elektronik Sigara

Amerika’da En Çok Tercih Edilen E-Sigara Çeşitleri

Elektronik sigara, şarjla ya da pille çalışan nikotinli ya da nikotinsiz çalışabilen, sigara kullanımı ile aynı hissiyatı veren elektronik bir üründür. İçerisinde kuru tütün yerine, likit bulunur. Dilediğiniz aromayı bulabileceğiniz gibi, nikotin seviyesine göre 0MG, 3MG, 6MG çeşitleriyle de kullanabilirsiniz.

 

Elektronik Sigara

 

Dünya üzerinde satın alırken, vapor, e-cigarette, e-cigs, electronic nicotine delivery gibi isimlerle de aratabilirsiniz.

 

Elektonik sigara fiyatları, sigara fiyatlarına göre oldukça ucuz olup, son dönemde satışları %1000 üzerinde artış göstermeye devam etmekte ve her yaştan kullanıcın hem sigarayı bırakmasına yardımcı olmakta hem de daha sağlıklı tütün tüketimine sebep olmaktadır.

 

Elektronik Sigara

 

Türkiye’de genelde sahteleri satılan elektronik sigaralar, sahte likitlerle birlikte kullanıldığında normal sigaradan daha tehlikeli sonuçlar doğurabiliyor. Orijinal e-sigara ve likitler ise sigarayı bırakmaya yardımcı oluyor.

 

Elektronik sigara satın almanızla birlikte, elektronik sigara likitlerini de temin etmeniz gerekmektedir. Dilediğiniz aromada ve nikotin seviyesinde üretilen elektronik sigara likitlerini satın alırken markasına dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Piyasada bulunan sahte ya da ucuz elektronik sigara likitleri sağlığınızı ciddi anlamda tehdit etmektedir.

 

Elektronik Sigara

 

Peki Amerika'dan nasıl satın alacaksınız? Elektronik sigaranın internet üzerinden satılması ancak 21 yaşının üzerinde olduğunuzu ispatlamanız ile yani kimlik beyanı ile olur. Bu noktada ise size Amerikanpaketim olarak ''Benim İçin Satın Al'' servisini sunuyoruz. Türkiye’de satışı yasak olan elektronik sigaraları, Amerika’dan bizim aracılığımızla kolayca temin edebiliyorsunuz.

 

Gümrük Korkusu Yok!

Herhangi bir gümrük işlemi ile uğraşmanıza gerek yoktur. Tüm işlemleriniz, herhangi bir hizmet bedeli alınmadan, tarafımızdan yapılacaktır. Güncel elektronik sigara vergi oranı %20’dir. Dolayısıyla siparişiniz sevkiyat merkezimize ulaştığında ürün bedelinin %20’si tutarında vergi talep edilecek ve 3 ile 5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir.

 

5 Günde Garantili Teslimat!

Kargo ödemesini yapmış olduğunuz siparişlerinizi express kargo hizmeti ile çalıştığımız 5 büyük taşıma firması ile gümrük işlemleri tamamlanmış olarak 5 iş gününde kapınıza teslim ediyoruz. Türkiye içerisinde UPS ile dilediğiniz şehirdeki adresinize kargoluyoruz.

 

Kullanıcılarımızın #SizdenGelenler Hashtagi İle Yaptığı Paylaşımlardan Bazıları

 

15 bini aşkın takipçilerimizden biri olarak siz de sipariş vereceğiniz ürün size ulaştığında instagram hesabınızda paylaşın, bir sonraki siparişinizde kullanmak üzere 3$ ParaPuan kazanın.

 

Tek yapmanız gereken, tercih ettiğiniz ürünün linkini, ana sayfamızdaki ''Hemen Al'' butonu yanındaki kırmızı kutucuğa girerek siparişinizi tamamlamaktır.

 

 

Elektronik Sigara

 

 

Elektronik sigara, sigara bağımlıları tarafından, sigaradan daha az zararlı olması sebebiyle tercih ediliyor. Özellikle FDA onaylı markaların tercih edilmesi uzmanlar tarafından öneriliyor. Biz de Amerikanpaketim.com olarak, sigarayı bırakmak isteyenlere, orijinal elektronik sigara ve likit alışverişi konusunda aracılık ediyoruz.

 

İster Kredi Kartınıza Taksitle, İster Banka Havalesi İle Satın Alabilirsiniz

İster kargo, ister gümrük, ister ürün ödemeleriniz kredi kartınıza vade farksız 3 taksitle, dilerseniz birden fazla kredi kartınızla, dilerseniz de %3 indirimle havale olarak ödeyebilirsiniz.

 

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles whatsapp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de [email protected] mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp